Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Blueberry каза:

Е не. Дебютира много обещаващ изпълнител, едно от топ имената е с нова песен, обяви се нов изпълнител, а тука пак бабички се коментират...

Да, стига вече с тези мумии, да пусне Глория песен като последните на връстничката ѝ Камелия и ще я коментираме. В противен случай - остава в изгнание, където ѝ е мястото. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Е не. Дебютира много обещаващ изпълнител, едно от топ имената е с нова песен, обяви се нов изпълнител, а тука пак бабички се коментират...

Ми теб чакам, дай снимки (голи само на ЛС да не те баннат). Тогава спрямо пакетния потенциал ще коментирам новия изпълнител. Трябва да го опитаме с теб, тогава ще дадем точна оценка за потенциала и възможностите. 

@Putin няма как да стане това, защото едната влага в това от което изкарва, а другата си е с балкански манталитет да минава "тънко". Добре, че не й се получава (поне на някой, макар, че на сички трябва да спре). 

преди 2 минути, Putin каза:

Да, стига вече с тези мумии, да пусне Глория песен като последните на връстничката ѝ Камелия и ще я коментираме. В противен случай - остава в изгнание, където ѝ е мястото. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама верно Галин всички педали ли ще набута при него?! Какъв е сега тоя Маджуна? Бива ли новите имена да са такива отрепки още от началото на “кариерите” си... пак съм потресен. Всички циганета и гейове заедно с мумии с тежки комплекси - това ли са ни новите “звезди”...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Vancho каза:

Кое се знае?

Не споря, че едните са имали триумф, а другите не, но къде са Деса, Глория и Ивана след пиковите им години? И къде са Преслава и Галена след техните големи върхове? Разликата е огромна.

Бате, говориш яко глупости. Преслава със сигурност няма да постигне онова, което в даден момент са имали другите. По ДесиСлава е имало истерия до 2005. Да не говорим, че Преслава не е толкова обичана и одобрявана от масата народ, а не само клуб таргета, колкото е една ДесиСлава и за пореден път си личи в Маскирания певец. Оправи си малко мисленето ограничено до това да си сред актуалните. Как ще бъде запомнена една Преслава или една Десислава след години. 

  • Dislike 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BaGaBoNtIn каза:

Ама верно Галин всички педали ли ще набута при него?! Какъв е сега тоя Маджуна? Бива ли новите имена да са такива отрепки още от началото на “кариерите” си... пак съм потресен. Всички циганета и гейове заедно с мумии с тежки комплекси - това ли са ни новите “звезди”...

И той има нужди! Не може да си толкова тесногръд/а. В края на работния ден след толкова стари цистерни, дето са се облекчили в него и той има нужда от свежа плът. Пък й вече навъртя километраж, ако не поспре, ще трябва да носи памперси скоро.  

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , NazzkO каза:

Кариера, изградена на гърба на другите, а не на собствен талант.  Освен, ако не броим показването на първични и вторични полови органи за талант. Първо нагърба на Брена , после хранене по всеки успешен за деня- Глория, Преслава, Ивана и тн.

 

Ми много добре си е свършила работата. Брена остана с по-малкия хит дори и в нейната родина :D А Гло, Ивана и т.н.т. вече и дишат прахта... 

Умницата ми тя ❤️

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ми теб чакам, дай снимки (голи само на ЛС да не те баннат). Тогава спрямо пакетния потенциал ще коментирам новия изпълнител. Трябва да го опитаме с теб, тогава ще дадем точна оценка за потенциала и възможностите. 

@Putin няма как да стане това, защото едната влага в това от което изкарва, а другата си е с балкански манталитет да минава "тънко". Добре, че не й се получава (поне на някой, макар, че на сички трябва да спре). 

Мои снимки или на Маджуна? Или на Робов? Обърках се!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Сашо каза:

Ми много добре си е свършила работата. Брена остана с по-малкия хит дори и в нейната родина :D А Гло, Ивана и т.н.т. вече и дишат прахта... 

Умницата ми тя ❤️

 

Абсолютно съм съгласен. Според мен доста голяма роля за успешната кариера на Камелия има и Цветин. Хората са го казали - успяват не най-умните, нито най-талантливите, а най-адаптивните. От дебютиралите преди 2000 само тя и Деси Слава успяват да се движат сред актуалните. Джеси даже да влиза в Кам продакшън и Цветин малко да я поменажира и нея буахаха

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BaGaBoNtIn каза:

Ама верно Галин всички педали ли ще набута при него?! Какъв е сега тоя Маджуна? Бива ли новите имена да са такива отрепки още от началото на “кариерите” си... пак съм потресен. Всички циганета и гейове заедно с мумии с тежки комплекси - това ли са ни новите “звезди”...

Хем питаш кой е, хем го определяш за “педал”, “отрепка”, “циганин”, “гей”. :D

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, gabbati каза:

Хем питаш кой е, хем го определяш за “педал”, “отрепка”, “циганин”, “гей”. :D

Чудех се от къде се пръкна.. другото е очевидно. Май наистина най-добре от хомо дебютантите е Меди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че нещо, ама като ми заговорят тук разни пубери за някакви никому неизвестни "алфи", "бети", "гами" и особено като сина ми ходи предния месец да ги види що са и какви са, а на другия ден ми дири сметка що не съм му казал, че са тотални дървета, от които днес нищо не става, направо почвам да бегам с 200 от Рамания.

И като се сетя, че сензацията в коментарите тук трябва да е връзката на някакъв келеш Денис Теофиков с още по-голямата анонимка Десита (не знам коя от всичките Десислави) се чудя как да се включа с днешният "гъзарски" жаргон, на най-новите чалгарчета у Рамания. Та ще ви почета още малко и като ви запукам с келявите им лайвчета от клубове бързо ще се скриете зад анонимността на компа.

Ама що да е така бре мама му стара? Сразете ме с някой бесен прием на някой от тия дето са парфюм, а не нафталин, че да се почувствам и аз някак модернистично осъвременен, new chalga ребрандиран и вкаран в правата вяра на новите попълнения на.... "Един е Пайнер и Гранд продакшън е негов пророк"..... както го рече класическият нафталин от Айтос в момент на делириум от успеха си.

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Kriminal каза:

Какво ще кажете за новия хит @asylum @Lelqtian

 

Изненадващо я изтърпях до края, даже ми хареса!

преди 4 часа , Willy каза:

Лидия от Амазон!🥰

Сакън, да не чувам да сравнявате тоз кон с Лиди! По-скоро на Цура Пеевска мяза отдалеч.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

От топ имената още двете (не)приятелки ли останаха да си пуснат последните предложения за годината?

Докрая на годината с сигурност Емилия ще пусне още нещо, Емануела сега ще пуска, Анелия също може да изненада с още един проект. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Докрая на годината с сигурност Емилия ще пусне още нещо, Емануела сега ще пуска, Анелия също може да изненада с още един проект. 

Не мисля че Емилия ще пусне още нещо до края на годината. Амбицирана е страшно и дори не знам дали е в позитивен смисъл. Последните и две клипирани чалга песни флопнаха брутално и сега ще изпипва повече следващият проект.

За Емануела съвсем забравих, но най-вероятно пак ще флопне. Тя хит няма от 2018.
Виж че забравих и Алисия, която най-накрая ще пуска самостоятелно парче, както и втори дует с Ариа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Starboy каза:

Когато Цветелина Янева пуска песен, всички останали стоят и гледат, както винаги са правили. Най-класната дама в попфолка каза думата си днес, старт.

Цветелина Янева приятелю млад е най-завършеният боклук в чалгата появявал се някога в нея. Тази вербална пачавра е плюла на всичкото си женско его и със затворени очи е легнала, че и гадже станала, та даже и дете родила на най-големият крадец и измамник появявал се в българската политика от втората световна война насам - Делян Славчев Пеевски.

Тъпата овца разполага и харчи безумни бюджети, за да демонстрира някакъв статут и лукс живот, а в повечето време стои затворена в хотел "Берлин" някъде във Витоша, по пътя към "Копитото" и дава ежечасен отчет на Дебелян къде е и какво прави. С такива пари, а те всичките са крадени от нас, данъкоплатците други биха направили чудеса, на които световни звезди ще завидят, а Цурето започна с екранен прочит на скуката от "1001 нощ" и тавана бе в "Маракеш".

Та каква пача е Цура нема смисъл да обсъждаме, камо ли да величаем, защото тя вече не разполага с най-силното си оръжие, което парите на свинята могат да и послужат - бившият рейтинг на ТВ Планета, който бе създаден от нафталина, а такива като нея го направиха на нищо и го занулиха под морското равнище. Такава е съдбата на немотивираните, мързеливи и безволеви плазмодии в чалгата, за които тъщата и плаща по 19 000 лева месечно на Пайнер от 2010 година насам, за да не се налага Цурче да ходи на участия. Щото, ако иде може да и се до*бе от някой убавец, че после да има воля да духа в хотел "Берлин" на свинята. Скоро ще и писне и ще се наложи да утешава скуката в къщата на Дебелян в Дубай, която по данни на "Бивол" се намира на левите разклонение на "Палмовият остров". Остава и само да сложи фереджето и съвсем ще се слее с нравите в арабския свят, където Дебелян доставя сирене и връща фурми, като хабер за Тиквоний, та да му се смее целия свят.

А онези от нафталина, които не спират надпреварата вече над 20 години, са отново на магистралата чалгарска. И по традиция ги канят там, където ходят най-големите гъзари от държавата и близките дестинации, които са на 2-3 часа със самолет от "Златни пясъци". В такива моменти Цурето става невъобразимо евтино, незначително и неактуално. Защото Цура е просто позьорско менте от каталога на Пайнер, а други създадоха Пайнер.....

   

International.jpg

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Цветелина Янева приятелю млад е най-завършеният боклук в чалгата появявал се някога в нея. Тази вербална пачавра е плюла на всичкото си женско его и със затворени очи е легнала, че и гадже станала, та даже и дете родила на най-големият крадец и измамник появявал се в българската политика от втората световна война насам - Делян Славчев Пеевски.

Тъпата овца разполага и харчи безумни бюджети, за да демонстрира някакъв статут и лукс живот, а в повечето време стои затворена в хотел "Берлин" някъде във Витоша, по пътя към "Копитото" и дава ежечасен отчет на Дебелян къде е и какво прави. С такива пари, а те всичките са крадени от нас, данъкоплатците други биха направили чудеса, на които световни звезди ще завидят, а Цурето започна с екранен прочит на скуката от "1001 нощ" и тавана бе в "Маракеш".

Та каква пача е Цура нема смисъл да обсъждаме, камо ли да величаем, защото тя вече не разполага с най-силното си оръжие, което парите на свинята могат да и послужат - бившият рейтинг на ТВ Планета, който бе създаден от нафталина, а такива като нея го направиха на нищо и го занулиха под морското равнище. Такава е съдбата на немотивираните, мързеливи и безволеви плазмодии в чалгата, за които тъщата и плаща по 19 000 лева месечно на Пайнер от 2010 година насам, за да не се налага Цурче да ходи на участия. Щото, ако иде може да и се до*бе от някой убавец, че после да има воля да духа в хотел "Берлин" на свинята. Скоро ще и писне и ще се наложи да утешава скуката в къщата на Дебелян в Дубай, която по данни на "Бивол" се намира на левите разклонение на "Палмовият остров". Остава и само да сложи фереджето и съвсем ще се слее с нравите в арабския свят, където Дебелян доставя сирене и връща фурми, като хабер за Тиквоний, та да му се смее целия свят.

А онези от нафталина, които не спират надпреварата вече над 20 години, са отново на магистралата чалгарска. И по традиция ги канят там, където ходят най-големите гъзари от държавата и близките дестинации, коти оса на 2-3 часа със самолет от "Златни пясъци". В такива моменти Цурето става невъобразимо евтино, незначително и неактуално. Защото Цура е просто позьорско менте от каталога на Пайнер, а други създадоха Пайнер.....

   

International.jpg

Коте, след първия пасаж ме изгуби. Въобще не ме интересува на кой е гадже или любовница, личния и живот не вълнува мен, не би трябвало да вълнува който и да било извън него. Не виждам нищо друго, освен класа във всеки един нейн проект, това ми стига, само това мога и оценявам.

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...