Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Друго е да си на 9 в Пайнер и да имаш 5 милионен дует с Ивана. Това дете сбъдва детските ни мечти.

...нищо че те бяха нещо подобно:

 

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, penakavalli каза:

Силно се надявам Прес и Галс да пуснат по някоя песничка в стил “Стига ти” и “Мина ми”.

+1 Иначе на мен ми допада и идеята да припомнят стар хит или нереализирана стара песен - Андреа, Есил, Анелия, Ивана го бяха правили. Тъкмо някои неактивни певачки само запълващи място в Пайнерския каталог (пример - Гертруда) ще имат повод за изява.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Прес старите нереализирани песни ги пусна миналата година в нов албум, а Галена ги дава на Доника. Едва ли ще чуем ново парче, ако има коледна програма.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, penakavalli каза:

Силно се надявам Прес и Галс да пуснат по някоя песничка в стил “Стига ти” и “Мина ми”.

Аз пък много бих искал да пуснат нещо в стил Плаче моето сърце и Изпий си кафето. :D Време е любимите ни чалгарки да осъзнаят, че такива шлагерно звучащи песни хем ще привлекат масата, хем ще звучат добре и в дискотеките.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Е Прес старите нереализирани песни ги пусна миналата година в нов албум, а Галена ги дава на Доника. Едва ли ще чуем ново парче, ако има коледна програма.

Имам предвид издадени официално, но неклипирани стари песни. Примерно да заснеме "Умирам" от албума "Пази се от приятелки", или "Ти да видиш" която няма дори лайв видео версия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Gerganafen каза:

Имам предвид издадени официално, но неклипирани стари песни. Примерно да заснеме "Умирам" от албума "Пази се от приятелки", или "Ти да видиш" която няма дори лайв видео версия.

Ще бъде интересно ако пусне клипа на Зле разпределени.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мешъпа на Преславче ми харесва, но щях да се изкефя ако беше с нейни позабравени песни, а не с чужди.  Примерно 100 причини, Обещание, Не и утре, Другата жена, По-влюбен от всякога, Мразя те ... има толкова песни, на които може да вдъхне нов живот. 

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_fen! каза:

На Преслава Mashupa втория ден ще направи повече гледания! Браво на кралицата!

Наистина браво. А сега да разбуним духовете и да задам въпроса "А Преслава няма ли свои ретро хитове, че пее чужди?" 🤭

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gabbati каза:

Наистина браво. А сега да разбуним духовете и да задам въпроса "А Преслава няма ли свои ретро хитове, че пее чужди?" 🤭

А Преслава единствената ли е която пее стари песни? Но на вас все тя ви е трън в очите. И разбира се ,че има свои златни хитове хайде отречи го?

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

А Преслава единствената ли е която пее стари песни? Но на вас все тя ви е трън в очите. И разбира се ,че има свои златни хитове хайде отречи го?

Какво общо имаше това със старите песни и дали е единствена? Единствено тя е правила такъв фурор, да?! :D 

Дишайте, е*а*ам се, Джексън ги пръсна.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Какво общо имаше това със старите песни и дали е единствена? Единствено тя е правила такъв фурор, да?! :D 

Дишайте, е*а*ам се, Джексън ги пръсна.

Незнам Джексън ли е , най-грозната ли е какво е , факт е ,че има глас ,който чуеш ли настръхваш!

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, gabbati каза:

Наистина браво. А сега да разбуним духовете и да задам въпроса "А Преслава няма ли свои ретро хитове, че пее чужди?" 🤭

Да й спестим този въпрос, казвам - в крайна сметка аз много обичам торти всякакви, ама ако се налага всеки ден да ям торта, на втория ден вече ми се дояжда ябълка. Понякога наистина си давам сметка, че години наред да пееш едно и също всяка вечер може би наистина ти вгорчава ежедневието - със слушането е същото. Добре ги е подбрала според мен. Няма лошо, ако го е направила от чиста симпатия към музиката.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, gabbati каза:

Наистина браво. А сега да разбуним духовете и да задам въпроса "А Преслава няма ли свои ретро хитове, че пее чужди?" 🤭

Достатъчно хитра е. Това и беше пробното. Ще направи със сигурност и на своо хитове, но не го виждам да стане в близката половин година. Следващото, което ще пусне, е новата песен.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...