Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обаче все повече ме кефи как си движи кариерата Емилия. Може да не е на самия връх (всъщност, тя винаги е била в подножие му, като няма резки спадове като при други, което не знам дали не е по-добрият вариант от това да си на абсолютния връх за определен период и след това да минеш по-надолу), но определено в последно време прави показно за добро и професионално представяне - готини проекти; стилен, добре развиващ се YouTube канал, движещ се по стандарт, различен от наложения за чалга канал - с тъпи лога, плочки и тем подобни; албум, пак с различна от масовата аматьорска за чалгата реклама. Сега, за зимния период да издаде някоя стилна балада и годината ѝ може да ѝ я пишем добра. 

Старата ѝ колежка, с която са се гушкали едно време по студиата, да взима пример как се правят нещата! 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята любима певица Галин е качила на стори части от неговата версия на песента на сАдам и Лусия. Въпреки че се старая да не казвам нищо добро за Галин, неговата версия е много по-добра. Адам има да яде още много пиш... хляб.

  • Like 3
  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , GSA каза:

Много силни песни има в албума. Но според мен трябваше да се казва “Да бях от гадните” или “По-силна стават”, а защо не и “Завинаги”? Вярно, че “Акула” е хитова песен, но не ми се връзва за заглавие. 
Щеше да в брутален проект ако имаше и още едно СД само с нови песни. Нещо като проект 13 трябваше да е, тъкмо като за 20 години на сцена.
Много необмислено ми изглежда в този вариант иначе. Евала, че все пак има един албум тази година, и обложката, дизайна и рекламата много ми харесват.

И Тони Стораро имаше троен или четворен, с много нови песни. 

Пусни си камерата и се покажи
Кажи на гаджето ти, че много ти се спи 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Сашо каза:

 

Абсолютна икона! :D

Песента е резачка!

Но вокалите "He told me shake it - I told him NO" - ДЕВСТВЕНА

  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

Деси работи над балада, искам за 25 години на сцена да направи концерт и албум.

Щом сега ще пуска балада, за 25 години на сцена навярно ще навакса с кючеци. :D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Щом сега ще пуска балада, за 25 години на сцена навярно ще навакса с кючеци. :D

Искала да направи концерт догодина, ама всичко зависело от Ковид, ако още има ограничения надали. Спомена за албум, че готви, фолклорен проект също, искала да зарадва феновете с много изненади. За Азис каза, че с времето някак си загубили контакт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BobiTo каза:

Искала да направи концерт догодина, ама всичко зависело от Ковид, ако още има ограничения надали. Спомена за албум, че готви, фолклорен проект също, искала да зарадва феновете с много изненади. За Азис каза, че с времето някак си загубили контакт. 

Все неща, които обещава от поне 10 години. :D

Попринцип вярвам, че тя има желание да реализира тези планове, но не смятам, че е станала по-сериозна от преди, за да се случи това. Единствената опция е Оцко евентуално да осъзнава каква звезда има в компанията си и да я подпомогне.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, NazzkO каза:

Дано реализира баладата този месец!

Иначе гледам, че Азис я е последвал в инста, да видим дали няма да направят нещо заедно 🤞🙏🏻😂

Каза, че имала няколко бързи парчета!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо някъв Емилиано, трябва да говорим за Тони, с над 20 млн гледания за годината:

Януари, най-слушаната песен беше негова, но някой смятали песента му за един от топ хитовете на годината? Същото ще е и с Емилиано, има си гледанията, но освен определена група хора, които го риплейват, масово песента не се знае.

 

G класа е с повече гледания от Ламборгини, Красиви лъжи, GPS-a, Не се отказват, Беден в сърцето, Той, Вивалди и т.н.  Момчето за месец направи гледанията, които праси трупа шести месец вече.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Olay каза:

Вместо някъв Емилиано, трябва да говорим за Тони, с над 20 млн гледания за годината:

 

Омгг сега видях че пише "музика: Спас Лазаров". Защо вече не работят с него?!

 

  • Like 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде пак е пръскала такива обещания, каквито всъщност дава от години, Деса Пухкавеса? 

Покрай албума на Емилия, се замислих колко нетактично и разпиляно работи Десислава. Хубаво, напусна пак "Пайнер". Но толкова ли не можа поне да си събере песните от "Не го прави" до последната пайнерска + някоя друга от периода преди връщането ѝ там, и да ги издаде в албум? Сега и да иска, няма как тези песни да ги издаде на някакъв носител, защото правата са на "Пайнер". И сега се получава егати разпръснатата работа - самопродуциращите песни са в нейния си канал, новите пайнерска - в този на "Планета", а сега предстоящите навярно ще са в аматьорския на "Хит Микс". За доказан и голям изпълнител, това на мен ми стои много несериозно. 

И тук пак да спомена Емилия - много добре си опече работата. В отношения си е с "Пайнер", но явно държи и тя правата над продукцията си и си прави каквото иска с нея. Поетапно си качва в личния канал всички стари песни. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, ice_hot_sm каза:

Къде пак е пръскала такива обещания, каквито всъщност дава от години, Деса Пухкавеса? 

Покрай албума на Емилия, се замислих колко нетактично и разпиляно работи Десислава. Хубаво, напусна пак "Пайнер". Но толкова ли не можа поне да си събере песните от "Не го прави" до последната пайнерска + някоя друга от периода преди връщането ѝ там, и да ги издаде в албум? Сега и да иска, няма как тези песни да ги издаде на някакъв носител, защото правата са на "Пайнер". И сега се получава егати разпръснатата работа - самопродуциращите песни са в нейния си канал, новите пайнерска - в този на "Планета", а сега предстоящите навярно ще са в аматьорския на "Хит Микс". За доказан и голям изпълнител, това на мен ми стои много несериозно. 

И тук пак да спомена Емилия - много добре си опече работата. В отношения си е с "Пайнер", но явно държи и тя правата над продукцията си и си прави каквото иска с нея. Поетапно си качва в личния канал всички стари песни. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , penakavalli каза:

Моята любима певица Галин е качила на стори части от неговата версия на песента на сАдам и Лусия. Въпреки че се старая да не казвам нищо добро за Галин, неговата версия е много по-добра. Адам има да яде още много пиш... хляб.

Аз се чудех на кого е тая песен дето е качил и пише "кавър".Добре че не му писах, че сигурно щеше да ме блокира 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

 

Ама колко е отекла в лице.. Няма нищо общо със старата Деси и пеенето й е покъртително на живо! На запис е ОК, но живо е катастрофа...
А визията й е по-зле от дебелия период на Ивана! Бита карта е!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, presi_presi каза:

Ама колко е отекла в лице.. Няма нищо общо със старата Деси и пеенето й е покъртително на живо! На запис е ОК, но живо е катастрофа...
А визията й е по-зле от дебелия период на Ивана! Бита карта е!

Тихо, че сега ще дойде Слав и отбор юнаци(Десови) да обясняват за новия и глас! :D

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...