Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 часа , meleto каза:

Бих казал цяла пропаст ги дели... дори не помня кой е последният самостоятелен хит на Алисия. Цура също не може да се слага в А група. Има приятни песнички, но нищо запомнящо се.  За останалите съм съгласен. Като в Б група можем да сложим и Фики, Стораро. А към приближаващите се в А - Меди.

 

Според мен е нещо от сорта...

  • Теофиков
  • Галена
  • Емилия
  • Преслава
  • Меди
  • Лидия
  • Малката
  • Фики
  • Стораро
  • Александрова
  • Анелия
  • Яница
  • Десита
  • Константин
  • Галин
  • Алисия
  • Емрах
  • Цура Янева

и надолу нямат значение...

И все пак да не забравяме, че има ПОПФОЛК РАНГЛИСТ, който отразява успехите на изпълнителите за последните 12 месеца. ;):) 

Ако някой има интерес, мога да споделя и подреждането по спечели точки само за месеците от началото на 2020 година, което е неофициално такова.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 39 минути, meleto каза:

Самостоятелна? Коя е самостоятелната песен на Лидия с над 5-6 млн? 

Алисия - всички са дуети. Къде са й самостоятелните?

Нека първо покажат, че могат сами, а после да им броим дуетите и фийч.

 

Значи Алисия да се покаже, че можела сама, а Теофиков нареден първи с 4 дуета - щото други хитове няма. Губи ти се логиката. 
 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, dan!el каза:

И все пак да не забравяме, че има ПОПФОЛК РАНГЛИСТ, който отразява успехите на изпълнителите за последните 12 месеца. ;):) 

Ако някой има интерес, мога да споделя и подреждането по спечели точки само за месеците от началото на 2020 година, което е неофициално такова.

Интересно ще е, да. Колко гласуват средно месечно? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Slavi каза:

 

Само на теб ще ти се доказва Алисия. Целия жанр знае къде е, а видиш ли мелето от рамания се съмнява в позициите и трябвало да му се доказва😅

Общо взето по добре не коментирай, че правиш смях

Какво доказване и защо на МЕН да ми се доказва? 

Годината е 2020. Изобщо не говоря за цялостно творчество и кой колко се е доказал ПО ПРИНЦИП.

А когато някой контрира с "не коментирай щото..." е изгубил спора, преди да е започнат. Довод-нула!

Честно казано, изненадващ развой на тази дискусия. Повече с някакъв личен привкус, отколкото нещо конкретно.

 

Истерия има и по Алфите, това е факт. Но как са с участията? Доколкото съм гледал, Теофиков от новите има най-много. 

Самостоятелните песни не са единствен признак. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Какво доказване и защо на МЕН да ми се доказва? 

Годината е 2020. Изобщо не говоря за цялостно творчество и кой колко се е доказал ПО ПРИНЦИП.

А когато някой контрира с "не коментирай щото..." е изгубил спора, преди да е започнат. Довод-нула!

Честно казано, изненадващ развой на тази дискусия. Повече с някакъв личен привкус, отколкото нещо конкретно.

Просто оспорваш успехите на изпълнители като използваш довода, че са дуети, а в същото време това важи и за Меди, и за Денис. Годината е 2020 и за сега могат да се похвалят само с дуети и двамата... Нелепи са ти аргументите и правиш смях на форумците. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

Интересно ще е, да. Колко гласуват средно месечно? 

Всеки един от последните 7 месеца има ръст в броя гласували. Специално през май бяха отчетени гласове на над 5000 уникални потребителя (средно за отделните кръгове от гласуването).

А относно класацията по точки, спечелени само през 2020 година, ето ви ТОП 30:

  1. Галена                1820       + 3
  2. Емилия               1720      -1
  3. Меди                  1525       + 5
  4. Алисия                1383       + 1
  5. Денис Т.             1235       - 2
  6. Емануела           1205      =
  7. Малката             1105      + 2
  8. Емрах                  1025      + 4
  9. Ариа                     897         + 7
  10. Лидия                  860         =
  11. Преслава           859         -9
  12. Яница                  827         - 1
  13. Джулия               808         + 5
  14. Теди Ал.            766          =
  15. Ваня                    758          + 4
  16. Фики                   690          + 4
  17. Константин       671         =
  18. Галин                  631         -11
  19. Диона                 523         + 4
  20. Деси Слава       514         -5
  21. Цв.  Янева          498         -8
  22. Цветина             264         + 11
  23. Анелия                             259          + 1
  24. Азис                    259          + 1
  25. Лияна                 251          + 9
  26. Тони Стораро  231         +1
  27. Данна                213          + 5
  28. Десита               208          -7
  29. Таня Маринова  196     +1
  30. Лорена                  190         + 1

Цифричката след точките показва разликата с позицията, която заема съответния изпълнител в официалното класиране (за последните 12 месеца).

Реално, това класиране по-горе отразява позициите, на които ще са изпълнителите в края на 2020 година, ако съотношението на силите се запази както през първите 5 месеца.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Музика Диона и Ганев ли? Май е крадена, дано я изтрият.

Най много да впишат и албанския автор. Нали вече практиката е да се довписват авторите 🤣

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Гальо каза:

Значи Алисия да се покаже, че можела сама, а Теофиков нареден първи с 4 дуета - щото други хитове няма. Губи ти се логиката. 
 

Стига толкова. Казах нещо съвсем различно: Алисия няма самостоятелна песен сигурно от години. Да, има участия, но истерия по нея няма. Къде да я бутаме в топ 10? Дори на същия концерт се видя, че не може да се мери с новите. Дори Стораро предизвика в пъти по-сериозна реакция.

По отношение на дуитети - да, Теофиков има доста такива. Само, че на тоя концерт излезе с кого? Нямаше ли истерия?

Защо за мен е някак логично да гледаме самостоятелните - защото е трудно да се прецени кой колко носи като гледания/слушания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Просто оспорваш успехите на изпълнители като използваш довода, че са дуети, а в същото време това важи и за Меди, и за Денис. Годината е 2020 и за сега могат да се похвалят само с дуети и двамата... Нелепи са ти аргументите и правиш смях на форумците. 

Ти остави аз да си преценя дали да правя смях на форумците или не.

И какво? След като вече стигнахме до идеята, че мерим 2020.

Къде са дуетите на Алисия?

Един, доколкото ми е известно и то с не особено добри перспективи.

Сега погледни дуетите на Меди и Теофиков. Можеш ли дори да ги съпоставиш с Алисия?

Ако направи хит - чудесно! Но за момента не виждам как Алисия е в топ 10 на 2020.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Slavi каза:

Коментирай нещо мое любимо, но масово непознато

 

 

Е, беше си сензация тая песен едно време, просто се забрави. 

преди 6 минути, meleto каза:

Ти остави аз да си преценя дали да правя смях на форумците или не.

И какво? След като вече стигнахме до идеята, че мерим 2020.

Къде са дуетите на Алисия?

Един, доколкото ми е известно и то с не особено добри перспективи.

Сега погледни дуетите на Меди и Теофиков. Можеш ли дори да ги съпоставиш с Алисия?

Ако направи хит - чудесно! Но за момента не виждам как Алисия е в топ 10 на 2020.

 

 

 

Алисия е със статута на Прилепа и Смядово - трябва поне 3 години да копае дъното, за да залезе. Далеч е оттам и може да си позволи да си прави каквото иска. И на нечалгари е интересна, има медийно влияние. Няма особен глас, но придава хитовост на всяка песен, в която участва. Просто си носи хитовото звучене жената, не че я харесвам. Все ми е тая за нея. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Ти остави аз да си преценя дали да правя смях на форумците или не.

И какво? След като вече стигнахме до идеята, че мерим 2020.

Къде са дуетите на Алисия?

Един, доколкото ми е известно и то с не особено добри перспективи.

Сега погледни дуетите на Меди и Теофиков. Можеш ли дори да ги съпоставиш с Алисия?

Ако направи хит - чудесно! Но за момента не виждам как Алисия е в топ 10 на 2020.

 

 

 

Впредвид, че половината от годината мина под карантина е твърде рано да се дават каквито и да е прогнози. Но Ася има 2 дуета от края на миналата година, така че суша при нея не се е усешала. Новото и парче със Стораро дори тръгна твърде добре за нов канал. Знаем какво се случи на Емилия и Ивана с първите им песни в каналите. 

Освен това имаше и супер силно участие в Маскирания певец. Нищо не и липсва. Хитове, медийно внимание, пълни участия, пълна програма. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Впредвид, че половината от годината мина под карантина е твърде рано да се дават каквито и да е прогнози. Но Ася има 2 дуета от края на миналата година, така че суша при нея не се е усешала. Новото и парче със Стораро дори тръгна твърде добре за нов канал. Знаем какво се случи на Емилия и Ивана с първите им песни в каналите. 

Няма значение в какво е минала половината година. Имаме 6 месеца. Който каквото е решил да направи - толкова. Аз не правя заключение за цялата 2020, а до момента.

Може след 1 месец нещата да са тотално различни. 

Въпросът е дали смяташ Алисия в ТОП 10 на чалгата за 2020?

 

преди 2 минути, asylum каза:

Е, беше си сензация тая песен едно време, просто се забрави. 

Алисия е със статута на Прилепа и Смядово - трябва поне 3 години да копае дъното, за да залезе. Далеч е оттам и може да си позволи да си прави каквото иска. И на нечалгари е интересна, има медийно влияние. Няма особен глас, но придава хитовост на всяка песен, в която участва. Просто си носи хитовото звучене жената, не че я харесвам. Все ми е тая за нея. 

Ама това е вярно. Дори в тоя лист, който писах я сложих в Б група. Ама да я натискаме за ТОП 10 през 2020 ... 

Предполагам, че в последните 2 години не пуска нищо самостоятелно, заради раздялата с Ара. И точно, за да не се забрави участва във всевъзможни колаборации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Няма значение в какво е минала половината година. Имаме 6 месеца. Който каквото е решил да направи - толкова. Аз не правя заключение за цялата 2020, а до момента.

Може след 1 месец нещата да са тотално различни. 

Въпросът е дали смяташ Алисия в ТОП 10 на чалгата за 2020?

 

Ама това е вярно. Дори в тоя лист, който писах я сложих в Б група. Ама да я натискаме за ТОП 10 през 2020 ... 

Предполагам, че в последните 2 години не пуска нищо самостоятелно, заради раздялата с Ара. И точно, за да не се забрави участва във всевъзможни колаборации.

Да, смятам, че е в топ 10,защото пусна 3 дуета в края на 2019,които се развиха през 2020. Освен това и песента и с Тони Стораро мисля, че ще я бъде. 

Виждаш, че в ранглиста е на 4то дори. 

 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Вече няма един пост в фб без Преслава да отнесе тотален хейт за лицето. 2019 тотално загуби уважението на по-възрастната публика от старите хитови години.

 

Тя навсякъде отнася хейт... 

Тук 95% от коментарите са затова как се е обезобразила.

Пепа е решила да зарязва пеенето и да става продавачка на череши ли?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...