Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Willy каза:

Верно. Коментира се 24/7 от трите й най запалени фена в форума, сякаш е изкарала новият микс за маса на Наско ментата. Да не забравим че и Цецо и Рико мачкаха с машУпа, а Емилия има микс с над 10м.

После галеновите сме спамили!

Ако Галена беше направила това, форумът щеше да се срине.

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , GSA каза:

Значи все пак имало сърби, които са препявали и на български. Жалко, че са единици. 
Едва ли ще видим обаче сърби с цели албуми на български. 

А защо им е на сърбите да пеят на български? Все едно нашият пазар е по-голям от техния? Даже цял албум би бил абсурден разход.

Кеба преди 15 години имаше 2 песни в Ара на български език.

Индира Радич пък имаше няколко песни и клипове, направени от българи. Това е достатъчно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на българите за какво им е да пеят на сръбски за нашия пазар? Разбирам да се пласираха там като Рени, но това тяхното е просто дупедавство  и комплекси. Още едно доказателство, че чалгата не само че не е българска музика, ами е наораво анти-българска пропаганда.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Hurricane каза:

Да, така е. В клипове особено такива, направени с телефон във ваната :) 

Като погледна Планета Офишъл, виждам, че не е нужно да я биеш с клипа във ваната. Преслава е голям глас, проби с гласа си - факт, но се задържа не толкова с талант, колкото с пресметливост и подмолни ходове.

Което за чалгата си е ОК. И между другото, не се обиждай, ама е много грозно уж мъж, пък се захваснал по една чалга певица все едно е майка му. Та дори само се чуди как да сипе огън и жупел по колежката дето я е минала последните години. Вземи пример от самата Преслава и си живей живота. Ето това е нещо, за което може да й се направи евала. 

И накрая, уважавай и другите изпълнители и феновете им, така както на теб ти се иска те да уважавам Преслава. Машъпа й е наистина хубав, тя е свежа, но това не означава, че е най - добрия или най - гледания. 

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, няма как да си изкривим душата - невероятен талант е и пее песните невероятно. Сега и на мен ми харесва машъпа й. Освен това е толкова усмихната и позитивна. 

PRESLAVA - MASHUP - YouTube

  • Like 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток парцал! Любимата ми Ангелска песновка. Много яко се слуша на слушалки, особено в най-големият дъжд! :D  ❤️ "Айде, ми направи живота хубав ти, ти, тииииии" ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Не, няма как да си изкривим душата - невероятен талант е и пее песните невероятно. Сега и на мен ми харесва машъпа й. Освен това е толкова усмихната и позитивна. 

PRESLAVA - MASHUP - YouTube

Най-много ми харесва как е изпяла Студена и Изпий си кафето. Влюбих се в тези изпълнения направо. ❤️ Вече искам втората песен да я взима. Брутална е! 

  • Like 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Най-много ми харесва как е изпяла Студена и Изпий си кафето. Влюбих се в тези изпълнения направо. ❤️ Вече искам втората песен да я взима. Брутална е! 

Аз пък Студена. Мноооого е добре. Това за мен е най - доброто изпълнение. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Сега чух машъпите на Ема и Преса и двата са много хубави. Топ -  а за мен е:

1. Емилия - Шушана/Румяна
2. Преслава - Студена / Плаче моето сърце

Изпий си кафето също хубаво я изпълнява

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, DevilWish каза:

Най-много ми харесва как е изпяла Студена и Изпий си кафето. Влюбих се в тези изпълнения направо. ❤️ Вече искам втората песен да я взима. Брутална е! 

На мен пък “Спомен”. Там гласът ѝ те разтапя ❤️ 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

СМЕЛО МОГА ДА КАЖА,ЧЕ 2020 Е ГОДИНАТА НА АНДРЕА!

Пусна песен,пусна клип,пусна фотосесия има скандал на годината .. сега остава да пусне на Кобрата да и свърши в *утката и да я оплоди!

  • Like 1
  • Haha 7
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

СМЕЛО МОГА ДА КАЖА,ЧЕ 2020 Е ГОДИНАТА НА АНДРЕА!

Пусна песен,пусна клип,пусна фотосесия има скандал на годината .. сега остава да пусне на Кобрата да и свърши в *утката и да я оплоди!

Време и е вече❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, RumyanaFen каза:

Цитирала е Мангъров - това не е нейно мнение.Важно е да се уточни, за да не скочи като Емануела😂

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, nikitrz каза:

Цитирала е Мангъров - това не е нейно мнение.Важно е да се уточни, за да не скочи като Емануела😂

Щом го е цитирала, начи е съгласна. Не казва обратното, начи точно като рядко простия клонинг на Елза Парини. 

 

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Не, няма как да си изкривим душата - невероятен талант е и пее песните невероятно. Сега и на мен ми харесва машъпа й. Освен това е толкова усмихната и позитивна. 

PRESLAVA - MASHUP - YouTube

А на мен ми стана интересно дали клипа е монетизиран. И дали нарочно в 3 минути са наблъскани толкоз песньовки за да няма претенции за авторски права и да бъде свален/демонетизиран. Май е време да бъде репортната наглата крадла. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...