Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Starboy каза:

Коте, след първия пасаж ме изгуби. Въобще не ме интересува на кой е гадже или любовница, личния и живот не вълнува мен, не би трябвало да вълнува който и да било извън него. Не виждам нищо друго освен класа във всеки един нейн проект, това ми стига, само това мога и оценявам.

Малко педалско започваш още с коте, но това е блед фон на дилемата в тиквата ти шокирана. И какво прави тази пача Цура, като взе режисьора на Камелия, гримьорите, коафьорите, а глупакът Нанков сподели срещу пари всички планове на Камейсън за 10 години напред? И като нема нищо в главата и окраде чужди идеи докъде стигна? - до кривата круша с нулев прием по концерти, които вече ги няма. Какво оценяваш ти бре драскач некомпетентен? Влязъл да ми хвали Пеевска, която без пачките на свинята е кръгла нула!

:gora: 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, foxy_vd каза:

Малко педалско започваш още с коте, но това е блед фон на дилемата в тиквата ти шокирана. И какво прави тази пача Цура, като взе режисьора на Камелия, гримьорите, коафьорите, а глупакът Нанков сподели срещу пари всички пранове на Камейсън за 10 години напред. И като нема нищо в главата и окраде чужди идеи докъде стигна? - до кривата круша с нулев прием по концерти, които вече ги няма. Какво оценяваш ти бре драскач некомпетентен? Влязъл да ми хвали Пеевска, която без почките на свинята е кръгла нула!

:gora: 

Ще започвам както си пожелая, както и ще свършвам. Харесвам Камелия, така че няма да влизам в спор за нея точно, но ти ако имаш желание и време, както години наред си доказвал, че ги имаш в изобилие - напиши още няколко романа, за да те успокоят.

  • Like 3
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Димитрова не мразеше ли чалгата? Къде са я набутали до Глория, ще издиша като китайски дюшек.

Уникално тъпа идея точно двете да делят тази нощ....

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, foxy_vd каза:

Малко педалско започваш още с коте, но това е блед фон на дилемата в тиквата ти шокирана. И какво прави тази пача Цура, като взе режисьора на Камелия, гримьорите, коафьорите, а глупакът Нанков сподели срещу пари всички планове на Камейсън за 10 години напред? И като нема нищо в главата и окраде чужди идеи докъде стигна? - до кривата круша с нулев прием по концерти, които вече ги няма. Какво оценяваш ти бре драскач некомпетентен? Влязъл да ми хвали Пеевска, която без пачките на свинята е кръгла нула!

:gora: 

Никой от тях нямаше избор, никой. Беше им казано и те слушаха послушно, иначе оставаха без работа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И старбой и фокси са прави. Цура е боклук и харчи наши пари, но коя не го прави? Това че Пеевски е най голямата свиня, не прави другите по малки престъпници! Нима всички не му пяха на концертите финансирани от него, нима Глория не ползваше парите на Илиев, Преса на Пешона, Галена на Доган и вафлата. Не може за едни сватба, за други брадва.

всички са продажна измет, така че или се абстрахираш от това, или не ги слушаш. И още нещо, в дискотеките виждат как се друсат непълнолетни, как бия и чукат деца, но врещят там :) Тия неща са добър ден за чалгата, имам предвид престъпленията.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Никой от тях нямаше избор, никой. Беше им казано и те слушаха послушно, иначе оставаха без работа.

Така е на практика, но всеки прави сам своя избор. Взимаш една голяма пачка от Пеевски, но си затваряш вратите за 90% от чалгата. Много легенди имаше в екипите правещи клипове, но те си знаят с кой правят революция и с кой реплики на революция. Медиите на Пеевски могат да внушат много неща, дори да припишат на Цурето несъществуващ принос в чалгата. Ама нас не могат да излъжат. И докато ние сме тук, там ония винаги ще имат едно на ум. А екипът на Цура можеше да рискува и той да прави революциите, но не им стискаше. Залагат на сигурното, на утъпканият път, на провереният резултат....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

От топ имената още двете (не)приятелки ли останаха да си пуснат последните предложения за годината?

Само кралицата Ариа остана. А да, и Зоя и Клеа, ма те явно не бързат, Шефа и шефката е  достатъчн- и за двете поне още няколко петилетки :) 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Gloria & Ivana could never! 8.4M за 2013..

 

Обожавам! Както и Виж какво, тогава къртеше с хитове.

  • Like 4
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Обожавам! Както и Виж какво, тогава къртеше с хитове.

Жестока е Малина! За последните 10 години има само една слаба песен и това е една която пусна премиерно на един концерт и остана без клип. Всичко друго е или хит или страшно недооценено. Тръгна си повече от достойно!

 

  • Like 1
  • Love 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като вляза във форума скролвам докато не видя, че се обсъждат изпълнители дебютирали след 2018. Всичко преди това бива игнорирано и скоростно скролнато от мен. Не сме в комунизма!!! 

В този ред на мисли, кажете кой от двата дуета ви харесва повече? На принцесата Лидия и Адам, или на кралицата Цвети и Робов?
 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Като вляза във форума скролвам докато не видя, че се обсъждат изпълнители дебютирали след 2018. Всичко преди това бива игнорирано и скоростно скролнато от мен. Не сме в комунизма!!! 

В този ред на мисли, кажете кой от двата дуета ви харесва повече? На принцесата Лидия и Адам, или на кралицата Цвети и Робов?
 

 

Този на Десита и Денис.

  • Haha 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Като вляза във форума скролвам докато не видя, че се обсъждат изпълнители дебютирали след 2018. Всичко преди това бива игнорирано и скоростно скролнато от мен. Не сме в комунизма!!! 

В този ред на мисли, кажете кой от двата дуета ви харесва повече? На принцесата Лидия и Адам, или на кралицата Цвети и Робов?
 

 

Единственият правилен отговор е Цветелина Янева. Напук на хейтърите!

  • Like 4
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Единственият правилен отговор е Цветелина Янева. Напук на хейтърите!

Аз трябва да погреба егото си и да призная, че дуета на Лидия и Адам ми харесва прекалено много. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

2004 Глория си е все още по - голяма от Ивана, не е точно догонена. Затова и тя завършва турнето. Има си три мегахита: Присъда, Не сме безгрешни и намери си майстора. Края на 2004 Ивана я измества, но като цяло годината си е на баба ти още. Хит не означава Лидер.

2007 е както си го казал, но Преслава си беше много силна и актуална, беше на едно ниво с Ивана цяла 2006 и ситуацията не беше баш като 2004 година. Преслава имаше по - големи хитове 2006 от Ивана, но пак не беше лидер, което ти потвърждава казаното от мен по - горе. 

Лидия в момента дори няма хитове, а популярни песнички. Нито 1 песен на Лида от всичките 1 000 000 не е дори на нивото на "Бед в сърцето", какво остава за "100 живоат" и дуета с Криско. Не са близо, няма и да станат. 

Това не е вярно за 2004. Глория не е била лидерът в чалгата от 90-те години. 2004 още е със статус на Голяма и мегазвезда, но от 2000 други певици са в ТОПА на конопа. Гюлти, миличък, Ивана още 2001 първа печели Певица на годината, а 2003 - 1 година преди въпросното турне вече е фаворитка на народа с мега оргазмациите "Шампанско и сълзи" и "Къв си ти бе". Да не изброявам другите й по-малки хитове. Глория просто държи класно ниво до 2004 със стабилни хитове, но от давна не е в ТОП 2 дори. Може би 3-4 то място е гравитирала в първите години на новото хилядолетие. Турнето беше някакъв реверанс към нея - тънкообидната гранд дама. Помним те още, Пенкена щерке, и ти благодарим за направеното, но да ти е за последно! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

Липсва ли Еленчето Паришева? Имаше много яки парчета, като това от 2007-ма. 

 

Все си мисля, че рано или късно ще се завърне в дует с някой от най-актуалните и пак ще мачка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , NazzkO каза:

Кариера, изградена на гърба на другите, а не на собствен талант.  Освен, ако не броим показването на първични и вторични полови органи за талант. Първо нагърба на Брена , после хранене по всеки успешен за деня- Глория, Преслава, Ивана и тн.

 

Е, не е баш така. Камелия е марка, една от най-разпознаваемите дори. А успехите са й грандиозни за скормния талант, който има. То "на гърба" на чужди хитове и чужди идеи си изкараха половината кариери целя жанр. Нима Глория не беше прототип на Цеца... Камелия щеше да си тежи много повече на мястото, ако си държеше на високопарната дума. Иначе излиза - все скачаме, все грачим, а накрая правим същото, срещу което сме скачали. Доста олеква.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, retr0 каза:

Все си мисля, че рано или късно ще се завърне в дует с някой от най-актуалните и пак ще мачка. 

Честно казано, не мисля, че би се завърнала активно. Най-много да участва в песен на някого или да пусне единична своя песен, ей така, за кеф. Въпреки че в последните ѝ интервюта си личеше, че отвътре още я "гори" музиката, но усещам, че е прекалено вглъбена в мъжа си и идеята да му е жена, дотолкова че го поставя пред кариерата си, което може би не е лошо. А и в сегашното положение на жанра, не мисля че си струва да се завръща, въпреки че и аз много я харесвах. Хубаво че поне успя да хване последната вълна по-качествен поп-фолк. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Все си мисля, че рано или късно ще се завърне в дует с някой от най-актуалните и пак ще мачка. 

Съмнявам се. По едно време се беше появила и ревеше по предавания припомняйки си турнетата и т.н. Можеше тогава да се завърне, но не го направи. Явно вече окончателно е приключила, жалко. Дори 10 години не изкара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, retr0 каза:

Като вляза във форума скролвам докато не видя, че се обсъждат изпълнители дебютирали след 2018. Всичко преди това бива игнорирано и скоростно скролнато от мен. Не сме в комунизма!!! 

В този ред на мисли, кажете кой от двата дуета ви харесва повече? На принцесата Лидия и Адам, или на кралицата Цвети и Робов?
 

 

Джен и Андреа са дебютирали през 2006 :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Бате, говориш яко глупости. Преслава със сигурност няма да постигне онова, което в даден момент са имали другите. По ДесиСлава е имало истерия до 2005. Да не говорим, че Преслава не е толкова обичана и одобрявана от масата народ, а не само клуб таргета, колкото е една ДесиСлава и за пореден път си личи в Маскирания певец. Оправи си малко мисленето ограничено до това да си сред актуалните. Как ще бъде запомнена една Преслава или една Десислава след години. 

Преслава си е виновна. Нима в началото на крариерата си гласът й не беше като на змей и не впечатли цялата държава? Беше спечеилила уважнието и заради Рок песните си. Но прееба всичко заради пошлотията в себе си. Деса може да е неадекватна и завеяна, да бърка ходовете си и да се поддава на чуждо влияние. Преслава не е такава, но е много по-овълчено мръсна и тъпа по един селско-тарикатски начин. За последното десетилетие успя да промени мнението за себе си от силно положително към по-скоро негативно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни защо ДесиСлава реши да налага клишето "Две сърца" като емблема при наличието на песен като "Мистерия" например, която е къде-къде по-интересна и като структура, и като текст? Да неговорим, че "Сърцата" не беше и кой знае какъв хит - на нивото на " Истинска нощ" от този период, но далеч под "Мистерия" или "Само една " с Руслан, примерно. Все едно Камелия да беше натрапвала през годините "Редно или нередно" вместо "Залеза и Зората", примерите са сходни. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, retr0 каза:

Все си мисля, че рано или късно ще се завърне в дует с някой от най-актуалните и пак ще мачка. 

О, не, миличък, отдавна й взехме разрешителното на нея и сериозно завръщане няма да има. Не, че не си го е мислила и не го е желала. Тя обаче ще бъде спасена от катрана на този жанр и опростачването. Друг тип дух е. По-чист. Мина оттам за кратко. После й се даде да оцени истински смислените неща в живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...