Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, DarkChild каза:

Така ли? На мен пък ми изглежда точно обратното. Сигурна е, че няма да я забравят колкото и време да мине.

Не се изненадвам, ти винаги виждаш нещата наобратно.  

Изобщо не става въпрос за забравяне, а за нейната същност на която ставаме свидетели от доста време. Това е просто още един пример. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галин и той е същата работа. Тръбеше си  по сторитата, че няма да пуска песни, защото не работят клубовете и нямало къде да ги представят... В момента в който обявиха, че отварят и се активизира. 

Все дебнат удобното, но не винаги се получява. Трябва и малко акъл. Денис и Малката например успяха да се възползват от ситуацията по най-добрия начин. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че нападате Преслава основателно, тя ни наспами миналата година с 6 нови песни, редно е да направи дълга пауза. Да, допускам, че ако ситуацията беше различна, през април-май можеше да е пуснала ново парче, но не мисля, че е длъжна, да издава нещо ново на всеки три месеца. 

Анелия също няма песен през 2020. също така Камелия, Фики, Цветелина Янева (която и по принцип не ходи по участия)... защо Преслава е единствената, която се забелязва и обвинява?

Честно казано мисля, че на Преслава в момента хич не й се занимава и не си дава зор, а не че я е страх без дискотеките. 

@Stela поста ти ме замисля... Галин дали сега ще си свали песента от ютуб, за да я пусне, когато всичко отвори окончателно?

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Не мисля, че нападате Преслава основателно, тя ни наспами миналата година с 6 нови песни, редно е да направи дълга пауза. Да, допускам, че ако ситуацията беше различна, през април-май можеше да е пуснала ново парче, но не мисля, че е длъжна, да издава нещо ново на всеки три месеца. 

Анелия също няма песен през 2020. също така Камелия, Фики, Цветелина Янева (която и по принцип не ходи по участия)... защо Преслава е единствената, която се забелязва и обвинява?

Е, глупости... Тя беше качила снимки в инстаграм от снимачната площадка и беше писала "очаквайте скоро".  Още края на февруари, началото на март беше готова с песента, но отложи пускането, защото малко след това обявиха карантината. Песен щеше да има още през март месец. Според мен беше видяла, че с дуета с Галин не се получи очакваното и щеше да действа по въпроса. То пък дойде карантината и обърка нещата ... 😁😁

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

@Stela поста ти ме замисля... Галин дали сега ще си свали песента от ютуб, за да я пусне, когато всичко отвори окончателно?

Не и след като види, че е влязла в германския тренд. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Е, глупости... Тя беше качила снимки в инстаграм от снимачната площадка и беше писала "очаквайте скоро".  Още края на февруари, началото на март беше готова с песента, но отложи пускането, защото малко след това обявиха карантината. Песен щеше да има още през март месец. Според мен беше видяла, че с дуета с Галин не се получи очакваното и щеше да действа по въпроса. То пък дойде карантината и обърка нещата ... 😁😁

o.0 Това съм го пропуснала, личи си колко ми е интересна вече :D 

Аз си мислех, че е човек, а тя не е...

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Е, глупости... Тя беше качила снимки в инстаграм от снимачната площадка и беше писала "очаквайте скоро".  Още края на февруари, началото на март беше готова с песента, но отложи пускането, защото малко след това обявиха карантината. Песен щеше да има още през март месец. Според мен беше видяла, че с дуета с Галин не се получи очакваното и щеше да действа по въпроса. То пък дойде карантината и обърка нещата ... 😁😁

Ми то Клеа и Зоя бяха снимали песента  и се очакваше средата на февруари да пуснат песента ама...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Stela каза:

Това трябва да ти говори колко страхлив и несигурен човек е. Чувства се зависима от кръчми и дискотеки и не смее да пусне песен, да не би случайно да не успее да я наложи както на нея и се иска. Защо? Нали е голямата работа и хората я обожават, защо изпитва несигурност в себе си и дебне удобен момент да заложи на сигурното? 

Другото което се вижда е колко е "загрижена" да зарадва феновете си с нова песен. От алчност за слава, гледания и хит на всяка цена ... Ма няма лошо, има още памперси и омекотители за рекрамиране. Гладна няма да умре. :1000(29):

Може и да й е писнало, честно казано. Според мен се кефи да си почива малко, то и няма кой да я задмине, каквото и да пуснат точно сега. Идеално за нея. Хем лежанка, хем без конкуренция. Може да си откара така още една година. 

преди 23 минути, Stela каза:

Галин и той е същата работа. Тръбеше си  по сторитата, че няма да пуска песни, защото не работят клубовете и нямало къде да ги представят... В момента в който обявиха, че отварят и се активизира. 

Все дебнат удобното, но не винаги се получява. Трябва и малко акъл. Денис и Малката например успяха да се възползват от ситуацията по най-добрия начин. 

Дано сега затворят дискотеките до септември, ще се изкефя на макс! 

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Ми то Клеа и Зоя бяха снимали песента  и се очакваше средата на февруари да пуснат песента ама...

Попитай я, моля. 

преди 12 минути, Blueberry каза:

o.0 Това съм го пропуснала, личи си колко ми е интересна вече :D 

Аз си мислех, че е прилепка, а тя е...

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е опитала да свали Галин на Галена една вечер ,стигнало е малко по далеч но не до края да има секс,видяли са ги ,казали са на Галена и това е причината за скарването им.

Да ви го кажа ако не знаете....

  • Like 1
  • Wow 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, lucas каза:

Преслава е опитала да свали Галин на Галена една вечер ,стигнало е малко по далеч но не до края да има секс,видяли са ги ,казали са на Галена и това е причината за скарването им.

Да ви го кажа ако не знаете....

Звучи напълно правдоподобно. Преса винаги е била ковра, от най-долните.

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, lucas каза:

Преслава е опитала да свали Галин на Галена една вечер ,стигнало е малко по далеч но не до края да има секс,видяли са ги ,казали са на Галена и това е причината за скарването им.

Да ви го кажа ако не знаете....

Ми тя си е миндил. Не се и очудвам

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Още някой да подаде своя Топ 5 за Румина? Доста оспорвано е, има 4 песни с висок резултат :D

Ще се напикая от смях с тоя стопкадър! 

Редактирано от asylum

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Още някой да подаде своя Топ 5 за Румина? Доста оспорвано е, има 4 песни с висок резултат :D

Ще се напикая от смях с тоя стопкадър! 

Данчето е страшно атрактивна с този липсващ зъб. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, lucas каза:

Преслава е опитала да свали Галин на Галена една вечер ,стигнало е малко по далеч но не до края да има секс,видяли са ги ,казали са на Галена и това е причината за скарването им.

Да ви го кажа ако не знаете....

Не е изключено Галин да се е опитал да я свали, тя да му е отказала секс и човекът на Галена, който е бил там да е извъртял историята. В предвид с какви властни и доминантни мъже се сгаджосва, не мисля че е способна да инициира свалка, а по-скоро очаква да бъде свалена.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Не е изключено Галин да се е опитал да я свали, тя да му е отказала секс и човекът на Галена, който е бил там да е извъртял историята. В предвид с какви властни и доминантни мъже се сгаджосва, не мисля че е способна да инициира свалка, а по-скоро очаква да бъде свалена.

Айде престани да я защитаваш, че ми писва вече. Преса :) се е родила, :) ще си умре. Знаем, че не е само Галин на Галена! Бая са работили на тоя тезгях. Прилепа си е миндил и няма да се учудя и Пламена да не е дъщеря на Павел!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Не се изненадвам, ти винаги виждаш нещата наобратно.  

Изобщо не става въпрос за забравяне, а за нейната същност на която ставаме свидетели от доста време. Това е просто още един пример. 

 

За мен пък ти виждаш нещата наобратно. Както виждаш никой не пуска нищо. Сал парцаланата Галош и Галинския бардак не могат да изтраят. Но пък ти си обсебена от Преслава и нейната същност.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Айде престани да я защитаваш, че ми писва вече. Преса :) се е родила, :) ще си умре. Знаем, че не е само Галин на Галена! Бая са работили на тоя тезгях. Прилепа си е миндил и няма да се учудя и Пламена да не е дъщеря на Павел!

Ако визираш Коко Динев, за него винаги се е знаело че има фетиш към фолк певици и си беше поставил цел в живота да преспи с възможно най-много. Събирал ги е заедно на личните си празненства. А и в онези пост-мутренски времена имаше влияние в излишък, защото беше най-добрият приятел на прясно починалия Георги Илиев. На такива откажеш ли им, следва рекет, побой, подпалване или по-лошо. Преслава просто е била поредната му млада и наивна стръв. Не знам защо вината се прехвърля единствено на нея, след като със сигурност това не е била първата изневяра на Коко по време на бракът му с Емилия. Той е боклукът в случая, задето е злоупотребявал с положението си и мамил собствената си съпруга. Нямам представа как го е търпяла толкова години. Сигурно заради детето им. И каква Пламена те гони? Казва се Паола. Едно име не можеш да запомниш.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Не е изключено Галин да се е опитал да я свали, тя да му е отказала секс и човекът на Галена, който е бил там да е извъртял историята. В предвид с какви властни и доминантни мъже се сгаджосва, не мисля че е способна да инициира свалка, а по-скоро очаква да бъде свалена.

Тя си е курветина. Има такъв тип жени, че и мъже, които се дразнят, когато приятелите им са по-желани, и са готови на всичко да са "отгоре". Каквато на сцената - взимаща незаслужени награди, съсипваща звездния миг на "приятелка", такава и в личния живот - въртиопашка. Нищо учудващо. 

преди 2 минути, Fast каза:

Ако визираш Коко Динев, за него винаги се е знаело че има фетиш към фолк певици и си беше поставил цел в живота да преспи с възможно най-много. Събирал ги е заедно на личните си празненства. А и в онези пост-мутренски времена имаше влияние в излишък, защото беше най-добрият приятел на прясно починалия Георги Илиев. На такива откажеш ли им, следва рекет, побой, подпалване или по-лошо. Преслава просто е била поредната му млада и наивна стръв. Не знам защо вината се прехвърля единствено на нея, след като със сигурност това не е била първата изневяра на Коко по време на бракът му с Емилия. Той е боклукът в случая, че е злоупотребявал с положението си и мамил собствената си съпруга. Нямам представа как го е търпяла толкова години. Сигурно заради детето им.

Никой дори не спомена Коко, но мерси, че ни припомни този пример. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Fast каза:

Ако визираш Коко Динев, за него винаги се е знаело че има фетиш към фолк певици и си беше поставил цел в живота да преспи с възможно най-много. Събирал ги е заедно на личните си празненства. А и в онези пост-мутренски времена имаше влияние в излишък, защото беше най-добрият приятел на прясно починалия Георги Илиев. На такива откажеш ли им, следва рекет, побой, подпалване или по-лошо. Преслава просто е била поредната му млада и наивна стръв. Не знам защо вината се прехвърля единствено на нея, след като със сигурност това не е била първата изневяра на Коко по време на бракът му с Емилия. Той е боклукът в случая, че е злоупотребявал с положението си и мамил собствената си съпруга. Нямам представа как го е търпяла толкова години. Сигурно заради детето им.

Емилия си получи това, което и тя направи на Анелия. Да не и е сестра, че да я жали.

 

А ако беше Джена, а Коко беше женен за сестра и, най безцеремонно щеше да преспи с него и да и изпрати селфи с послание "Мила, изхвърлям те от живота му, така както те изхвърлих от вкъщи."

  • Haha 7

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...