Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 12 минути, NazzkO каза:

Разбира се, че не ги сравняват. Аз коментирам, че гласът ми р водещ. У аз ги харесвам изброените, без лидка. Тя и на запис ми звучи като котка, която я душат. Този запушен нос не ме кефи. На рени носовото пеене е по-приятно 😂

Лидия пее от малка, тембърът й е по-специфичен и много хора са споделяли, че не им харесва - мен ме кефи.  Но може да пее. 

От другите млади - Теофиков, Меди и Робов категорично могат да пеят. 

Не разбирам къде е проблемът. Десита, Диона и Ариа не са добри певици, факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, nikitrz каза:

ДесиСлава за това ли се махна така скоропостижно от Пайнер - за да не дели хонорара от Маскирания певец с Димитров?Бони номер 2!

За какво й е Пайнер? Щеше да е тъпа да седи там. 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, nikitrz каза:

ДесиСлава за това ли се махна така скоропостижно от Пайнер - за да не дели хонорара от Маскирания певец с Димитров?Бони номер 2!

Със сигурност е повлияло. Джеси не е вчерашна. Свърна малко душа след фиаското с телевизията и айде 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те всичките могат и като им се наложи някъде да попеят на живо 2 песни са пас.

Като ги гледам, че 90% от Пайнерките се задъхваха на 7-8 минутно представяне, представям си ги ако трябва да изнесат 2 часа концерт...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Те всичките могат и като им се наложи някъде да попеят на живо 2 песни са пас.

Като ги гледам, че 90% от Пайнерките се задъхваха на 7-8 минутно представяне, представям си ги ако трябва да изнесат 2 часа концерт...

Всеки глас е индивидуален. Едни могат да правят каквото поискат с гласа си, други могат да пеят много високо, трети - да издържат много дълго. Ние все пак не обикаляме по концерти с тях и да ги слушаме по два часа, а им слушаме предимно студийни записи, така че не разбирам защо това ви е чак толкова важно.

Същото е и със спортистите, например във футбола. Едни са много бързи, втори са много точни, трети много комбинативни, а четвърти - много издръжливи. Защо най-издръжливите да са най-добрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Всеки глас е индивидуален. Едни могат да правят каквото поискат с гласа си, други могат да пеят много високо, трети - да издържат много дълго. Ние все пак не обикаляме по концерти с тях и да ги слушаме по два часа, а им слушаме предимно студийни записи, така че не разбирам защо това ви е чак толкова важно.

Същото е и със спортистите, например във футбола. Едни са много бързи, втори са много точни, трети много комбинативни, а четвърти - много издръжливи. Защо най-издръжливите да са най-добрите.

То тва хубуу е така, но е не е оправдание за липсата на живо пеене по участия. Прибират хонорар за да пеят уж, а дори не преставят някви интересна програма след като не пеят наживо. Не случайно Ариа е новата лидерка ;) а остатъка някви маргинали и бездарници. 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

 

От другите млади - Теофиков, Меди и Робов категорично могат да пеят. 

Как реши че Робов може да пее? Смисъл има ли някъде клипче, щото в профила му не намирам нищо.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как да не ни е важно, след като това им е уж талантът и професията. Кое да ми е важно, как изглеждат ли?

Всички световно известни певци са точно с това известни, какви добри вокали са и какви култови концерти и турнета са направили в своята кариера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Как реши че Робов може да пее? Смисъл има ли някъде клипче, щото в профила му не намирам нищо.

Има две издадени песни, в които се чува? И ходи по участия от юли месец насам? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Е, как да не ни е важно, след като това им е уж талантът и професията. Кое да ми е важно, как изглеждат ли?

Всички световно известни певци са точно с това известни, какви добри вокали са и какви култови концерти и турнета са направили в своята кариера.

О боже, аз какво написах, ти какво прочете. 

Казвам, че това да можеш да пееш и да имаш хубав глас няма общо с това колко може да издържи гласът ти на живо пеене. 

Ариана Гранде не може да издържи два часа без почивка, обаче е най-добрата певица на музикалната сцена в момента. Камелия може да издържи, обаче масово е смятана за бездарна певица.

Гласът и пеенето трябва да са на първо място, КАТЕГОРИЧНО. Но няма универсално правило какво ще ни харесва и какво не!!!! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Blueberry каза:

Лидия пее от малка, тембърът й е по-специфичен и много хора са споделяли, че не им харесва - мен ме кефи.  Но може да пее. 

От другите млади - Теофиков, Меди и Робов категорично могат да пеят. 

Не разбирам къде е проблемът. Десита, Диона и Ариа не са добри певици, факт.

Не виждам с какво сплесканата е по-добра певица от Десита.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са пълни глупости. Тя и издръжливостта се тренира. Не може да пееш 10 мин. 2 песни и да те определят като добър вокал, ама само за 2 песни. Няма такова животно.

А Камелия по начало не пее, така че тя си е издръжлива. 

Ти виж как определяш, че този Робов пеел, щото се било чувало в двете песни, при все че ползват куп филтри и софтуер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете алфа дрисли, ако искат да постигнат повече някога изобщо като певици трябва да бият шута на галйн. Той никога няма да позволи някой лъ неговата фирма да е по-голяма звезда от него. Иначе и двете не стават за звезди. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Това са пълни глупости. Тя и издръжливостта се тренира. Не може да пееш 10 мин. 2 песни и да те определят като добър вокал, ама само за 2 песни. Няма такова животно.

А Камелия по начало не пее, така че тя си е издръжлива. 

Издръжливостта се тренира, но на някои им е приоритет да тренират други неща. Никой не говори за 2 песни, вие повтаряхте за 2 часа. 

преди 1 минута, NazzkO каза:

И двете алфа дрисли, ако искат да постигнат повече някога изобщо като певици трябва да бият шута на галйн. Той никога няма да позволи някой лъ неговата фирма да е по-голяма звезда от него. Иначе и двете не стават за звезди. 

Тук вече съм 100% съгласна. Но пък без него изобщо нямаше да пробият.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тренират във фитнеса вече... в това се превърна музиката и усъвършенстването.

На мен Десита ми звучи доста по-добре от Лидия. Не знам на живо как е.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Издръжливостта се тренира, но на някои им е приоритет да тренират други неща. Никой не говори за 2 песни, вие повтаряхте за 2 часа. 

Мда, ми и ние това казваме де - за певици не стават, а щом тренират ... други неща, явно и те са наясно с факта. Така че може да приключим с хвалбите за Lidl и остатъка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Да, тренират във фитнеса вече... в това се превърна музиката и усъвършенстването.

На мен Десита ми звучи доста по-добре от Лидия. Не знам на живо как е.

Лидия от малка е по конкурси и участия. Десита е открита от Инстаграм.

Това че на теб тембъра на Десита ти е по-приятен, не я прави по-добра певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Лидия от малка е по конкурси и участия. Десита е открита от Инстаграм.

Това че на теб тембъра на Десита ти е по-приятен, не я прави по-добра певица.

На Х Фактор не достигна дори до концертите!!!! Участията по тези конкурси изобщо не са за коментиране.

Джена най-вероятно би и казала : '''Не ставаш - отпадаш, но все пак ти си решаваш''.

  • Like 1
  • Haha 6
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Лидия от малка е по конкурси и участия. Десита е открита от Инстаграм.

Това че на теб тембъра на Десита ти е по-приятен, не я прави по-добра певица.

Това по-добре го спестявай, че е от малка по конкурси, че вземе някой се натъкне на това покъртително изпълнение 😂

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя каза, че е участвала, не че ги е печелила. Това че се е мъкнела по тях е достатъчно красноречиво, че поне е имала някакви заложби, които усъвършенствала с времето и сега вади хитове, нещо, с което победителите в Х фактор не могат да се похвалят, пък нека пеят перфектно.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Това по-добре го спестявай, че е от малка по конкурси, че вземе някой се натъкне на това покъртително изпълнение 😂

 

Подкрепям, даже тя си името си - Либия - не може да каже правилно пред камерата, но поне е наясно как нещо не и достига, само незнам защо продължава да тормози и себе си, и нас с "пеене". 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Това по-добре го спестявай, че е от малка по конкурси, че вземе някой се натъкне на това покъртително изпълнение 😂

 

Леле за тая ли певица говорим цяла вечер.  Потрес е.

Поздрав с един от новите, който наистина пее.

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Тя каза, че е участвала, не че ги е печелила. Това че се е мъкнела по тях е достатъчно красноречиво, че поне е имала някакви заложби, които усъвършенствала с времето и сега вади хитове, нещо, с което победителите в Х фактор не могат да се похвалят, пък нека пеят перфектно.

Държиш си мило с мене и на приятел ми се правиш! Въпрос е само на време поредно лошо злепоставяне да ми направиш! Давай, очерни аргументите ми! Черно ми отива! Всеки коментар от теб прави ме хепи.

Най-добрия самостоятелен проект на Алфа !

  • Like 2
  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...