Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 28 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Какво и има на ръката?

 

 

Какво й е като цяло, бих попитал? Един реален милиметър от тялото й не виждаме тук. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, SG каза:

Данна ще направи 1 милион за шест дена и малко. Категорично не е имало толкова силен соло дебют за поп-фолк певица в YouTube ерата.:bi:

Е, това не й е дебютът, а не знам коя поред песен. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Е, това не й е дебютът, а не знам коя поред песен. 

Зятова казах соло дебют.

Досега мисля, че "Да мога да обичам" беше най-силния, но не съм сигурен. Върти ми се и на Лорена първата самостоятелна, не помня тя колко бързо ги направи, но мисля че беше поне седмица и нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Солов-несолов, не е дебют :D Ето ти нещо солово:

 

 

Благодаря, приятна песничка като за разходка под дъжда. :D

Има значение соло или не. Чак с първия самостоятелен сингъл се вижда как се справя изпълнителят сам. А Данна мачка както никоя друга нова от години насам.

@Slavi преминаваме ли категорично от тийм мечешки към тийм свежи гласове?:next_guitar:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Благодаря, приятна песничка като за разходка под дъжда. :D

Има значение соло или не. Чак с първия самостоятелен сингъл се вижда как се справя изпълнителят сам. А Данна мачка както никоя друга нова от години насам.

@Slavi преминаваме ли категорично от тийм мечешки към тийм свежи гласове?:next_guitar:

Естествено. Данна е перфектната размяна на Деса. Хем пак ще сме ненадминати в дискусиите коя е най добра вокално, хем се очертава да тръшне попфолка с много хитове. Само да не набляга много на :)лъка ми се иска. Всичко друго и е дадено в много. И една такава приятно тъпичка както Деса. Перфектна тийн любимка. 

Искам да изпее някоя балада на Дес. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Естествено. Данна е перфектната размяна на Деса. Хем пак ще сме ненадминати в дискусиите коя е най добра вокално, хем се очертава да тръшне попфолка с много хитове. Само да не набляга много на :)лъка ми се иска. Всичко друго и е дадено в много. И една такава приятно тъпичка както Деса. Перфектна тийн любимка. 

Искам да изпее някоя балада на Дес. 

Или направо балада с Дес, току-виж я накарала и тя да се размърда. Тия дни ми казаха, че засега въобще не възнамерявала да пуска нищо. И не била доволна, че дискотеките не я искали чак толкова след карантината, уж защото нямала хитове. Вместо да се погледне отстрани и да осъзнае, че вината да е на това дередже си е изцяло нейна... Устремено по пътя на Глория и Ивана.

При Данна и аз се опасявам, че може да заложат твърде много на разкрепостен комерс имидж, както се случва с Лидия. Все пак ще изчакам още няколко песни и от двете, за да видя накъде ще ми наклонят везните. Така или иначе след разочарованието от фенството към ДС не се виждам отново да си губя чак толкова времето с някоя конкретна. Но несъмнено и двете имат подкрепата ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Или направо балада с Дес, току-виж я накарала и тя да се размърда. Тия дни ми казаха, че засега въобще не възнамерявала да пуска нищо. И не била доволна, че дискотеките не я искали чак толкова след карантината, уж защото нямала хитове. Вместо да се погледне отстрани и да осъзнае, че вината да е на това дередже си е изцяло нейна... Устремено по пътя на Глория и Ивана.

При Данна и аз се опасявам, че може да заложат твърде много на разкрепостен комерс имидж, както се случва с Лидия. Все пак ще изчакам още няколко песни и от двете, за да видя накъде ще ми наклонят везните. Така или иначе след разочарованието от фенството към ДС не се виждам отново да си губя чак толкова времето с някоя конкретна. Но несъмнено и двете имат подкрепата ми.

Изобщо не я искам в дует с Данна. Слуша ми се нежно и ангелско пеене, а не кръчмарски напъни. 

Иначе беше ясно, че ще и секнат в един момент участията и че го кара на инерция. Дано осъзнае нуждата от промяня, защото не я чакат хубави дни. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , stereoto_ каза:

 Тоя пък малък изпърдел циганин се хвали, че спи с Ариа-общата (венерическият инкубатор) 😂😂😂

Българийо, това ли заслужаваш.. 

Отговорът на въпроса ти е "Да". А за теб специално - трябва да спреш да реагираш емоционално на подобен тип неща. ;)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Какво и има на ръката?

 

 

Истината за това на ръката й е, че се е упарила на котлона по време на карантината, пържейки поредната пържола 😁

 

Шегувам се, разбира се. Андруша пак скандализира, да пуска по-бързо новата песен и да гърми за лятото!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gadinata каза:

Истината за това на ръката й е, че се е упарила на котлона по време на карантината, пържейки поредната пържола 😁

 

Шегувам се, разбира се. Андруша пак скандализира, да пуска по-бързо новата песен и да гърми за лятото!

Май е яла пържолите на Кобрата дето много знае в инста🤣

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Вероятно бащата е някой виетнамец от Илиянци. Язък за драмите с бащата, сина и кой още беше от родата, като очевидно детето е от друг :D

Представяте ли си Ани Хоанг да хване Люси и Лоренцо на калъп? Лоренцо надянал една черна перука и пее "Меен, лекарство за мъж, вземи наведнъж".

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

- Ти ли беаа? Копеленцо мръсно!

- Млъкни ма, баща ми е виетнамец от Илиянци! Майка ми - София Маринова.

- Отивай в на майка ти циганска путка, беаа! Махай се от моя тюлен!

- Няма да се махна. Те му отразяха стомаха, той вече не е тюлен.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, VulkoIsTheBest каза:

Представяте ли си Ани Хоанг да хване Люси и Лоренцо на калъп? Лоренцо надянал една черна перука и пее "Меен, лекарство за мъж, вземи наведнъж".

Много неща  си представяме❤️

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси Иларионов: - Ама, Ани, моля ти се, не е това, което си мислиш. Тренираме нови визии за един твой  нов клип.

Хоанг: - А защо пишката ти е в устата му беаа?

Люси: - Клипът ще е 18+.

Лоренцо: Аз съм she-male.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Slavi каза:

Изобщо не я искам в дует с Данна. Слуша ми се нежно и ангелско пеене, а не кръчмарски напъни. 

Иначе беше ясно, че ще и секнат в един момент участията и че го кара на инерция. Дано осъзнае нуждата от промяня, защото не я чакат хубави дни. 

Там е въпросът- че не изглежда настроена да се осъзнае. По-скоро и тя ще се самосъжалява, че я дискриминират заради възрастта и липсата на нови хитове, без да вижда как сама се заби като загърби нейния си имидж заради бързи (и временни) пари. Предстои да видим дали интереса от страна на дискотеките няма да нарастне като се пооправят нещата с кризата, де.

Но наистина ще е излагация за Дес с този развален глас да пее заедно с Данна. В такъв случай по-добре да получим балада Данна&Лидия- нирвана от ново поколение.🤩

ПП: Даниела мачка и в Spotify с ъпдейт от +6,703 стрийма. В поп-фолка такива се забелязват главно при хитовете на по-актуалните имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Там е въпросът- че не изглежда настроена да се осъзнае. По-скоро и тя ще се самосъжалява, че я дискриминират заради възрастта и липсата на нови хитове, без да вижда как сама се заби като загърби нейния си имидж заради бързи (и временни) пари. Предстои да видим дали интереса от страна на дискотеките няма да нарастне като се пооправят нещата с кризата, де.

Но наистина ще е излагация за Дес с този развален глас да пее заедно с Данна. В такъв случай по-добре да получим балада Данна&Лидия- нирвана от ново поколение.🤩

ПП: Даниела мачка и в Spotify с ъпдейт от +6,703 стрийма. В поп-фолка такива се забелязват главно при хитовете на по-актуалните имена.

Ама то доста по актуални още не са обявили участия, а наша Деса сърдита... Да се вкара в час, да помисли за интересен дует, да бъде по редовна и може и да излезе от дупката. А не като сега... 

А и обявилите участия стана ясно, че са избързали и ще си стоят вкъщи. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Ама то доста по актуални още не са обявили участия, а наша Деса сърдита... Да се вкара в час, да помисли за интересен дует, да бъде по редовна и може и да излезе от дупката. А не като сега... 

А и обявилите участия стана ясно, че са избързали и ще си стоят вкъщи. 

И тя мисля, че ще има някакви участия. Просто вече не я виждам, а навярно и тя не се вижда да е сред Топ търсените с по 10-15 на месец. За да привличат публика насред вируса дискотеките навярно ще привикват най-рейтинговите като Галена и Преслава, а за обезличилите се ретро легенди ще остават огризките. А можеше да не се съобразява с тия неща и веднъж-дваж годишно да мачка със самостоятелни концерти наша Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...