Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, asylum каза:

Боли ги фарът, че пускат флопове. Имената са си имена и си имат участия - Анелия и 2 години да не пусне песен, ще си бръмчи по клубовете. Емануела е певицата с най-много участия през последните 2 години.

С Теда очевидно не си запознат - тя почти няма участия извън граница. Неведнъж е казвала, че не обича да пътува. Тука си има достатъчно ангажименти. 

Ами не е баш така, когато някой флопне, участията не са толкова посещавани и съответно оборотните клубове спират да канят изпълнителя. Особено Анелия би трябвало да я е ударило драстично, защото има ужасен асортимент от песни по участия и винаги повтаря актуалното си парче по няколко пъти. Кой иска да слуша "Писи, писи" с Радко 3 пъти за целия си живот, какво остава за една вечер?

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Кой иска да слуша "Писи, писи" с Радко 3 пъти за целия си живот, какво остава за една вечер?

Мислиш ли, че пее тая песен? :D Аня си е име, има си Дай ми още, Зоопарк, Гот ми е, Зоопарк - че и солови песни са, нали е модерно да коментираме и това! За повечето от флоповете никой не е разбрал, че са излизали... 

Емануела никой не е спрял да я кани. Отделно, участията на големите имена се планират за година напред, така че са си ок да пускат флопове. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Ами не е баш така, когато някой флопне, участията не са толкова посещавани и съответно оборотните клубове спират да канят изпълнителя. Особено Анелия би трябвало да я е ударило драстично, защото има ужасен асортимент от песни по участия и винаги повтаря актуалното си парче по няколко пъти. Кой иска да слуша "Писи, писи" с Радко 3 пъти за целия си живот, какво остава за една вечер?

Анелия не пее тези дуети и по-слабичките песни. По-вероятно е 3 пъти “Дай ми още” да изпее, отколкото тези бози. Добре си изиграва картите 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Не са купени. Изложиха се, и сега си патят.

Имам предвид, че очевидно са си купили лайкове, не вярвам 8000 човека доброволно да натиснат палец нагоре за тая простотия.

И мисля, че е редно да ги върнем в реалността  :kissing2:

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Имам предвид, че очевидно са си купили лайкове, не вярвам 8000 човека доброволно да натиснат палец нагоре за тая простотия.

И мисля, че е редно да ги върнем в реалността  :kissing2:

Не ти прочетох коментара внимателно. :D
Остави ги. Колкото и лайкове да си купят, мнението на хората личи. Повечето коментари са негативни.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, penakavalli каза:

Какво ли си мисли тя, когато той пее "ше я тресая", а въщност него го тряскат...

Може би смисълът е да я нокаутира, за да заеме нейната роля 💁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа и Теда Александровска са се последвали в инста. Явно са заровили томахавката и протестът ги е сплотил.

  • Haha 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Помня, че беше казал на лайв, че Ламборгини е с простоват/лековат  текст. А това днешното какво трябва да е?

Текста на Ламборгини описва трудолюбието и целеустремеността на мъжа, който чрез труд и упорство постига своята цел и прави алегоричен паралел с женската ревност, и кара слушателя да се замисли и осъзнае, че в днешния съвременен свят човешките взаимоотношения са крехи и ни дава урок, че трябва да обръщаме внимание на тези, които обичаме и а не на материални продукти, които притежаваме.

 

Куката като текст, няма грам смисал, повтаряне на взаимно несвързани фрази. Ама повтаряни по 20 пъти.
Доня Минети? Всяка кукла иска от моя да е мината?  Ше я тресна?  От мойта малката много се дразни? (wtf) Тъпи капути? Хрупа солети чака клиенти?

Да не броим клишетата "Само като те видя" "По тебе полудявам" "Аман аман" "Вляза ли в клуба" "Само щом те видя" "Ще се пие" "познай къде ми бъркаш"

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Ариа и Теда Александровска са се последвали в инста. Явно са заровили томахавката и протестът ги е сплотил.

Че кога е имало конфликт между двете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Dominatora каза:

Че кога е имало конфликт между двете?

Понеже не ми се занимаваше да търся оригиналното видео, гледай от 25-тата секунда.

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, penakavalli каза:

Понеже не ми се занимаваше да търся оригиналното видео, гледай от 25-тата секунда.

 

Тоя е по-женствен и от двете, и се вживява така, все едно враждата Теди-Ариа е проблем №1 в държавата:helpsmilie:Не им следя сеирите, но ме изкефи Теда как е иронизирала. :D Българската Ари Гранде пък ми направи добро впечатление с непукизма и чувството си за хумор, така че успех и на двете. Нека по-добрата ковра победи!

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Danger. каза:

Помня, че беше казал на лайв, че Ламборгини е с простоват/лековат  текст. А това днешното какво трябва да е?

ГНУСЕН ПЕДЕРАСТ !!!!!!!!!!!!!! АБСОЛЮТЕН БОКЛУК 

Мъжката версия на Преслава.

 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...