Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песните на Оцко в последните години са отвратителни и неслушаеми, за последните години има точно три песни на кръст които стават. 

 

 

П.С и “Късай” е брутална, но там изпяването е ужасно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, NazzkO каза:

Аз не знам за какъв чеп ѝ е изобщо компания в момента... Но вече не е толкова вятърничева някак, смисъл, че си гледа интереса и със сигурност ще е финансово ОК, което за нея от няколко години (след раздялата със зарко и началото с новия сополанко) си е най-важно. 

Аз реално имам някакво добро усещане, но може и да ме лъже, за Джеси ми е трудно да съм обективен. Дано поне пусне още нещо до края на годината... но едва ли 

Личния си интерес гледа, то е ясно. Оцко ще й прави песни и клипове, ще я върти през 5 минути по Тв както в момента, ще й урежда участия. Реално погледнато това значи добър продуцент. Ама такава звезда просто не стои добре на такова място.

Надежда ми е само това, че тя все пак винаги е била и творец, а ако Оцко й е дал пълна свобода тя може най-накрая да си позволи рискове. За него също ще е от полза да има Деси Слава във фирмата си и може да има желание да се възползва от това като хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, NazzkO каза:

По принцип си е така, но някак си ми е като сваляне на нивото олреди, пък да видим. Може да процъфти Джеси... дано скооро пусне нещо хаха да видм

Няма лошо. Може пък да помогне да се вдигне малко нивото на фирмата, още някоя да се присъедини. Време е за алтернатива на умиращия кокошарник. Макар че изменя на самопродуциращите се, които се увеличават за добро. 

преди 48 минути, Starboy каза:

cats.png

Ивелина Колева?

преди 39 минути, SG каза:

Никакъв прогрес няма да има Десислава в тази компания. Ще се опитат да изцедят каквото е останало от дискотечния й потенциал и покрай това може да дръпне временно, но след някоя и друга комерс година ще си имаме една напълно заличила себе си и грозно залязла легенда без участия и актуална слава, а и по риалити предаванията няма да я искат, защото ще ги е минала всичките вече...

Падението е тотално, а някои фенове 15 години си губим времето да я изкарваме върха на върховете...

Ми той Меди хем е вътре, хем сякаш няма никакво значение. Може би има някаква връзка със Сашка Ангелчето. Не знам каква е логиката да ходи при Оцко иначе. 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Ще ме извинявате, но Глория освен дуета й с Азис, чиято заслуга да стане хит и още да се слуша е негова, други златни масови хитове няма. Има няколко емблематични хитове, които през въпросните години са си били мегахитове. “Крепост” и “Феникс” също са златни хитове, но не са на нивото на златните хитове примерно на Ивана.

И следва, че Глория “е по-голяма звезда” от Галена и Преслава само заради едните концерти...

Тук само ще те поправя, че Феникс и Крепост не са нивото на златните хитове на Ивана, щото последната няма такива ;) 

 

преди 1 час, Willy каза:

Легендата Деси в хит микс 🙂🙂🙂

 Чакаме ли дуети с Милото Гущерче и Ангел?

Чакаме. Чакаме още и с Чиба и Максим, но най-вече - с Джорджано. Също чакам и Десовия вариант на Зоявите Сини очи. 

 

преди 34 минути, SG каза:

Никакъв прогрес няма да има Десислава в тази компания. Ще се опитат да изцедят каквото е останало от дискотечния й потенциал и покрай това може да дръпне временно, но след някоя и друга комерс година ще си имаме една напълно заличила себе си и грозно залязла легенда без участия и актуална слава, а и по риалити предаванията няма да я искат, защото ще ги е минала всичките вече...

Падението е тотално, а някои фенове 15 години си губим времето да я изкарваме върха на върховете...

Аре стига. Самата Деса от край време цеди квото е изостанало от дискотечния и потенциал. Още повече в карантия и както наркотеките няма изгледи да отворят преди март, не го разбирам това опело. 

Сашка пък вероятно не може самичка да менажира всички, та ги праща при Оцко, евентуално сигурно има някви врътки да зимат песни от него на примоция, пък той ги върти в ютубе канала и по излишната телевизия. 

Реално, извън че може да направи някви дуети с Хитмиксови - което не виждам къв е проблема да пее с Милото Гущерче, Деса все пак има най-богатия опит като бекволистка в жанра - реално кво ще се промени? Нищо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

То ако те ще участват, от сега Пайнер да се отказва да прави нещо такова 😂

Може би има предвид онлайн турне? Като останат съвсем безработни, ще си ходят на гости по 7-8 певци на баклава и кафе или ракия и салата, според вкуса. Теда, Илиян, Борьо, Яница, Ариа, Емануелция и кой още остана там - от двора на Гъзарката в Драгалевци - живо включване за Инцтаграм. 

  • Haha 6
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 3 минути, SG каза:

Личния си интерес гледа, то е ясно. Оцко ще й прави песни и клипове, ще я върти през 5 минути по Тв както в момента, ще й урежда участия. Реално погледнато това значи добър продуцент. Ама такава звезда просто не стои добре на такова място.

Надежда ми е само това, че тя все пак винаги е била и творец, а ако Оцко й е дал пълна свобода тя може най-накрая да си позволи рискове. За него също ще е от полза да има Деси Слава във фирмата си и може да има желание да се възползва от това като хората.

 

Да, дано да продължава да си развива канала и качва там и имат някакво партньорство, както е с Меджи, ще видим. 

преди 3 минути, asylum каза:

Няма лошо. Може пък да помогне да се вдигне малко нивото на фирмата, още някоя да се присъедини. Време е за алтернатива на умиращия кокошарник. Макар че изменя на самопродуциращите се, които се увеличават за добро. 

 

Да, това със сигурност ще стане. 
А с това си действие Джеси май няма да я приемат за 3 път в ПАйнер... 3 път за щастие :Д

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

То ако те ще участват, от сега Пайнер да се отказва да прави нещо такова 😂

С тия обявени изпълнители и таргетираната година, явно ще се опитат да представят някви предизборни мероприятия като турне :)

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Може би има предвид онлайн турне? Като останат съвсем безработни, ще си ходят на гости по 7-8 певци на баклава и кафе или ракия и салата, според вкуса. Теда, Илиян, Борьо, Яница, Ариа, Емануелция и кой още остана там - от двора на Гъзарката в Драгалевци - живо включване за Инцтаграм. 

Тая идея ми харесва даже повече от турне ... даже по-добре би било да не пеят ... освен ако не им дойде отвътре след ракийцата, нали. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Lelqtian, добре знаеш за какво говоря. :D

Но ако ще гледаме от хубавата страна- щом легенди като Деси Слава отиват в Хит Микс това е някаква надежда, че може и Клеа да отиде и двете даже да направят дует!😍

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Тая идея ми харесва даже повече от турне ... даже по-добре би било да не пеят ... освен ако не им дойде отвътре след ракийцата, нали. 

По-забавно би било да куфеят на истински хитове като

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

@Lelqtian, добре знаеш за какво говоря. :D

Но ако ще гледаме от хубавата страна- щом легенди като Деси Слава отиват в Хит Микс това е някаква надежда, че може и Клеа да отиде и двете даже да направят дует!😍

Явно Клеа нарочно е накарала Зоя да напусне катуна, че да няма конкуренция за Сините очи 3. Нейните очи сини или зелени бяха бре?

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

@Lelqtian, добре знаеш за какво говоря. :D

Но ако ще гледаме от хубавата страна- щом легенди като Деси Слава отиват в Хит Микс това е някаква надежда, че може и Клеа да отиде и двете даже да направят дует!😍

Най-добре би било да иде при МС Слав, но остава да се молим на иконите :)

 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

" Приятели, с радост искам да ви съобщя новината, че вече съм част от музикална компания Хит Микс Мюзик.
Щастлива съм, че съм заобиколена от изключителни професионалисти, които ме подкрепят и вярват в мен! Съвсем скоро ще ви зарадваме с много нови проекти. Изненадите тепърва предстоят! ❤️
"

https://www.instagram.com/p/CHvVrGtj-Up/

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

Мислех си го, но последните 10 години Галена я надмина. Не мисля, че е по уважавана от Галена. Галош е много подценявана, но цялата музикална гилдия я харесва и повечето следват само нея. Отделно дори списания и разни модни лайна я признават само нея. 

Иначе има много и големи хитове. То й се видя де, когато Галя взе певица, а Ана идол първата буквално открадна звездният миг на втората. На турнето последното отново Галена беше над останалите. Анелия имаше едно десетилетие предимство, но Галена го навакса. Имала е й други гигахитове които са били самостоятелни: Пак ли например ги отнесе на едни награди всички. 

Затова Галена е по успешна от Анелия и към днешна дата и изобщо. Дори в момента двете да излязат на една сцена и да си пеят песни, които си искат Галя ще я смаже барабар с вечните й хитове. 

И между другото "Пей сърце" е по - успешна от "В твоите очи" според мен. 

Ако по някакъв повод съберат аудитория от няколко поколения, смятай, че Анелия ще я убие с прием. На Галена таргета и е доста ограничен. 

Пей сърце беше по голям клубен хит, но В твоите очи стигна и до друг таргет и е признста за най добрия фолк дует последното десетилетие

  • Like 3
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Освен Илиян и Теда Ломска намекна,че ще има турне 2021.

Ух, с тези два изпълнителя трябва да има концерт във всяка ромска махала.

преди 21 минути, El Gato каза:

" Приятели, с радост искам да ви съобщя новината, че вече съм част от музикална компания Хит Микс Мюзик.
Щастлива съм, че съм заобиколена от изключителни професионалисти, които ме подкрепят и вярват в мен! Съвсем скоро ще ви зарадваме с много нови проекти. Изненадите тепърва предстоят! ❤️
"

https://www.instagram.com/p/CHvVrGtj-Up/

Професионалисти? То на Оцко екипът не е ли от двама човека - той и Ангелова? Щото от тия две имена само едното май прави нещата така, както трябва.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да се промени за Деса освен бясната ротация по ТВ.

Кво се пънете толкова.и Камелия е в Хитмикс чанел.Новите и песни само там ги въртят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава за пореден път доказа колко неадекватна е. Правилно беше, че години наред се пишеше ГИК и никой не я включваше никъде.

Мислех, че и е дошъл акъла и ще продължи сама, но явно не. 

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...