Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

330 са новите случаи на коронавирус у нас за последното денонощие при направени 3686 PSR теста, около хиляда по-малко от вчера.

Трима души са починали за денонощието

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или да си бяха открили профили в Patreon, където могат да си построят месечни планове за подкрепа на различни цени, със специални награди като ексклузивни видеа и снимки,  предпремиери,  лични видео чатове в Скайп и подобни. Моля, някой който е близък до тях, нека им посее тези идеи, че ми писна да се излагат.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях дотук с писането в тоя форум. През последните дни разбрах защо всички твърдят, че хората, слушащи чалга, са дъно. Слушат чалга и се размазват от кеф по дискотеките, но само и само да им е гадно на чалгарите изпадат в душевен оргазъм, че затворили баровете. Не е важно аз да съм добре, а Вуте да е по-зле от мен. Ненавиждам такова поведение.

Няма да си трия регистрацията, само за да мога да ви слагам минуси на малоумните коментари. Чао-чао от мен на максимум 5-мата свестни хора в тоя форум. На останалите приятно прекарване в бункерите и под скафандрите. Дано никога не измислят ваксина, че да не си показвате носа навън в близките години. 

"Страхливите умират всеки ден, смелите умират само веднъж". 

  • Like 2
  • Haha 5
  • Love 1
  • Confused 1
  • Sad 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, plambata каза:

Аз бях дотук с писането в тоя форум. През последните дни разбрах защо всички твърдят, че хората, слушащи чалга, са дъно. Слушат чалга и се размазват от кеф по дискотеките, но само и само да им е гадно на чалгарите изпадат в душевен оргазъм, че затворили баровете. Не е важно аз да съм добре, а Вуте да е по-зле от мен. Ненавиждам такова поведение.

Няма да си трия регистрацията, само за да мога да ви слагам минуси на малоумните коментари. Чао-чао от мен на максимум 5-мата свестни хора в тоя форум. На останалите приятно прекарване в бункерите и под скафандрите. Дано никога не измислят ваксина, че да не си показвате носа навън в близките години. 

"Страхливите умират всеки ден, смелите умират само веднъж". 

Погледна се в оглeдалото ? 

Aйде чао и дано не се върнеш повече. Показа колко ти е умствения багаж драги ми смехурко, сега ходи и слушай Галин, Лидия и т.н. С тях ще прокопсаш. 

А за второто одебелено изречение нямам думи, злобарка си си. Айде оди си троши главата и повече не ни занимавай с ненормалните си идеи. 

Бтв, всички умират по веднъж, смел, страхлив, еблив, гушнеш лу букета с gg!

  • Like 6
  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, plambata каза:

Аз бях дотук с писането в тоя форум. През последните дни разбрах защо всички твърдят, че хората, слушащи чалга, са дъно. Слушат чалга и се размазват от кеф по дискотеките, но само и само да им е гадно на чалгарите изпадат в душевен оргазъм, че затворили баровете. Не е важно аз да съм добре, а Вуте да е по-зле от мен. Ненавиждам такова поведение.

Няма да си трия регистрацията, само за да мога да ви слагам минуси на малоумните коментари. Чао-чао от мен на максимум 5-мата свестни хора в тоя форум. На останалите приятно прекарване в бункерите и под скафандрите. Дано никога не измислят ваксина, че да не си показвате носа навън в близките години. 

"Страхливите умират всеки ден, смелите умират само веднъж". 

Бейб какво се впечатляваш? Хора всякакви. Много си краен, не мислиш ли?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, plambata каза:

Аз бях дотук с писането в тоя форум. През последните дни разбрах защо всички твърдят, че хората, слушащи чалга, са дъно. Слушат чалга и се размазват от кеф по дискотеките, но само и само да им е гадно на чалгарите изпадат в душевен оргазъм, че затворили баровете. Не е важно аз да съм добре, а Вуте да е по-зле от мен. Ненавиждам такова поведение.

Няма да си трия регистрацията, само за да мога да ви слагам минуси на малоумните коментари. Чао-чао от мен на максимум 5-мата свестни хора в тоя форум. На останалите приятно прекарване в бункерите и под скафандрите. Дано никога не измислят ваксина, че да не си показвате носа навън в близките години. 

"Страхливите умират всеки ден, смелите умират само веднъж". 

 

 

  • Haha 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, нека изясним нещо: България не е затворена засега, дано не се наложи да се затвори разбира се. Всеки от вас може да иде на ресторант нали така ?Галин, Лидия, Емануела просто разчитат само на клубовете за да изкарват пари.

Те няма да гладуват, просто ще се наложи да се продаде джипката, а Галин ще трябва да бозае тройни дози мъжко мляко вместо двойни както досега. То няма лошо де, просто при него те са финансово красиви, аз по пакет ги избирам, но нека не се отклоняваме от темата. 

  • Like 7
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Беше скандал, че дъщерята на Борислав Грънчаров е станала чалгаджийка. Каква песен обаче.

Да, тежка и запомняща се песен. До ден днешен хора ползват припева на майтап. Обаче никой не дръзва да я кавърдиса. Вероятно и Мара не я дава. Виж под клипа някаква коментирала заядливо :D 

преди 2 часа , Fast каза:

Толкова са жадни за пари, че са останали без елементарно чувство за емпатия, съпричастност и колегиалност.

Не знам дали е и само за парите. Те са просто толкова кухи и невежи, че не знаят какво да правят с времето си. Ходят на дискотека и когато не са на работа. Празни животи. 

преди 8 часа , Fast каза:

И Рена е говорила против мерките. 



Илиян, Джордан и Александрова са ре-постнали сторитата на Емануела.
От попа са се изложили Тита и Атанас Колев.

Рено, сънувах те, че се хилиш по телефона и говориш за някакъв форум! Защо се изложи и ти, драга!

преди 9 часа , berryJ каза:

Бързо възстановяване на Десислава.. Не мога да повярвам след като имат болни колеги някои умници продължават да протестират 🙄

Нищо, нека, тамън да се прочисти от отрепки. Никой да не общува повече с тия, дето мрънкат и не уважават никого. Болни егоисти. 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Можеха да привлекат спонсори и да си направят мърч. Едни влогъри ги бият по предприемчивост.

Абсолютно. Във време на криза оцеляват само гъвкавите и адаптивните. Има толкова много начини да изкарват пари чрез образите си. Даже от реклами могат да печелят повече, отколкото от участия. Отново Преса е напред в това отношение. 

преди 1 час , Fast каза:

Или да си бяха открили профили в Patreon, където могат да си построят месечни планове за подкрепа на различни цени, със специални награди като ексклузивни видеа и снимки,  предпремиери,  лични видео чатове в Скайп и подобни. Моля, някой който е близък до тях, нека им посее тези идеи, че ми писна да се излагат.

Ми тя Албена Вулева откакто фалира, от такъв профил се храни. Какво срамно има? Никой няма да им се подиграе, напротив - ще им е интересно на феновете. Може да правят и платени концерти онлайн. Ама защо онлайн, като ресторантите са отворени - да си намалят хонорарите, може да напуснат и Пайнер по тоя повод, хем няма да делят нищо. Има много опции в момента, но те стоят, чакат и мрънкат като типични байганьонци и мързели. 

преди 1 час, plambata каза:

Аз бях дотук с писането в тоя форум. През последните дни разбрах защо всички твърдят, че хората, слушащи чалга, са дъно. Слушат чалга и се размазват от кеф по дискотеките, но само и само да им е гадно на чалгарите изпадат в душевен оргазъм, че затворили баровете. Не е важно аз да съм добре, а Вуте да е по-зле от мен. Ненавиждам такова поведение.

Няма да си трия регистрацията, само за да мога да ви слагам минуси на малоумните коментари. Чао-чао от мен на максимум 5-мата свестни хора в тоя форум. На останалите приятно прекарване в бункерите и под скафандрите. Дано никога не измислят ваксина, че да не си показвате носа навън в близките години. 

"Страхливите умират всеки ден, смелите умират само веднъж". 

Благодаря ти, че ме разсмя от сутринта. По-чалга поведение от твоето, Емануелциевото, Гейлиновото и пр. нЕма!

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Хора, нека изясним нещо: България не е затворена засега, дано не се наложи да се затвори разбира се. Всеки от вас може да иде на ресторант нали така ?Галин, Лидия, Емануела просто разчитат само на клубовете за да изкарват пари.

Те няма да гладуват, просто ще се наложи да се продаде джипката, а Галин ще трябва да бозае тройни дози мъжко мляко вместо двойни както досега. То няма лошо де, просто при него те са финансово красиви, аз по пакет ги избирам, но нека не се отклоняваме от темата. 

Както публикувах вчера, участия бол в дискотеки на открито, ресторанти, площади... Какво са се завайкали? Има работа за целия китайски народ. 

  • Like 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Аз бях дотук с писането в тоя форум. През последните дни разбрах защо всички твърдят, че хората, слушащи чалга, са дъно. Слушат чалга и се размазват от кеф по дискотеките, но само и само да им е гадно на чалгарите изпадат в душевен оргазъм, че затворили баровете. Не е важно аз да съм добре, а Вуте да е по-зле от мен. Ненавиждам такова поведение.

Няма да си трия регистрацията, само за да мога да ви слагам минуси на малоумните коментари. Чао-чао от мен на максимум 5-мата свестни хора в тоя форум. На останалите приятно прекарване в бункерите и под скафандрите. Дано никога не измислят ваксина, че да не си показвате носа навън в близките години. 

"Страхливите умират всеки ден, смелите умират само веднъж". 

 

  • Haha 5
  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, трябва да се помогне на хората. Рена е права затова, но отново демонстрира тъпизма си: ние здравите какво да правим ? Ами ОК Рено, сега ще го хвана тоя вирус и ще ида при майка ти. И без тва си тука до нас на няколко метра, ще я изчакам да излезе с кучето и ще й се лепна за 20 тина минути. Да гради имунитет, искам да я видя. 

Относно останалото, държавата наистина трябва да помогне поне на най - бедните хора. И слушайки всичко това се чудя: като Италия ли трябва да станем за да може Ганьо Сомов да се стресне. Мен не ме ебе, аз че си отлетя и ще си стоя на топа на конопа. Просто като един човек с повече от 1 мозъчна клетка взимам мерки и искам да пазя околните, както и те мен. Не стоя вкъщи, напротив - пътувам, сега на море ще ходя. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали знаят коя е 

IVETAKOSTOVA.jpg

Ивета Костова разкри с кои звезди иска дуети

Младата надежда на „Пайнер“ Ивета Костова все по-често провокира интереса на публиката, а проектите, които представи до този момент, получиха високата оценка на феновете.

 
 

Сега певицата даде откровени отговори на многобройните им въпроси в Instagram. Най-често любопитството на последователите й бе насочено към плановете й за предстояща премиера, а тя разкри, че се надява съвсем скоро да ги зарадва с нова песен.

На този етап Ивета предпочете да не издава подробности, защото иска да изненада аудиторията.

На многобройните питания за евентуални дуети с утвърдените имена в “Пайнер“, тя отговори с открито желание за колаборации с Анелия, Преслава, Емануела и Галин, а с Теди Александрова дори вече обмислят нещо съвместно.

Ивета Костова заредена с творчески хъс

Ивета Костова призна още, че успехът е съвкупност от талант и много, много труд, а съветът й към младите хора, които искат да се занимават професионално с музика е да работят усърдно, защото някой ден трудът им ще се възнагради.

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Между другото, трябва да се помогне на хората. Бухтолина е права затова, но отново демонстрира тъпизма си: ние здравите какво да правим ? Ами ОК Рено, сега ще го хвана тоя вирус и ще ида при майка ти. И без тва си тука до нас на няколко метра, ще я изчакам да излезе с кучето и ще й се лепна за 20 тина минути. Да гради имунитет, искам да я видя. 

Относно останалото, държавата наистина трябва да помогне поне на най - бедните хора. И слушайки всичко това се чудя: като Италия ли трябва да станем за да може Ганьо Сомов да се стресне. Мен не ме ебе, аз че си отлетя и ще си стоя на топа на конопа. Просто като един човек с повече от 1 мозъчна клетка взимам мерки и искам да пазя околните, както и те мен. Не стоя вкъщи, напротив - пътувам, сега на море ще ходя. 

Правителството ни е гадно. Популисти и националисти с мафиотски кукловоди. Последните хора, от които можеш да очакваш някакви помощи. От време на време вдигат минималната заплата и пенсия за имидж и толкова.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Правителството ни е гадно. Популисти и националисти с мафиотски кукловоди. Последните хора, от които можеш да очакваш някакви помощи. От време на време вдигат минималната заплата и пенсия за имидж и толкова.

Нека да сме конкретни: ние сме гадни, те са огледалото на народа. Те се търкат у мафията, такива като Емануела, Галин и останалите правят същото.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Нека да сме конкретни: ние сме гадни, те са огледалото на народа. Те се търкат у мафията, такива като Емануела, Галин и останалите правят същото.

Да, и всеки прост и амбициозен би правил същото на тяхно място... 

https://www.vbox7.com/play:aa03c6db1e

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Боби Павлов ще прави лейбъл скоро.

 

Не знам дали ще има по-еднотипен откъм музика лейбъл. Цяла кариера направи с един аранжимент.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

Аз бях дотук с писането в тоя форум. През последните дни разбрах защо всички твърдят, че хората, слушащи чалга, са дъно. Слушат чалга и се размазват от кеф по дискотеките, но само и само да им е гадно на чалгарите изпадат в душевен оргазъм, че затворили баровете. Не е важно аз да съм добре, а Вуте да е по-зле от мен. Ненавиждам такова поведение.

Няма да си трия регистрацията, само за да мога да ви слагам минуси на малоумните коментари. Чао-чао от мен на максимум 5-мата свестни хора в тоя форум. На останалите приятно прекарване в бункерите и под скафандрите. Дано никога не измислят ваксина, че да не си показвате носа навън в близките години. 

"Страхливите умират всеки ден, смелите умират само веднъж". 

Мога да кажа много работи, но мога да обобщя с тази песничка. Чувствай се поздравен, и като лепнеш една корона, ела да ни се оплачеш. Няма да те върнем 

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Благодарим за прощалния ферман, трогателно е. Напротив - пример за чалгарско дъно е точно обратната страна, която не се вълнува от епидемии и подобни маловажни глупости и независимо от всичко държи да си слуша плейбека в задимена обстановка нагъчкан с още стотина диваци. Разбрахме ти тезата, не знам защо е нужно да продължаваш да се налагаш. Това за влизането само с цел даване на минуси да не казвам каква типична Бай Ганьовщина е. Но щом ще те прави щастлив...

Прощален ферман, друг път. Като всички шумно напускащи, гледам още е тука и ни раздаване на минуси, като в детската градина. И аз си го изкарах един път с раздаване на минуси, халал да му е, ама после си беше бая краста да мина и да ги махна. Почти е забавен и освен да ни размее няма друго явно няма да постигне. 

Как си не е регистрарал още някой допълнителен профил, хем повече минуси ще раздаде, хем може да продължи да влиза, преди шумното завръщане, все едно тоя филм не сме го гледали достатъчно пъти :) 

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...