Jump to content



Online: Джена - Шот за болката, 2020


Препоръчани коментари

Да, наистина визиите са и топ след раждането, хубаво изглежда в сравнение с перата и кичозните рокли с които Мис Бони я китеше. Джени да беше писала текста щеше да гърми песента, така много постно ми изглежда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , plambata каза:

Не ме грабва от първо слущане. Джен, вземи се в ръце, че свекървата ще те изгони такава безхитова и пак ще тичаш в Разград. 

Там сестра ѝ я чака и е готова да я изрита.

Много тъпа и смотана песен, а Джена вече има вид на лелка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , plambata каза:

Не ме грабва от първо слущане. Джен, вземи се в ръце, че свекървата ще те изгони такава безхитова и пак ще тичаш в Разград. 

Тя свеки тайно я кълне, белким се опомни и премине изцяло във фолклора, та да не срами родата Канарска!

преди 14 минути, Alter Ego каза:

Да, наистина визиите са и топ след раждането, хубаво изглежда в сравнение с перата и кичозните рокли с които Мис Бони я китеше. Джени да беше писала текста щеше да гърми песента, така много постно ми изглежда. 

Мен ме кефеше и кичозна, отиваше й и имаше хитове. Но наистина не бива да се доверява на текстописци, а сама да си пише!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста мисля, че е на Сияна! Лесно запомняща е в припева, готина е, модерна, що пък да не е хит? На мен ми хареса, но това времето ще го покаже. И аз не очаквах песен на Ганев от нея. Видеото обаче ми е някакъв микс от любимото ми "Тоя става" + сетих се и за "Чисто или с лед" на Мария пред колата, някаква визия още на Галена с такъв тип плитка. Тук голямо размахване на тая плитка, много се смях! :D Иначе аз си я харесвам Дженка и изглежда все по-добре. Не е нещо индивидуално и по-специално, но си става за слушане или купон. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам негативните коментари, просто всички я сравняват с миналогодишното лятно предложение “Горкото момиче”, абстрахирайте се от него. Не може всяка песен да бъде 10/10, въпреки, че и тази е точно такава!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсвирът грам не съответства на куплетите и припева, които не са лоши.

Видеото е пълен бълвоч. Никакъв артисцизъм, като на сила е строена пред камерите там....

Като цяло е доста слабо за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извод: Никога не поръчвай нищо от човек, с когото си се скарал, без да се увериш, че ти е простил наистина. :D 

Песента има някои добри моменти, но куца на прекалено много места. Оставам си с "Горкото момиче"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-добре е от последните и опити. Припевът зарибява веднага. Не ми е харесвала нейна песен от “Яко ми е” . Иначе Джена в последните години се лута много. Така си беше повярвала и падна от доста високо. Дори с добри парчета вече флопва. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е никак зле, има много потенциал, но е като недовършена? Можеше по-избухващ припев да й направят, на текста също му липсват по-запомнящи се фрази. Добър опит, в силна серия на Джена щеше да стане хит, но сега има нужда от нещо на нивото на "Да"-тата, за да изплува от тинята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...