Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , asylum каза:

Неочаквано ме зариби!

 

Умирам с тоя форум. Първо линка беше Куршум, сега виждам "Полудяваш" на Малката и Теофиков, в цитата на SG е "Нереално" на V:RGO и TRF, а сега като те цитирах е "Майната ти, свети Валентин" :roll1: 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Умирам с тоя форум. Първо линка беше Куршум, сега виждам "Полудяваш" на Малката и Теофиков, в цитата на SG е "Нереално" на V:RGO и TRF, а сега като те цитирах е "Майната ти, свети Валентин" :roll1: 

 

:dontknow:

Untitled414241.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Dominatora каза:

Много яко, че са завъртяли кючека на Мохамед.

Помня, че когато излезе коментирахме как може да се завърти, но ще е трудно.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Ако бяхме в нормална държава, Лидия щеше да остане без кариера след неонацисткия клип, за когото не се извини. Десита засега няма чак толкова фатални изцепки.

Поправка

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Добре че песента стана хит преди Пайнер да изтрият клипа. Въртяха я по дискотеките и доста хора я знаеха.

А те защо го изтриха? Ако е заради неуредени права...аз съм без думи 😂

Заради това беше. :D 

преди 53 минути, Blueberry каза:

Умирам с тоя форум. Първо линка беше Куршум, сега виждам "Полудяваш" на Малката и Теофиков, в цитата на SG е "Нереално" на V:RGO и TRF, а сега като те цитирах е "Майната ти, свети Валентин" :roll1: 

Май никой не разбра коя песен съм открил! Не, не е и на Марго! 

image.png.41dc2ada202c126cf5f05ac933e279a3.png

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

 

Супер силната песен. Изненадан съм ,че Рамания първите дни я оплю докато навън вече се говореше колко радвала задето приличала на стария фолк. Но това все пак е Рамания. :D

Я кажи ти коя песен си мислеше, че е, за да напишеш този коментар? :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Дует не, но и тя му е ft в песен и той в нейна. Не се впечатлявайте от гледанията - тогава се правеха 3 пъти повече от днес. Флопчета са и двете тотални.

И "Половинка" - три опита, три провала. Лидия от раз гръмна, даже не мисля, че Галин има по-голям хит.

Е глуспоти сега. Има поне 5-6 мнгоо по-големи хита. 

На първо четене - На Египет фараона, С мене да вървиш, Парата, Роклята ти пада,  Царя на купона.

Може и Няма да ми мине да я да наредим до някой от тях но категорично 2та му най-големи хита са Фараона и С мене да вървиш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Я кажи ти коя песен си мислеше, че е, за да напишеш този коментар? :D 

И аз това се чудех! 

Да поиграем новата игра! Коя песен виждате?

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХИТЪТ на годината, слушайте и изпаднете в делириум!

 

  • Like 2
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, имам нова любима певица – Ваня, вади хит до хит, тотална лидерка.. надувайте!

 

  • Love 9
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Blueberry каза:

Я кажи ти коя песен си мислеше, че е, за да напишеш този коментар? :D 

Актуалния хит на новата любимка на нас и на народа.:aj:

Всъщност в началото виждах този клип дори и след рефреш на страницата, но asylum да си признае ако е това. :D Или да си поиграем на Маскираният певец и чак накрая да каже.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Starboy каза:

Хора, имам нова любима певица – Ваня, вади хит до хит, тотална лидерка.. надувайте!

 

Омг 10 милиона. САМОСТОЯТЕЛНИ!

Screenshot-20200926-223150-You-Tube.jpg

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Starboy каза:

Хора, имам нова любима певица – Ваня, вади хит до хит, тотална лидерка.. надувайте!

 

преди 11 минути, SG каза:

Актуалния хит на новата любимка на нас и на народа.:aj:

Всъщност в началото виждах този клип дори и след рефреш на страницата, но asylum да си признае ако е това. :D Или да си поиграем на Маскираният певец и чак накрая да каже.

Беше Сто рози на Ивена! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Starboy каза:

Хора, имам нова любима певица – Ваня, вади хит до хит, тотална лидерка.. надувайте!

 

Един път да сме на едно мнение! Ванче е жестока! 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Сашо каза:

Е глуспоти сега. Има поне 5-6 мнгоо по-големи хита. 

На първо четене - На Египет фараона, С мене да вървиш, Парата, Роклята ти пада,  Царя на купона.

Може и Няма да ми мине да я да наредим до някой от тях но категорично 2та му най-големи хита са Фараона и С мене да вървиш. 

Така, по-нататък си признах, че му забравих половината дискография :D Наистина ми е много противен този човек вече, а ми беше тотален любимец...

кажи сега кога да чакаме нещо ново от Тишев? Още не мога да прежаля колко брутално са разсипали тази композиция с този текст, но дори и така е супер силно и зарибяващо.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Макаронът е Петя Б. 101 на 100! Десислава изобщо не е с такъв глас. Не знам как я бъркате. Не е чак толкова плътен, а точно обратното, има някаква нежна нотка в гласът на Десислава. Пусни си пак записа после и се замисли за Петя Б. и как пее тя. Пяла е Лейди Гага и в капките.

След 5 годишно творческо затишие се завръщам, за да кажа, че е Деси Слава!
 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами споделяйте клипове, а не плейлисти и ще излизат песните, които имате предвид.

Друга забележка, като поствате линкове (тикток), казвайте за какво става въпрос с 1-2 думи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...