Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, asylum каза:

Но имаш ли клип, заснет през 4 сезона? Не. Аз имам!

 

И Таня Маринова има. Но коя има такъв, в който да сменя не сезоните, а двата пола? 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Ако визираш Коко Динев, за него винаги се е знаело че има фетиш към фолк певици и си беше поставил цел в живота да преспи с възможно най-много. Събирал ги е заедно на личните си празненства. А и в онези пост-мутренски времена имаше влияние в излишък, защото беше най-добрият приятел на прясно починалия Георги Илиев. На такива откажеш ли им, следва рекет, побой, подпалване или по-лошо. Преслава просто е била поредната му млада и наивна стръв. Не знам защо вината се прехвърля единствено на нея, след като със сигурност това не е била първата изневяра на Коко по време на бракът му с Емилия. Той е боклукът в случая, задето е злоупотребявал с положението си и мамил собствената си съпруга. Нямам представа как го е търпяла толкова години. Сигурно заради детето им. И каква Пламена те гони? Казва се Паола. Едно име не можеш да запомниш.

Все едно не знаем, че се ебеше с Бирмата, Коцьо, Дъртия Стораро, Фики. Нищо чудно и с Гринго на Софа да се ебала. Ти не си този, който ще ми казва как да наричам малкия урод. Ако реша и Хоч Пенка ще и викам.

Благодаря

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

По-тъп псевдоним да й бяха измислили.

Иначе не пее лошо.

Гласа й напомня на Малката, но е симпатична и с времето може да се наложи.

 

Много тъпо за Лорена, толкова се старае, а в крайна сметка не й се получава голям хит песента. Първите й няколко хита много й помогнаха да се задържи до сега на пазара. Сега като се замисля, участията й минават повече от добре, винаги прави купони, дори и с не толкова големите си хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас защо Галена препоръча най-добрата си приятелка в Хит Микс, а не в Пайнер? С какво Хит Микс са по-добри? Може би с по-малко обвързващи договори, не знам... но със сигурност не е само заради Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Според вас защо Галена препоръча най-добрата си приятелка в Хит Микс, а не в Пайнер? С какво Хит Микс са по-добри? Може би с по-малко обвързващи договори, не знам... но със сигурност не е само заради Оцко.

Вероятно я знаела, че в Пайнер шансовете и са съвсем малки, а тогава Оцко беше хит мейкър. 

Но да, Лорена прави добри проекти. Музиките, текстовете винаги са пипнати. Не се хвърля на мазнотии и дуети само, за да види хит. Фолк публиката е неразбираема. Не знам какво друго да кажа... 

  • Like 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

След като удължиха извънредната епидмична обстановка с още половин месец дали ще има дискотеки преди 30 юни?

ملف:Danone spain.png - ويكيبيديا

  • Haha 2
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра си е Лоренция. По-важното е да си наложиш името и да ти вървят участията. Песните минават и заминават. На Прилепа кой ти помни последните 30 песни, знаят си я от време оно нея и си я посещават по кръчмотеките. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Екстра си е Лоренция. По-важното е да си наложиш името и да ти вървят участията. Песните минават и заминават. На Прилепа кой ти помни последните 30 песни, знаят си я от време оно нея и си я посещават по кръчмотеките. 

Не е съвсем така. Участията са до време. Нямаш ли хит, който да се знае и след 10 години, е все едно да си губиш времето и средствата. Ивана, Глория може да нямат актуален хит и много участия, но са легенди, имената им са като институции за жанра. Малки и големи ги знаят. 

Успеха за кийто ти говориш е преходен. С нвхо препитаваш, но не израстваш. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Не е съвсем така. Участията са до време. Нямаш ли хит, който да се знае и след 10 години, е все едно да си губиш времето и средствата. Ивана, Глория може да нямат актуален хит и много участия, но са легенди, имената им са като институции за жанра. Малки и големи ги знаят. 

Успеха за кийто ти говориш е преходен. С нвхо препитаваш, но не израстваш. 

За какво й е да израства? Типична чалгарка. Голяма сцена няма да види, както никоя друга, изключая Гюра, Рена, Софка. Прави си купона, прибира си пачката, пуска по някой клип за кеф, дето тя да си го харесва, и това е. Чиста работа. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, THE IIconic каза:

Теофиков спи с колежка

Намирисва ми на прилепи!

 Тоя пък малък изпърдел циганин се хвали, че спи с Ариа-общата (венерическият инкубатор) 😂😂😂

Българийо, това ли заслужаваш.. 

  • Haha 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Пак Преси намекват , нормално много години се хранят с нейното име!

Оф никой не го ебе за Преслава, хората си имат личен живот. 

  • Like 2
  • Haha 5

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Slavi каза:

Притеснително. Защо Лоренцо заприлича на Ани Хоанг🤣

https://lifeonline.bg/bg/pritesnitelno_zashto_lorenco_zaprilicha_na_ani_hoang_snimki

articles__5756ca2442cca18eb75c243de972b9

 

Вероятно бащата е някой виетнамец от Илиянци. Язък за драмите с бащата, сина и кой още беше от родата, като очевидно детето е от друг :D

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...