Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, PHILIPP PLEIN каза:

Тая,па ? 🙄 На танцьорка ли ше са прай?

 

 

Second-hand embarassment ме хваща от това момиче. Толкова е дървена :( 

Това май е най-слабият дебют за Денис, ама песента си е супер

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Second-hand embarassment ме хваща от това момиче. Толкова е дървена :( 

Това май е най-слабият дебют за Денис, ама песента си е супер

 

 

Ама любимеца ти и е ял дървената катерица🤣🤣🤣

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Продуцентската дейност на фирма “Пайнер” е насочена главно в областта на модерния фолк. С името “Пайнер” свързват своя творчески път най-известните изпълнители в този жанр. В последните години това са Анелия, Гергана, Ивана, Глория, Камелия, Емилия, Преслава, Мария, Малина, Вероника, Райна, Татяна, Тони Дачева, Магда, Есил Дюран и др.

От сайта на "Пайнер".

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева е много красива, личи си липсата на участия и недоспиване. Абстрахирайки се от факта кой я наляга, песните й са бетон. Пашев май е дал най-силните песни на дебютантите, за да изпъкнат повече, така че очаквам много от техните песни. Не знам какво й има на тази седмица, явно сме в ретрограден Меркурий. Или са ходили при астролога на Азис и им е казал да пускат всичко тази седмица.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, devotioner каза:

Янева е много красива, личи си липсата на участия и недоспиване. Абстрахирайки се от факта кой я наляга, песните й са бетон. Пашев май е дал най-силните песни на дебютантите, за да изпъкнат повече, така че очаквам много от техните песни. Не знам какво й има на тази седмица, явно сме в ретрограден Меркурий. Или са ходили при астролога на Азис и им е казал да пускат всичко тази седмица.

Тя дефакто се подиграва с протестиращите. Вместо да се скрие в някоя дупка до другата година, нашата ще пуска пореден скъп проект, финансиран със същите окрадени от държавата пари.

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 38 минути, Fast каза:

Каква наглост точно сега да пуска песни.

Очевидно ражда още едно, трябва да го храни! :D 

преди 27 минути, El Gato каза:

 на Малката излиза утре.

 

Тая пък откакто е "малка" стана егати коврата - не стига, че абсолютно всеки път деколтето й е до пъпа, а сега направо се е плеснала гола. Супер евтина. Не й отива на излъчването, "нежната Ванеса" беше къде-къде по-добре.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен. Пеевски е тумор, който трябва да бъде премахнат, да. Той, заедно с цялата му клика са за затвор, да. Но в крайна сметка Цура не е длъжна на никого. По тази логика Галена харчи за клиповете 100-те лева, които съм дал за вафли Боровец досега. А и Яневите не са случайни, няма да остане гладна. Всички чалгарки имат богати тъпкачи, които им покриват песните и клиповете. Аз слушам музика и гледам клип, не ме интересува с кого си ляга, става,  и т.н. Стига песента да ми хареса, няма проблем - нищо друго не ми влиза в работата.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, devotioner каза:

Не съм съгласен. Пеевски е тумор, който трябва да бъде премахнат, да. Той, заедно с цялата му клика са за затвор, да. Но в крайна сметка Цура не е длъжна на никого. По тази логика Галена харчи за клиповете 100-те лева, които съм дал за вафли Боровец досега. А и Яневите не са случайни, няма да остане гладна. Всички чалгарки имат богати тъпкачи, които им покриват песните и клиповете. Аз слушам музика и гледам клип, не ме интересува с кого си ляга, става,  и т.н. Стига песента да ми хареса, няма проблем - нищо друго не ми влиза в работата.

Само, че вафли "Боровец" си купувам сам, ако реша. Освен това Галена има по три участия на седмица с един от най-високите хорари и поне изкараното го влага в кариерата си.

А Цв.Я. от къде има доход след като няма участия, няма продажби от албуми, няма концерти, няма нищо. ОСвен това парите на мъжа й са доказано крадени от всички нас. Ако за теб това не е проблем, то за всички останали нормални хора е!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, El Gato каза:

 на Малката излиза утре.

 

Тарантула на кон!? 

преди 43 минути, Fast каза:

Каква наглост точно сега да пуска песни.

Каква наглост е изобщо д апуска песни. 

преди 21 минути, dan!el каза:

От сайта на "Пайнер".

Реално си е така. Те и Диапазон си пишат Софка, Лия, Кати и други. Нали с тях са тръгнали и изградили име... 

преди 5 минути, devotioner каза:

Не съм съгласен. Пеевски е тумор, който трябва да бъде премахнат, да. Той, заедно с цялата му клика са за затвор, да. Но в крайна сметка Цура не е длъжна на никого. По тази логика Галена харчи за клиповете 100-те лева, които съм дал за вафли Боровец досега. А и Яневите не са случайни, няма да остане гладна. Всички чалгарки имат богати тъпкачи, които им покриват песните и клиповете. Аз слушам музика и гледам клип, не ме интересува с кого си ляга, става,  и т.н. Стига песента да ми хареса, няма проблем - нищо друго не ми влиза в работата.

100-те вафли си ги купила и изяла с кеф. А Цуриният ти е бъркал в джоба, без да те пита харесва ли ти. 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Fast каза:

Каква наглост точно сега да пуска песни.

Смалила си е главата... Точно както правят на Галена снимките за инстаграм.

Ако диамантените льольовци си пускат песните през ден, значи в петък да очакваме Цвета и Робов.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Смалила си е главата... Точно както правят на Галена снимките за инстаграм.

Ми тя главата важна ли е, бе? Важното е да има цици, гъзове, баджаци! 

 

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ми тя главата важна ли е, бе? Важното е да има цици, гъзове, баджаци! 

Тя така или иначе е празна...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...