Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Поздрав за моята стафидка @plambata. Нека СТАНЕМ 3, които слушам бабушче. Аз, ти и адоръбъл:

 

Единственото, което би направил Пламбата с теб е да ти се изкендза на лицемерния и двуличен сурат. Той е зодия Лъв - хора с достойнство и класа. Неща, дето са ти чужди на тебе.

Все пак Пламбата не би си продал гъза, доблестта и честта на затлъстял, рус шишкибап, щото имал пари. Нещо, което ти направи. 🤣

Между другото Преслава, откакто прочете, че караш по-хубава кола от нейната и те чукали по-хубави мъже от нейните, никак не е щастлива. Била звъняла по разни ходжи. Очаквай развръзката. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Olay каза:

Искам да съм озвучител на Емануела, за 1 час пускане на песни от флашка да взимам 800 лева :D

Не трябва да и настройва микрофона, не трябва да търси инструментали. Директно пуска плейлист с  песните и от ютуб сигурно.😁

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, niksyn4o каза:

По-груби сметки излиза, че на ще фолк певици вземат колкото една касиерка в "Лидл". 

Брутната заплата в "Лидл" е 1200 за нов служител - чисто възлиза на 900 +60лв.яаучери за храна. 

В сайта на веригата има свободни позиции и то в големите градове. 

Така, че Емануела ако го е закъсала, може да кандидатства. 

За Роксана, не съм сигичер ще я одобрят, тъй като се изисква средно обарозавиние, а тя едва ли има.!

Ми, да, аз работя като касиер в Лидъл и са въобразявам на фолк певица. Пея и щракам с пръсти на клиентите. Че аз повече от Емануела взимам. :clap:

  • Like 1
  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Senhor каза:

Емануела в нормална година има, да кажем 200 участия. Дори и 1000 лева да прибира, това са 200 000 лева. И тръгнала да протестира? Гнусна пачавра.

Ебаси логиката! Като взимала 200 000 лева за година и нямала право да протестира? Ти в какъв свят живееш, човече? За демокрация дали си чувал? Само тези с минимална заплата ли имат право да протестират? Другите по презумпция трябва да са доволни от живота, защото видиш ли има и по-зле от тях ... да си затварят очите и да се кланят на малумните решения на едно още по-малоумно правителство, което се подиграва години наред с народа си. Жената в крайна сметка има позиция и излиза да я защитава.

Ти ли й плащай на нея сметките, че вече й смяташ печалбата и разходите? Още малко ще поискаш и на теб да ти даде от тия пари, защото сигурно печелиш по-малко от нея и не е честно?!

Седнали тука 10 човека и вече седмица се подиграват и хулят хора, които в крайна сметка наистина излизат и протестират, за да могат да упражняват свободно професията си. Ебаси злобното племе! Тръгнали да смятат кой колко взима и да му правят разчет на парите. Като сте толкова пък отворени, защо не стоите вие 5 месеца без доходи? Тогава щяхте да оревете света и сигурно пак Галин или Емануела щяха да са ви виновни, че те имат повече.

Ама иначе не спирате от март да повтаряте да пускали нови песни и да питате за къде си пазели проектите. 

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ми, да, аз работя като касиер в Лидъл и са въобразявам на фолк певица. Пея и щракам с пръсти на клиентите. Че аз повече от Емануела взимам. :clap:

Говори се, че си въртял виртуална любов с потребител със женски ник, ама ти е бил шута преди време и си останал с разбито сърце! Вярно ли е и как го преодоля? Говоря за Д.!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Говори се, че си въртял виртуална любов с потребител със женски ник, ама ти е бил шута преди време и си останал с разбито сърце! Вярно ли е и как го преодоля? Говоря за Д.!

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, VulkoIsTheBest каза:

Единственото, което би направил Пламбата с теб е да ти се изкендза на лицемерния и двуличен сурат. Той е зодия Лъв - хора с достойнство и класа. Неща, дето са ти чужди на тебе.

Все пак Пламбата не би си продал гъза, доблестта и честта на затлъстял, рус шишкибап, щото имал пари. Нещо, което ти направи. 🤣

Между другото Преслава, откакто прочете, че караш по-хубава кола от нейната и те чукали по-хубави мъже от нейните, никак не е щастлива. Била звъняла по разни ходжи. Очаквай развръзката. :3fdb8960598fa63e:

Единственото което @meleto трябва да направи е да вземе мерки. Аз не съм Гюлтен, колкото и злоба да сипеш по него и в момента ти разказваш личните драми на бившия ти по който още гориш във форум. На всичкото отгоре той не е тук. Мелето може да провери и да разбере, че казвам истината. 

Съжалявам за off-topica, но това си е в разрез в правилата. Аз не си продавам гъза на чичковци, защото из начално си имам пари. Но дори да го правех, нито е мястото, нито темата за мен.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Olay каза:

Когато се протестира срещу прокурора и правителството - и ти излизаш за това да работят чалготеките си е смешно и за подигравка...

Техните искания пак са продуктувани от малоумни решения на правителството. Кое не е ясно в този случай? Това, че излизат хора с най-различни искания на тези протести всъщност показва колко всеобхватна е глупостта на управляващите и по колко различни начини реално дърпат държават надолу, лишавайки разнородни сектори от правото да изкарват честно прехраната си

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, dan!el каза:

Ебаси логиката! Като взимала 200 000 лева за година и нямала право да протестира? Ти в какъв свят живееш, човече? За демокрация дали си чувал? Само тези с минимална заплата ли имат право да протестират? Другите по презумпция трябва да са доволни от живота, защото видиш ли има и по-зле от тях ... да си затварят очите и да се кланят на малумните решения на едно още по-малоумно правителство, което се подиграва години наред с народа си. Жената в крайна сметка има позиция и излиза да я защитава.

Ти ли й плащай на нея сметките, че вече й смяташ печалбата и разходите? Още малко ще поискаш и на теб да ти даде от тия пари, защото сигурно печелиш по-малко от нея и не е честно?!

Седнали тука 10 човека и вече седмица се подиграват и хулят хора, които в крайна сметка наистина излизат и протестират, за да могат да упражняват свободно професията си. Ебаси злобното племе! Тръгнали да смятат кой колко взима и да му правят разчет на парите. Като сте толкова пък отворени, защо не стоите вие 5 месеца без доходи? Тогава щяхте да оревете света и сигурно пак Галин или Емануела щяха да са ви виновни, че те имат повече.

Ама иначе не спирате от март да повтаряте да пускали нови песни и да питате за къде си пазели проектите. 

Нека взима, никой не спори и не се ядосва. Проблема е, че е нагло. Тя казва нямам пари, което не отговаря на истината. Нека ходи и стачкува, но е пандемия. Тя не се съобразява с никого от самото начало и не само, казаното от нея не отговаря на истината, но е срамно на фона, че цели бизнеси фалират.

Проблема е, че държавата няма пари да компенсира хората. А няма пари, защото масово фирмите дори на печалба (вкл. Пайнер) в момента цоцат 60/40 и сигурно до последно ще лъжат за да са на далавера. На запад това нещо го няма.

Отделно, има много по - големи изгорели от нея. На нея й се плащат осигуровките и заплата по договор. Тези които си плащат самите турнета и е трябвало да ги отложат. Монетата винаги има две страни, но Емануела освен хонорара взима и бакшиши, които не декларира. Не може изпълнител, който претендира, че е в топ -  а на конопа от 10+ години да се опитва да минава тънко. Грозно е.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Единственото което @meleto трябва да направи е да вземе мерки. Аз не съм Гюлтен, колкото и злоба да сипеш по него и в момента ти разказваш личните драми на бившия ти по който още гориш във форум. На всичкото отгоре той не е тук. Мелето може да провери и да разбере, че казвам истината. 

Съжалявам за off-topica, но това си е в разрез в правилата. Аз не си продавам гъза на чичковци, защото из начално си имам пари. Но дори да го правех, нито е мястото, нито темата за мен.

Ти ако не беше въпросния:

1. Нямаше да ме каниш да прекараме заедно Нова Година на ЛС.

2. Когато те попитах дали си този човек, нямаше да почнеш по супер издаващ себе си начин да ми обяснаваш за него, че си бил чул, че той вече бил много напред с материала и го зарибявали само момчета с пари. Толкова смешно прозвуча това, но на теб мозъчния ти капацитет не стига за повече.

3. Нямаше да знаеш изобщо как се казва. Аз самия за първи път разбирам, че се казва Гюлтен. Досега всички го знаят като Ерик и Тенчо.

4. Нямаше да ми пишат трети лица по Фейса, че новият потребител всъщност е точно Тенчо с доста основателни подозрения, чрез които отново сам си се издал.

Беше си двулика върти-опашка. Нищо не се е променило.

А онзи ден и сам отново го потвърди. Пиша му аз "Пораснал си и просто си станал по-обигран и приктит", след което ти ме цитираш и злорадо признаваш "Ами, да станал съм по-обигран"

Ами браво на тебе, халал да ти е! ;)

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Нека взима, никой не спори и не се ядосва. Проблема е, че е нагло. Тя казва нямам пари, което не отговаря на истината. Нека ходи и стачкува, но е пандемия. Тя не се съобразява с никого от самото начало и не само, казаното от нея не отговаря на истината, но е срамно на фона, че цели бизнеси фалират.

Проблема е, че държавата няма пари да компенсира хората. А няма пари, защото масово фирмите дори на печалба (вкл. Пайнер) в момента цоцат 60/40 и сигурно до последно ще лъжат за да са на далавера. На запад това нещо го няма.

Отделно, има много по - големи изгорели от нея. На нея й се плащат осигуровките и заплата по договор. Тези които си плащат самите турнета и е трябвало да ги отложат. Монетата винаги има две страни, но Емануела освен хонорара взима и бакшиши, които не декларира. Не може изпълнител, който претендира, че е в топ -  а на конопа от 10+ години да се опитва да минава тънко. Грозно е.

За повечето от нещата съм напълно съгласен. Но много по-грозно от поведението на Емануела, е това, което се случва тук. Знаят му песните на изуст, знаят му кътните зъби, с кой яде, с кой си, зодиите им следят, обаче видиш ли... един-какъв си бил Галин. Той няма право на мнение! Той е отрепка! Той е педерас! А тук 90% са много по-голямо дъно от него.

Относно това дали е топа или не, в крайна сметка, излизайки да протестира Емануела и постигайки искания от нея резултат, той е валиден за всичките й колеги - дори за тези, които не са "топа" като нея. Те, ако са толкова против, що не си отложат участията?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dan!el каза:

За повечето от нещата съм напълно съгласен. Но много по-грозно от поведението на Емануела, е това, което се случва тук. Знаят му песните на изуст, знаят му кътните зъби, с кой яде, с кой си, зодиите им следят, обаче видиш ли... един-какъв си бил Галин. Той няма право на мнение! Той е отрепка! Той е педерас! А тук 90% са много по-голямо дъно от него.

Относно това дали е топа или не, в крайна сметка, излизайки да протестира Емануела и постигайки искания от нея резултат, той е валиден за всичките й колеги - дори за тези, които не са "топа" като нея. Те, ако са толкова против, що не си отложат участията?

Защото не са достатъчно образовани чалгарките. Уви, но това е истината. Освен това, едно е творчеството на Галин, друго е личноста Галин. Не е необходимо да харесваш и двете. Те критикуват човека, който той е. За артиста в момента не коментират. И това показва зряло поведение, защото както казах, двете не са едно и също.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам, че се пищяло на ЛС към модераторите и отново са били крити коментари.

Четете много внимателно какво ще ви кажа:

Който посмее да ми изтрие подписа - с него ще се разправят Висшите сили. Който  служи против истината и правдата, му се отнемат сетивата да я вижда. Внимателно вникнете в думите, те не са случайни.

Мрънкате по цял ден срещу лъжите и простаците, а самите вие сте техни служители. Опичайте си акъла, докато все още ви се дава тази възможност.

А иначе по темата, тази песен си я припомних снощи, прекрасна. Беше брутал ХИТ през 2012, а кой да очаква от някаква си Даяна. ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Тва нз коя? го е тиражирала, ма лъже кат дърта циганка. Транспортните разходи (бензин и тн) са отделно от хонорара, или поне така беше по-едно време.

ние домати с колците не ядем ... 

Отделно са и са общо около 200 лв. И 800 за озвучител не знам кой би дал. Те някои ползват направо диджеите в дискотеките. Някои имат шофьор плюс озвучител в едно за 200-300 лв. И ТОЙ НЕ Е НАЗНАЧЕН НА ЗАПЛАТА И НЕ ПЛАЩА ДАНЪЦИ. 

преди 1 час, niksyn4o каза:

По-груби сметки излиза, че на ще фолк певици вземат колкото една касиерка в "Лидл". 

Брутната заплата в "Лидл" е 1200 за нов служител - чисто възлиза на 900 +60лв.яаучери за храна. 

В сайта на веригата има свободни позиции и то в големите градове. 

Така, че Емануела ако го е закъсала, може да кандидатства. 

За Роксана, не съм сигичер ще я одобрят, тъй като се изисква средно обарозавиние, а тя едва ли има.!

Лидл си е добре, но хората... 

преди 1 час, dan!el каза:

Ебаси логиката! Като взимала 200 000 лева за година и нямала право да протестира? Ти в какъв свят живееш, човече? За демокрация дали си чувал? Само тези с минимална заплата ли имат право да протестират? Другите по презумпция трябва да са доволни от живота, защото видиш ли има и по-зле от тях ... да си затварят очите и да се кланят на малумните решения на едно още по-малоумно правителство, което се подиграва години наред с народа си. Жената в крайна сметка има позиция и излиза да я защитава.

Ти ли й плащай на нея сметките, че вече й смяташ печалбата и разходите? Още малко ще поискаш и на теб да ти даде от тия пари, защото сигурно печелиш по-малко от нея и не е честно?!

Седнали тука 10 човека и вече седмица се подиграват и хулят хора, които в крайна сметка наистина излизат и протестират, за да могат да упражняват свободно професията си. Ебаси злобното племе! Тръгнали да смятат кой колко взима и да му правят разчет на парите. Като сте толкова пък отворени, защо не стоите вие 5 месеца без доходи? Тогава щяхте да оревете света и сигурно пак Галин или Емануела щяха да са ви виновни, че те имат повече.

Ама иначе не спирате от март да повтаряте да пускали нови песни и да питате за къде си пазели проектите. 

Коментираме неадекватността, ненавременното им появяване на неподходящо място. 

преди 53 минути, Olay каза:

 

Та те не знаят за какво са излезли, от сервитьорите минаха на 'защо изсичаме дърветата'.

Дървата! 

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Защото не са достатъчно образовани чалгарките. Уви, но това е истината. Освен това, едно е творчеството на Галин, друго е личноста Галин. Не е необходимо да харесваш и двете. Те критикуват човека, който той е. За артиста в момента не коментират. И това показва зряло поведение, защото както казах, двете не са едно и също.

Аз съм топ фен на Емануелция, но не мога да подмина несъстоятелността на "протеста" й. 

  • Like 4
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

А иначе по темата, тази песен си я припомних снощи, прекрасна. Беше брутал ХИТ през 2012, а кой да очаква от някаква си Даяна. ;)

 

Дай Топ 5 за Даяна, уаааа, батее, мола тааа! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека все пак да разкажа за въпросната покана. Понеже организирахме партито на една от най - големите IT фирми в България - SBTech. Казвам историята, защото не е off-topic, а и показва мнението на обществото. Ta те бяха решили да си правят парти декември. Идеята беше да е малко по широко скроено, искаше се да е насочено към дискриминацията, хомофобството и т.н. Искаха да поканят певица и се бяха спряли на Галена. Освен това тя наистина не поиска кой знае какви пари, а беше декември, празничен месец. Стигна се дори до предварителен договор и ау. 

Тогава си пишех с потребителя от Рамания и го поканих, той й е почитател, чисто човешки. Уви, главният HR каза, че не иска чалгарка да пее на партито, защото "чалгата" не била музика и щяло да им се смеят. Та в този ред на мисли поканиха друга звезда, пак от форума, която въплати идеята, макар и със lip sync:

https://www.instagram.com/p/B6DxWGpDamU/?utm_source=ig_web_copy_link

  • Confused 1
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Дай Топ 5 за Даяна, уаааа, батее, мола тааа! 

ТОП 2, брат :D Само качественото отбирам аз.

На второ място ми е "Случаят бивша". На първо е тази, бясната:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...