Jump to content



Online: Джена - Шот за болката, 2020


Препоръчани коментари

музика: Даниел Ганев
текст: Анастасия Мавродиева и Соня Ангелова
аранжимент: Даниел Ганев
режисьор и сценарист: Виктор Антонов
оператор: Радослав Гочев


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

New Desislava скандализира с песен от Даниел Ганев. Сега ако вземе да се сдобри със сестра си, направо ще е нов човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припева е доста добър, но пак ми липсва нещо. Определено далеч от любимите ''Да''-та. Между другото, това абсурд да не е крадено от някаква друга песен. Супер познато звучи.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Нова Десислава най накрая ще смачка с хит. Припева е голяма сила особено. Още на първо слушане. 

Отсвирите само не ме кефят. Можеше да звучи по модерно без мазнотията... 

Джена отново разчита и на английския с вокали! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Мисля, че Нова Десислава най накрая ще смачка с хит. Припева е голяма сила особено. Още на първо слушане. 

Отсвирите само не ме кефят. Можеше да звучи по модерно без мазнотията... 

Джена отново разчита и на английския с вокали! 

Силна песен, но някак си гласът и не си пасва с отсвирите. И нещо не ми се връзва интрото на английски с тая мазнотия, дето гръмва след това. 😃

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, penakavalli каза:

Силна песен, но някак си гласът и не си пасва с отсвирите. И нещо не ми се връзва интрото на английски с тая мазнотия, дето гръмва след това. 😃

 

Изобщо мазнотията е излишна в тази песен. Не и върви. Малко е в стилистиката на Яко ми е/Хулиган. И това за шота е доста подходящо за лятото. Добре, че не е решила да се изживява като текстописец! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена може много повече обаче! Не е лош припева, ама само той не знам дали ще е достатъчен.

Наистина отсвирът е прекалено мазен, ама прекалено. И да, вярно бие на Роксанината песен, ама там звучи доста по-добре. Просто при Джена се е получила някаква манджа с грозде - английски вокали, цигански отсвир, после по-модерна част... не знам дали ме кефи чак толкова, колкото ми се искаше.

Драганински можеше да й свърши по-добре работа по примера на "Кой ме събра с тебе".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас. Най-слабата песен на Ганев. А певицата не знам дали вече има някакво ниво, че да коментираме спад или липса на интерес. 

Клипа поне на визии го е докарала. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле, в началото текстът е много добър, после пак тръгва в някаква странна посока, в нейните песни няма особена връзка между припев и куплет. Мазна е доста, твърде много за вкуса ми, но има раздвижване при нея, беше забила на едно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста слаба песен, Ганев май започва надолу!
А Джена мисля, че вече само с Канарите фолклор да си пее и да не ни занимава. Никаква я няма и се мъчи мъчи а иначе иска 6000лв за участие? За какво? 
Бутафорна работа е Джена от доста време!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ганев не е магьосник на всяка да прави добра песен и това тук доста ясно си пролича. Всички му се нахвърлиха в последните 2 години и беше крайно време да се усети изчерпването му (лично аз съм го усетил отдавна, но имаше хора, които не бяха съгласни с мен). Абсолютно нормален процес, подобно на Оцко през 2015/16/17. Има хляб и в другите композитори, но разбирам и изпълнителите, че искат да залагат на сигурно.

Успех на песента все пак, лично мен на този етап не ме грабна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена изглежда много добре в клипове откакто роди. Май само Джена си остана натурална с пространство между зъбите... 

Песента не е лоша.. сигурно ще стане популярна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е много аматьорско и messy, поне Джена е красива. Песента ми напомня на нейните от 2011-12. Куплетите и припева са топ и после идва някакъв умрял отсвир. Ще се слуша!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...