Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, pacho каза:

Леле за тая ли певица говорим цяла вечер.  Потрес е.

Поздрав с един от новите, който наистина пее.

 

 

Ако не приличаше на чучело отдавна да е в Алфа, а сега само и единствено пред огледалото.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Държиш си мило с мене и на приятел ми се правиш! Въпрос е само на време поредно лошо злепоставяне да ми направиш! Давай, очерни аргументите ми! Черни ми отива! Всеки коментар от теб прави ме хепи.

 

Този трак ми хареса обаче, слушам го понякога. Деситтакс уцели Хит с главно Х.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Тя каза, че е участвала, не че ги е печелила. Това че се е мъкнела по тях е достатъчно красноречиво, че поне е имала някакви заложби, които усъвършенствала с времето и сега вади хитове, нещо, с което победителите в Х фактор не могат да се похвалят, пък нека пеят перфектно.

колкото победителите от екс фактор имат хитове, толкоз има и тая, а факта че нищо не е печелила, а е при Мадам Галин е повече от красноречив сам по себе си ;) 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

колкото победителите от екс фактор имат хитове, толкоз има и тая, а факта че нищо не е печелила, а е при Мадам Галин е повече от красноречив сам по себе си ;) 

 

И Преси и Галена са били Мадам Милко Калайджиев, но всеки тръгва от някъде.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Ако не приличаше на чучело отдавна да е в Алфа, а сега само и единствено пред огледалото.

Момчето се опита да скандализира българската публика с песен на име Удряй хуя в която участие взима скандалната Ариа. Уви, няма дори 400 хиляди гледания. Думи ? Нямам! 

преди 1 минута, Starboy каза:

Този трак ми хареса обаче, слушам го понякога. Деситтакс уцели Хит с главно Х.

И аз го слушам ежедневно, ежеминутно и ежесекундно. Определено песен, която стреля на месо. Десита докосна всяка фибричка.

  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизам да споделя едно наблюдение .Телевизия Хит микс е в пъти по интересна от Планета.Въртят Камелия,Десислава,Андрея,Малина,Рени,Меди,Лорена,Азис и доста наложени имена в годините.А пускам Планета някви нови безизвестни курви.Еми сори не е интересна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Ако не приличаше на чучело отдавна да е в Алфа, а сега само и единствено пред огледалото.

По-скоро ако приличаше на чучело, щеше да е в Алфа. :D

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

По-скоро ако приличаше на чучело, щеше да е в Алфа. :D

И това не е лъжа да се каже всъщност. 

  • Like 1
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

И Преси и Галена са били Мадам Милко Калайджиев, но всеки тръгва от някъде.

Милко не се е писал никога продуцент нито на Прилепа, нито на Галена, а атропо, нито те двете, нито някое от другите открития на Милко не съм чувал да са ходили по конкурси, за да бъдат намерени. 

Либия направо да ходи да си става 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Минавам само да кажа,че не мога да заспя от бясното надуване на: ⬇

 

 

Развратният отсвир не ми дава мира. Скандално добра песен!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Милко не се е писал никога продуцент нито на Прилепа, нито на Галена, а атропо, нито те двете, нито някое от другите открития на Милко не съм чувал да са ходили по конкурси, за да бъдат намерени. 

Либия направо да ходи да си става 

 

Но пък той ги е открил и в началото на кариерите им това се тиражираше навсякъде, какво да направи клетия Милко, че не може да композира, че да им напише по нещо.. Галин също не може, но това е друга тема.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Но пък той ги е открил и в началото на кариерите им това се тиражираше навсякъде, какво да направи клерия Милко, че не може да композира, че да им напише по нещо.. Галин също не може, но това е друга тема.

Каквото трябва, Милко е направил - пратил ги е където трябва и съответно са си получили и песните, и клиповете, и сичко останало което си е било редно по-онова време. За разлика от настоящата им Мадам, която не само не може да им намери по един самостоятелен хит ща стане вече цяла петилетка. 

Абе цялото начинание Гама мюзик си е един най-обикновен бардак, но това също е друга тема. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В екстаз съм. Ангелският глас е още тук.❤️

Тази жена има неповторим талант, който не спира да изненадва след толкова години. При други артисти цигарите и лошата хигиена на гласа биха направили непоправими щети, а на нея само й отключиха съвсем нова крайност на и без друго забележителното пеене.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, -A. каза:

На Х Фактор не достигна дори до концертите!!!! Участията по тези конкурси изобщо не са за коментиране.

Джена най-вероятно би и казала : '''Не ставаш - отпадаш, но все пак ти си решаваш''.

Десита дори не е стигнала до Х фактор, какво остава до концерти. Пианистка!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, -A. каза:

На Х Фактор не достигна дори до концертите!!!! Участията по тези конкурси изобщо не са за коментиране.

Джена най-вероятно би и казала : '''Не ставаш - отпадаш, но все пак ти си решаваш''.

И Меди не достигна дори до концертите!!!!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

В екстаз съм. Ангелският глас е още тук.❤️

Тази жена има неповторим талант, който не спира да изненадва след толкова години. При други артисти цигарите и лошата хигиена на гласа биха направили непоправими щети, а на нея само й отключиха съвсем нова крайност на и без друго забележителното пеене.

Просто това и е интересно. Тя гласът си никога няма да загуби напълно, но е напълно нормално да се променя с времето. 

Тук пее неща, на които се кефи самата тя. Не е в механа, или препълнена дискотека. И се изявява в 8 часа, не в 3 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, lucas каза:

Влизам да споделя едно наблюдение .Телевизия Хит микс е в пъти по интересна от Планета.Въртят Камелия,Десислава,Андрея,Малина,Рени,Меди,Лорена,Азис и доста наложени имена в годините.А пускам Планета някви нови безизвестни курви.Еми сори не е интересна.

Кои песни на Малина въртят? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

В екстаз съм. Ангелският глас е още тук.❤️

Тази жена има неповторим талант, който не спира да изненадва след толкова години. При други артисти цигарите и лошата хигиена на гласа биха направили непоправими щети, а на нея само й отключиха съвсем нова крайност на и без друго забележителното пеене.

A когато Азис каза, че за него е чест да е в неговия жанр, Мартина Вачкова я обяви като певица не само на попфолка, но на всички жанрове. Жена на таланта ❤️❤️❤️

Обичат си я българите. Бутат я напред, въпреки че вече е разпозната 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Поне до къщата на Саня е стигал. А на твойта Либия директно са и казали как 

 

 

Стигна до столовете, мисля, че там отпадна. 

За Десита такива статии виждали ли сме?

https://talant.btv.bg/video/videos/season-2/edno-10-godishno-momiche-s-golyam-glas-lidiya-stamatova-ot-burgas.html

ЕДНО 10-ГОДИШНО МОМИЧЕ С ГОЛЯМ ГЛАС - ЛИДИЯ СТАМАТОВА ОТ БУРГАС

 
  •  
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

И Меди не достигна дори до концертите!!!!

Е, брат му е стигнал. А къде е брат му сега? :D Добре, че Меди и Лидия не са отишли на концерти.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Стигна до столовете, мисля, че там отпадна. 

За Десита такива статии виждали ли сме?

https://talant.btv.bg/video/videos/season-2/edno-10-godishno-momiche-s-golyam-glas-lidiya-stamatova-ot-burgas.html

ЕДНО 10-ГОДИШНО МОМИЧЕ С ГОЛЯМ ГЛАС - ЛИДИЯ СТАМАТОВА ОТ БУРГАС

 
  •  

Тя и тая "статия" не е за хвалба - а експлоатацията на 10 годишни из тия предавания е редно да бъде разгледана от Закрила на детето. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...