Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

107478383_2693086180792472_8012489787816

Тая Емануела. Призовава Галена дето е болна на протест, тъкмо ще видят дали има вирус :D Tя май иска да счупи рекордите и по заразени, не само по тъпота. 

Сега е времето някой да почне бизнес с багери - че с тая скорост ще има остър недостък, доста работа имат да копаят нови дъна на тия тъпи парчета като Емануелция. 

  • Like 5
  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, WindWalkerMonk каза:

Таня имам приятели от Бургас болни. Искаш ли да ти ги пратя, ще ур е дя да се видите за малко. Разнеси хо у вас и ми кажи как се гради имунитет. Баща ти е болен, а ти си супер безотговорна. Е затова си на това дередже цял живот.

Емануела ще се оправи, Лидия е млада, ще се хване с мутра и тя ще е ОК. Такива като теб няма, Коце от едно участие не губи нищо. Само се реве да ди правят реклама.

Ама Шулевна какво се обесняваш два дена като алтава? Да ходят къде щат, а на Зайка да ходи, да пойде ега. Тя не мисли за майка й и баща й та ти ли? Да се оправя кой както може. И аз от Март месец ходя само да си плащам телефона и до магазина, ама както виждаш не съм тръгнал да рева. Стоя си и си налягам парцала.

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Ама Шулевна какво се обесняваш два дена като алтава? Да ходят къде щат, а на Зайка да ходи, да пойде ега. Тя не мисли за майка й и баща й та ти ли? Да се оправя кой както може. И аз от Март месец ходя само да си плащам телефона и до магазина, ама както виждаш не съм тръгнал да рева. Стоя си и си налягам парцала.

Аз за теб си мислех, не си казал гък, а си в този бранш и на теб ти е хипер трудно. Нали ти дето работиш по нощите по 12 часа и зимаш стотинки не казваш нищо, а Емануела дето взима ЗА НИЩО 6 бона за 1 час няма пари. Ето примера от реалния живот. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Аз за теб си мислех, не си казал гък, а си в този бранш и на теб ти е хипер трудно. Нали ти дето работиш по нощите по 12 часа и зимаш стотинки не казваш нищо, а Емануела дето взима ЗА НИЩО 6 бона за 1 час няма пари. Ето примера от реалния живот. 

Да бях в несебър, а тази година 80% от главната улица не работи. Палазо, Кинг-Конг, Бяла роза, Китайския, Дюнерите, Пиците. Вски втори магази се дава под наем. Страшно е

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото масово дори и интелигвнтните хора смятат, че вируса дори не съществува... Казвам ви го тъй като работата ми е свързана с общуване на 30 човека на ден и то с възможности и бизнеси. Нашата фирма почиваше мает, април и май. В началото на март, когато затегнаха мерките всички бяха наистина наплашени, заради което преустановихме дейност. От юни пак си работиме и то повече от успвшно. Хората искат да ходят на почивки и вече им е писнало да ги товарят с темата ковид 19. Дори този уикенд по телефона като им обяснявам, че сме взели съответните мерки заради ситуацията, масово си мислят, че всичко е лъжа.

На мои приятели казвам, че Галя и Деса са с ковид, а тв ми обясняват, че им било платено. И това наистина не са някакви глупави хора. Просто толкова се преекспонира ситуацията, че вместо да взимат мерки, много от хората вече съвсем са му отпуснали края. 

Лично според мен и двете мнения в двете крайности ми идват туу мъч. Нв можеш да отричаш нещо очевадно при положение, че хора умират от това нещо, само защото не се е случило и на теб. Но не можеш и да бъдвш фанатичен на тази тема и едва ли не да подкрепяш всичко, което тиражира щаба... 

Много от изпълнителите не твърдят, че няма вирус и че всичко е конспирация. И много от от думите им имат резон. В предвид това какви данъци плаща този беанш годишно, най малко държавата е длъжна да им осигури някакви минимални ако щеш доходи. Пак идва момента, в който само България не обезщетява работниците от няколко сектора, а много държави плащат от 60 до 80% ма заплатите по врвме на извънредно положение. И да, добре е че клубовете затвприха, но давате ли си сметка колко неща са отворени и могат да бъдат причина за нови огнища? 

На Деса и пожелавам леко изкарване на вируса. Сякаш предизвиках съдбта като онзи ден обяснявах как нищо не се случва около нея... Дано пусне официално изявление. 

  • Like 2
  • Sad 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Между другото масово дори и интелигвнтните хора смятат, че вируса дори не съществува... Казвам ви го тъй като работата ми е свързана с общуване на 30 човека на ден и то с възможности и бизнеси. Нашата фирма почиваше мает, април и май. В началото на март, когато затегнаха мерките всички бяха наистина наплашени, заради което преустановихме дейност. От юни пак си работиме и то повече от успвшно. Хората искат да ходят на почивки и вече им е писнало да ги товарят с темата ковид 19. Дори този уикенд по телефона като им обяснявам, че сме взели съответните мерки заради ситуацията, масово си мислят, че всичко е лъжа.

На мои приятели казвам, че Галя и Деса са с ковид, а тв ми обясняват, че им било платено. И това наистина не са някакви глупави хора. Просто толкова се преекспонира ситуацията, че вместо да взимат мерки, много от хората вече съвсем са му отпуснали края. 

Лично според мен и двете мнения в двете крайности ми идват туу мъч. Нв можеш да отричаш нещо очевадно при положение, че хора умират от това нещо, само защото не се е случило и на теб. Но не можеш и да бъдвш фанатичен на тази тема и едва ли не да подкрепяш всичко, което тиражира щаба... 

Много от изпълнителите не твърдят, че няма вирус и че всичко е конспирация. И много от от думите им имат резон. В предвид това какви данъци плаща този беанш годишно, най малко държавата е длъжна да им осигури някакви минимални ако щеш доходи. Пак идва момента, в който само България не обезщетява работниците от няколко сектора, а много държави плащат от 60 до 80% ма заплатите по врвме на извънредно положение. И да, добре е че клубовете затвприха, но давате ли си сметка колко неща са отворени и могат да бъдат причина за нови огнища? 

На Деса и пожелавам шеко изкарване на вируса. Сякаш предизвиках съдбта като онзи ден обяснявах как нищо не се случва около нея... Дано пусне официално изявление. 

Аз общувам с много повече от 30 на ден от различни държави и всеки ден разговарям с хора, чийто офиси биват затваряни поради болни от вируса и карантини.

Какви данъци, бе, човек? Това е секторът, който плаща най-малко данъци, защото е почти изцяло на сиво. 

Дискотеките са лукс в момента. И производствата са огнища, но са необходими. Проблемът е, че са немарливи към мерките, иначе могат да си бачкат съвсем спокойно заводите. Персоналът от дискотеките може спокойно да подаде документи за операторски длъжности. Заплатите може да са по-ниски, но осигуровките ще са пълни, така ще могат да се възползват от 60% от заплатите си за последните две години, а не както сега. Няма основание да се плаща на хора, които са мамили държавата с години. 

 

  • Like 6
  • Dislike 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

При нашите чалгарници каква е ситуацията - телевизията, която ги върти е една, и не им плаща на ротация. Радиата са нищожна бройка. Участията им са сведени единствено до нощни заведения, няма концерти на открито или изпълнения по ресторантите, както допреди 10-15 години (щото са много хай... нали). И остава само стрийминга, от който те вероятно взимат нищожен процент, за да може Пайнера да им урежда участия. И вместо да се осъзнаят, че от години насам са роби на дискотеките и работата им е само "ще пускам дискотечна песен на всеки 3 месеца, за да си бетонирам участията", те роптаят. Разбирам ги, лесно е така, защо да се мъчат. 

Надявам се Галена, когато оздравее, да поведе овчиците в нова посока. 

Доброволни робини. Да стачкуват срещу продуцента си, не срещу държавата. Те са си виновни. Като се успокои обстановката, след година-две, да напуснат кокошкарника и да си ръководят сами кариерите. 

  • Like 5
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Аз общувам с много повече от 30 на ден от различни държави и всеки ден разговарям с хора, чийто офиси биват затваряни поради болни от вируса и карантини.

Какви данъци, бе, човек? Това е секторът, който плаща най-малко данъци, защото е почти изцяло на сиво. 

Дискотеките са лукс в момента. И производствата са огнища, но са необходими. Проблемът е, че са немарливи към мерките, иначе могат да си бачкат съвсем спокойно заводите. Персоналът от дискотеките може спокойно да подаде документи за операторски длъжности. Заплатите може да са по-ниски, но осигуровките ще са пълни, така ще могат да се възползват от 60% от заплатите си за последните две години, а не както сега. Няма основание да се плаща на хора, които са мамили държавата с години. 

 

Знаеш ли годишно оборотните чалга изпълнители какви данъци плащат изобщо. Не говоря за бармани и сервитьори... 

Иначе персонала на заведенията вместо да меънкат могат да почнат нормална работа за известно времв. Но те не са виновни, че шефовете им са извивали ръцете с подобни игри. 

Ти нали нямаше работа и БГ ти плащаше на трудовата борса... Какви разговори водиш. Излагаш се последно време. Стегни се! 

  • Like 1
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички имате право до определна степен. На мен друго ми направи впечатление, тука всички се изредихте да пожелавате на Галена и Деса здраве, а целия жанр зает с организацията на протести дори не ги брои за живи и хитро и усложливо ги пропуска. Ето това показва черно на бяло какво е манипулацияКолко чисти са подбудите им и какви хора са. 

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Всички имате право до определна степен. На мен друго ми направи впечатление, тука всички се изредихте да пожелавате на Галена и Деса здраве, а целия жанр зает с организацията на протести дори не ги брои за живи и хитро и усложливо ги пропуска. Ето това показва черно на бяло какво е манипулацияКолко чисти са подбудите им и какви хора са. 

Ясно е, че са боклуци и всичко го правят не от заинтересованост, а от лична изгода. Иначе има някои вяени гледни точки, но както каза и ти не ги защитават адекватно. 

И вярно, че един не пожела бързо оздравяване на Деса и Галош. Много грозно... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Ти нали нямаше работа и БГ ти плащаше на трудовата борса... Какви разговори водиш. Излагаш се последно време. Стегни се! 

Темата не е за мене, но двете неща, които споменаваш, нямат връзка помежду си ;) Никога не съм спирал да работя :D Аз да не съм Емануелция или Гейлин... 

  • Like 3
  • Confused 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy

Забеляза ли, че откакто е изтрит фен клипа на Проблем, оригиналния такъв не само, че не качи гледания, а и е паднал. 

Точно за това преди време ти казвах, че си е направо късмет да имаш оборотен фен клип и в повечето случаи не влияе на оригиналния, а само му дава допълнително скорост и популярност. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, WindWalkerMonk каза:

107478383_2693086180792472_8012489787816

Тая Емануела. Призовава Галена дето е болна на протест, тъкмо ще видят дали има вирус :D Tя май иска да счупи рекордите и по заразени, не само по тъпота. 

Това, че е тагнала Галена, е толкова грозно, цинично и противно.

Наистина предлагам да си направим групова докландванка на Емануела. 😇

  • Like 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Ясно е, че са боклуци и всичко го правят не от заинтересованост, а от лична изгода. Иначе има някои вяени гледни точки, но както каза и ти не ги защитават адекватно. 

И вярно, че един не пожела бързо оздравяване на Деса и Галош. Много грозно... 

Толкова сте чели. Доста изпълнители пожелаха скорошно оздравяване на Галена в инстаграма й- Тони Дачева, Есил Дюран, Емрах, Тони Стораро, Фики и много други. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Това, че е тагнала Галена, е толкова грозно, цинично и противно.

Наистина предлагам да си направим групова докландванка на Емануела. 😇

Аз предлагам да отидем на протеста, да я наобиколим и да пикаем от горе и дорде се задави в урина мърлата. 

  • Haha 6
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

@Willy

Забеляза ли, че откакто е изтрит фен клипа на Проблем, оригиналния такъв не само, че не качи гледания, а и е паднал. 

Точно за това преди време ти казвах, че си е направо късмет да имаш оборотен фен клип и в повечето случаи не влияе на оригиналния, а само му дава допълнително скорост и популярност. 

Те не качват гледанията като ги изтрият фен клиповете, защото вече са прецакани. Виж официалното клипче на 100 живота колко падна след като топика качи на 30. Сега вече по-добре да не спира, така или иначе видеото няма да качи.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...