Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

Знае откъде да краде мангата. На Симге всичко й става хит напоследък :P

 

Аз много харесвам Симге. Тази ми е любимата нейна:

Когато излезе си мечтаех Галена да и направи кавър. Мисля, че би звучала добре в нейно изпълнение 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз още си мисля за Галена. Много показна е ситуацията защо винаги ще сме на дъното. Не сме нация, толкова малко се е изисквало да помогне някой. После защо циганите тва и онова, ето защо. На много от тях шамс не им се дава дори да искат..

на следващото участие ще й го кажа, мърла!

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ме зариби и се усещам, че постоянно си я пускам. Ще видим за колко време ще е.

Осъзнах, че на Алекс Робов му е минал 18-ия рожден ден, съответно съм в безопасност :flex: Поредния зодия Риби, коментирай @VulkoIsTheBest 

Теофиков е Рачец с луна Риби, кво е това пренасищане на водни зодии в чалгата...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Обаче ме зариби и се усещам, че постоянно си я пускам. Ще видим за колко време ще е.

 

Тъкмо щях да пиша това ... и мен ме хвана ... (признавам си тва бъгс бъни ми звучеше познато, но не знаех какво е... ) ся гугълнах и видях, че е някъв заек.

  • Haha 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

 

"..имам правило,но златно никога не правим евала.."

Всички набор 05:

https://prikachi.net/image/dYukW

 

 

 

Plot twist: сигурна съм, че Теофиков и Малката се харесват повече от 20+, отколкото от <18 ! 

 

преди 1 минута, Vancho каза:

Тъкмо щях да пиша това ... и мен ме хвана ... (признавам си тва бъгс бъни ми звучеше познато, но не знаех какво е... ) ся гугълнах и видях, че е някъв заек.

Коментира се, че Преслава е показала именно негова снимка на зъболекаря

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ако продължава така за 24 часа ще има един милион гледания. Ще е скандално ако Емили Башур е първата българка с милион гледания за 24 часа. Ако някой беше казал това преди 2 години, щеше да стане направо за смях (както би казала Джена Моник Стоева). 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Това ако продължава така за 24 часа ще има един милион гледания. Ще е скандално ако Емили Башур е първата българка с милион гледания за 24 часа. Ако някой беше казал това преди 2 години, щеше да стане направо за смях (както би казала Джена Моник Стоева). 

Кралицата на знам 2 и 200 - в рамките на само 8 месеца ще е направила дебют с 10к и дебют с 1млн! :ba: 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Plot twist: сигурна съм, че Теофиков и Малката се харесват повече от 20+, отколкото от <18 ! 

 

Коментира се, че Преслава е показала именно негова снимка на зъболекаря

Не знам какво е показала Преслава ама ся кат го видях тоя заек ... ми аз преди години на него съм приличал. Добре, че нашите са ми сложили брекети, че да имам ся топ усмивка...

Една фр я оставиха техните с ужасни зъби... направо ми беше жал за нея. Тя беше по зле и от бъгс бъни. 😔

  • Haha 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Това ако продължава така за 24 часа ще има един милион гледания. Ще е скандално ако Емили Башур е първата българка с милион гледания за 24 часа. Ако някой беше казал това преди 2 години, щеше да стане направо за смях (както би казала Джена Моник Стоева). 

Обади ми се когато го направи със самостоятелна песен, скъпа. И Юнона да беше сред въпросните щеше да ги направи. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално ставам фен на прекрасната Емили Башур! /за да сложа край на колебливата й кариера,разбира се./

Коментирайте тази топ визия. Истинска модна диктаторка!

 

  • Haha 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Обади ми се когато го направи със самостоятелна песен, скъпа. И Юнона да беше сред въпросните щеше да ги направи. 

Друго си е с МФГ "Годлево"!❤

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Официално ставам фен на прекрасната Емили Башур! /за да сложа край на колебливата й кариера,разбира се./

Коментирайте тази топ визия. Истинска модна диктаторка!

 

Коментираме, коментираме

 

  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Кралицата на знам 2 и 200 - в рамките на само 8 месеца ще е направила дебют с 10к и дебют с 1млн! :ba: 

Жестока е. Толкова години беше подценявана и унижавана. Паметно беше когато извикаха първо Цура за албум на годината и на Емили дори не и се излизаше. За всички злини и унижения от колежки сега и се връща изживявайки истински ренасанс в кариерата.

преди 12 минути, GSA каза:

Обади ми се когато го направи със самостоятелна песен, скъпа. И Юнона да беше сред въпросните щеше да ги направи. 

Ами не е като Емилия да няма самостоятелни хитове или успешни песни. От ерата на ютюб има доста с над 10 милиона. На прима виста се сещам за ''Ето ме'' и ''Специално за всяка''. ''Калифорния'' и ''Обичай ме'' са дуети с Цеци Лудата Глава и Борис Дали - и двамата нямат по-големи хитове в последните години от тези песни. Цеци всъщност сигурно няма по-голям хит изобщо. В никакъв случай не мисля, че те са причината за успеха. Най-успешната песен на Емрах си остава дуета с нея. ''Как да изтрезнея'' също е топ. Стораро пусна дуети с много други колежки и не достигна една трета от успеха на този трак.

А относно ''Джале'' - Додо е много сладка, но обективно погледнато е никоя. Най-успешните песни на момчето са точно дуетите с Емилия. Така че нека спрем да я подценяваме и да се радваме на успеха. Най-накрая някоя изпъква повече от вечните 2 - Галена и Преслава. Погледнете сайта или ютюб канала на Емилия - просто е 100 крачки над колежките и. Само с пари не става (Мария е пример за това). Трябва добър екип, Емилия го има и постига много. Да продължава така. :) 

  • Like 4
  • Love 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Обаче ме зариби и се усещам, че постоянно си я пускам. Ще видим за колко време ще е.

Осъзнах, че на Алекс Робов му е минал 18-ия рожден ден, съответно съм в безопасност :flex: Поредния зодия Риби, коментирай @VulkoIsTheBest 

Теофиков е Рачец с луна Риби, кво е това пренасищане на водни зодии в чалгата...

Хаха, значи щя има смях. Предусещам нови тандеми и колаборации между Робов и Теофиков. Даже май Теофики затова се е изрусил. Роби ги обича русички. 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Джале ме зариби с новият ремикс. Качих си я на стори. Нека се учат на вкус последователите!

Бях на косъм да те отследвам, виждайки това стори.

  • Haha 5
  • Confused 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Не намирате ли прилика между Цветелита и Полина?

 

Цветелина току-що подаде жалба в пловдивското МВР за клевета и уронване на престижа. Тя има връзки в полицията, от много време е в Пловдив. Цветелина е подшушнала на доближени, че иска да те вкарат там, където е Полина. Тя там ги праща... Не й се случва за пръв път.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Цветелина току-що подаде жалба в пловдивското МВР за клевета и уронване на престижа. Тя има връзки в полицията, от много време е в Пловдив. Цветелина е подшушнала на доближени, че иска да те вкарат там, където е Полина. Тя там ги праща... Не й се случва за пръв път.

Неслучайно завърши психология преди няколко години, а на младини е искала да бъде адвокат. Подкована е. Свършено е с мен :(

 

 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Неслучайно завърши психология преди няколко години, а на младини е искала да бъде адвокат. Подкована е. Свършено е с мен :(

 

 

Ся, като прочела тоя пост, искала да те шиба и с камшик. Тя си ги нарежда пред нейните хора.  :D

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

- Тоя бе! Доведете го!

- Ама Цветелеина, той ти направи одеве реклама в доста известен форум, твои песни се пускаха.

- Абе довидети го бе, аз съм дърта и нервна вече.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, VulkoIsTheBest каза:

- Тоя бе! Доведете го!

- Ама Цветелеина, той ти направи одеве реклама в доста известен форум, твои песни се пускаха.

- Абе довидети го бе, аз съм дърта и нервна вече.

Одма си слагам

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...