Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, -A. каза:

Ние говорихме за топ пет, не за топ десет. ;) 

Не съм казал, че Галена няма хитове преди ''Знам диагнозата'' - има си ги, но нейния връх дойде именно  този проект. 2007 също така има ''Намерих те'' с Борис Дали и ''Вземи си дъх'', но това не я прави топ 5 изпълнител, топ 10 със сигурност. Същото се отнася и за 2008. 

meleto одеве се опита да каже, че и в ТОП 10 не била... Някои коментари тук са тотално невменяеми.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А кои са били топ 5/топ 10 през 2008 и как точно Галена не е била от тях, защото както и да си редя сметките, е и в двете категории?

Не е била къртачката, която стана след "Тихо ми пази" и последвалата серия, но определено беше по-силна от Джена, Елена, Андреа и т.н.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди ми стана любимец още от “Само да те питам” . Няма слаба песен. Хората наистина му се кефят много. Ясно е,че не е вече наложена звезда, но тепърва ще набира все по-голяма популярност. Сред основния чалга таргет си е сензация, но времето ще покаже дали ще придобие масова популярност. Аз го виждам като бъдещата голяма звезда на жанра. От новите имена единствено на него и на Денис чакам с интерес проектите. Много докосващи гласове имат и двамата. 
Останалите нови имена също са ми симпатични ( с изключение на Ариа и Адъм) , но някак в тях двамата най-много виждам потенциал за големи звезди и ми допадат като гласове и музикални проекти. 

  • Like 4
  • Dislike 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, gabbati каза:

Не забравяй, че може да купува. Всички помним Дивана как трупаше по 20-30К на час в началото. 

Няма такова нещо. Официалниа чарт на Youtube потвърди, че гледанията са реални. Просто във форума имаше съмнения защо гледанията били повече в брояча а по-малко в сайта в сравнение с на Десита песента, без да се отчете, че официалния чарт (не трендинга) излиза с 2 дена закъснения.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Kitty каза:

Някой сериозно е объркал годините и песните. Първата и песен е тази:

"Само миг" е от 2004, а "Дъждовно реге" е от 2005.

Това са най - хубавите и песни, заедно с "Душата ми крещи" и "Вземи си дъх".

Права си. Нещо се замислих, че не Само миг беше първата, ама бях изключил за Можеш ли. Тя е единствената й песен от 2003. Поне годината на дебюта не бъркам.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А тази песен помните ли я? Яд ме е, че Магда не я клипира, можеше да я направи много популярна.

Много изпълнители имат хубави песни, които не са клипирани и оценени, а са си с хитов потенциал и страхотни.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

Все още се чудя защо сравняваме дуетни изпълнителки с една певица? Лидия без Десита хит няма, Десита без Лидия също. На участия ги групират по 3-4 алфи на промоция и пак нямат отзвук

Ариа да не би да не е. Алсиия,Емануела, Диона :D

Онея поне видяха по 1 тотален хит, па било той и дуетен. 

Хора, вижте я тая как си мята опашката и как бърше пода на дискотеките с ануса си... ВИЕ СЕРИОЗНО ЛИ?!!! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой помни ли този ретро хит? С моя клас на занималнята колко много се си учили уроците и сме си писали домашните на тази песен........... Не препоръчвам да се учи на музика, че от слушане човек може сериозно да се разсее  и обърка. Аз така веднъж си обърках домашното по френски точно на тази песен.

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Галин: Оф, ни знам, упраайти са. Утре ши гу гуворим. Са отивам у спалнята да отпразнувам с моити мумчета първоту мясту в трендинг на ноото ни трио.

Малко по-правдоподобно.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Изобщо сигурни ли сме какви участия и услуги предлагат двете инфлуенсърки? С този тоалет ми изглежда като за частно парти в бардак

20-E9-F92-E-A247-4-AF1-BD68-A51-C5-F0835

С тая визия на Лолита би била много вървежна, за разлика от ремонтираната бръкма Либия.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Сашо каза:

Ариа да не би да не е. Алсиия,Емануела, Диона :D

Онея поне видяха по 1 тотален хит, па било той и дуетен. 

Хора, вижте я тая как си мята опашката и как бърше пода на дискотеките с ануса си... ВИЕ СЕРИОЗНО ЛИ?!!! 

Всеки път при това описание ще слагам това

tenor.gif?resize=480,352&ssl=1

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Danger. каза:

Моля фенки на певици, които си водят кучето по участия и ресторанти, което стъпва с лапите по храната, да не спорят повече по темата за Меди.

 

 

Тая сигурно си мисли, че е супер красивата. Дали има страх от това да роди дете?

  • Haha 3
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Гальо каза:

Изобщо сигурни ли сме какви участия и услуги предлагат двете инфлуенсърки? С този тоалет ми изглежда като за частно парти в бардак

20-E9-F92-E-A247-4-AF1-BD68-A51-C5-F0835

Ъъъъ, това онази скромната и невинната ли е, дето преди Цигарата нямаше самостоятелен хит само защото чалгата била твърде к*рвенски жанр за момиче като нея?

преди 22 минути, pacho каза:

Тая сигурно си мисли, че е супер красивата. Дали има страх от това да роди дете?

Би ли могъл да обясниш какво точно има снимка на куче стъпило в чиния с написаното от теб?:blink:

Порцията може да е за кучето, пък!

Какво, Таня не обичала вече Коцьо?! :oКакво съм изпуснал?

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиди Е красива, дори хомотата биха го признали! Обръща резби и представи! Със стар, нов нос, всякак е супер, даже и без нос сигурно пак би била топ! ❤️

  • Love 1
  • Confused 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...