Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 27 минути, Born to Die каза:

Само че няма кой да купи фалшивия алкохол, да шмърка, че и това да прави, трябва да дойде заради вас, а те не идват, колко е жалко всичко в тази държава. Напънала се планината и родила мишка.

ـТова е истината. Малцина ходят на дискотека заради изпълнителите, пък и заради музиката като цяло. Те тия хонорари се плащат от наркотици и алкохол. На никого не му пука за "звиздите", нали ги гледат безплатно в инстаграм. Пълен сеир. Къде са семките? 

преди 11 минути, Blueberry каза:

Кои личности са окончателно cancelled в моите очи след последните им изцепки:

- Галин

- Диона

- Лидия

- Десита

- Емануела

- Меди

- Ариа

- Данна (да, знам, че е на 16, реших колкото и да я харесвам, да не й го прощавам)

Кажете, ако има и други, които се вдигнаха на "протест", че им затвориха дискотеките.

И евала на Ники Пашев, че не дава на протежетата си да говорят. Ясно им е, че ако не идваше от него, отдавна щяха да са се изказали, ако го направят, спирам да подкрепям и тях.

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Donatella каза:

Олее Теофиков изглежда като на 35..ето какво правят цигарите и дрогата...жалко

Screenshot_20200709-221457_Chrome.jpg

Хич не е фотогеничен, има 100 такива кадъра. Нищо му няма!

Току що, Gerganafen каза:

@Blueberry @Willy Триото още не е излязло, а феновете на Преслава и Галена вече се разреваха! :o 

Това трио, ако рязко стане дуо ГД, няма да страдам.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

@Blueberry @Willy Триото още не е излязло, а феновете на Преслава и Галена вече се разреваха! :o 

Аз от яд, че никога няма да видим Гертруда в подобен проект. 🥺

От Галин се е видяло че нищо не става, но Пашев така и така продуцира дърти тетки и изгонени алкохолички, да взима и Гери. Една яка песен feat Теофиков и е обратно в играта. Жалко че и тя самата няма никакво желание.

  • Like 4
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Аз от яд, че никога няма да видим Гертруда в подобен проект. 🥺

От Галин се е видяло че нищо не става, но Пашев така и така продуцира дърти тетки и изгонени алкохолички, да взима и Гери. Една яка песен feat Теофиков и е обратно в играта. Жалко че и тя самата няма никакво желание.

Тя от какво живее всъщност?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че певците все по-малко вълнуват масата. Нито музиката им е музика, нито те са готини като личности. А Инстаграм ги изтърка всички като образи. Рано или късно балона ще се спука.

И не е въпроса до пари, а до желание и креативност. А те клонят към 0 при всички. Да се учат:

https://youtu.be/b8RtV86dmY4

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Pozi-mozi, 5 min po-kasno boy po fenovete :D sorry, izchezna mi kirilicata

Затова и абревиатурата им е такава! :D 

преди 2 минути, DarkChild каза:

В смисъл как се издържа.

Точно тя в музей...там искат някакво образование.

Тя е геолог!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Гертрудис в продължение на "Карма", да ги нареди всички Алфи и да ги цели в тиквите с топката лого на телевизия Планета. 😂 После с Даймънд да излетят в космоса за втора серия на Волтрон защитникът на вселената и планитяните пак да повярват, че са снимали клипа на някоя колония. Тази жена толкова да ми липсва!

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

@Stela

🤣🤣🤣

Сега го видях

stela.jpg

Хората обаче недоволни от тази мярка. :D

Неколкократно отдаване.. Неколкократна престъпница съм аз. Но само един човек харесва това. 😂😂😂

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде на новата ми любима песен!

 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 2
  • Sad 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...