Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Blueberry каза:

Преслава ще отвърне на удара с друг женски дует - PRESLAVA & KOYA? - BADZHANACHKI / Преслава & Коя? - Баджаначки, 2020

 

Нека отвръща! Подобна песен няма шанс на фестивала "Златния кестен". Тази ще я въртят само на Байрям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Друго си е с баварец,писе. От БМВ и 70 санта дилдо да пуснат,ще си го купя и ще седна върху него 💞

Ти като повечето ми приятели и голяма част от гъзетата в БГ. Аз от немските коли само БМВ не харесвам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Kaто стана въпрос за коли, и аз карам същия мерцедес като повечето певици:

Но не ми харесва, два пъти го давах в сервиз щото се развали вратата и климатика. Не знам кво му аресват толкова. 

Ако не знаеш какво да го правиш, дай го на мен.  

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Браво! Терминаторка! Боровинке,учи се от дъщеря си!

Разплаках се малко... но той акъла идва с годините :( 

И на мен иначе Емилия ми харесваше повече със стария нос в първите години, но сега съм й свикнала и ми харесва и така.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Обаче Емилия не е споделила нищо за ремикса, а той ще й направи рекорд за първите 24ч.

Еми е скромна и оставя цифрите сами да говорят за нея.

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Обаче Емилия не е споделила нищо за ремикса, а той ще й направи рекорд за първите 24ч.

Не е ли тя така или иначе рекордьорката за чалгата с "Тръгвай си"?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Не е ли тя така или иначе рекордьорката за чалгата с "Тръгвай си"?

Да, да, тя е. И това ще отмине мисля че не можа да я мине за 3-5к. И двете са над 600к.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Може пък Преслава да пусне публикация за рекорда на Емилия. "Честито, баджаначке!". :54:

Твърде много дами ще се почувстват поздравени.

преди 2 минути, Willy каза:

Да, да, тя е. И това ще отмине мисля че не можа да я мине за 3-5к. И двете са над 600к.

Д. Теофиков - крал на първоначалния интерес :ba: 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Разплаках се малко... но той акъла идва с годините :( 

И на мен иначе Емилия ми харесваше повече със стария нос в първите години, но сега съм й свикнала и ми харесва и така.

Но съм наследила твоята любов по Теофиков ❤️ Вчера съм слушала “Катастрофа” сигурно над 10 пъти. А на дуетите с Емилия и Цура направо откачам - топ песни. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast

Коментар под снимката на Преслава и Ив във фейса. Отиди да кажеш на жената, че е от слънцето. Тя няма доказателства, че е фотошоп.. как може да говори така.. 😂😂😂

20200704_173543.jpg.079aad8e0c39a4c1a14cf61b5fb13c90.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Ти като повечето ми приятели и голяма част от гъзетата в БГ. Аз от немските коли само БМВ не харесвам. 

Принципно главната ми цел в живота е да карам Ролс Ройс /е разбира се след като в спалнятя ме чака готино гадженце/.

Защо никоя чалгарка не е възпяла БМВ? Джени,започвай мила. Ти си талантлива текстописка,ще измислиш рими!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, VulkoIsTheBest каза:

Може пък Преслава да пусне публикация за рекорда на Емилия. "Честито, баджаначке!". :54:

Да бе, как си го представяш... Преслава ще иска от Емилия да и плати филърите дето трябва да си бодне за да скрие получените от яд бръчки. Тя място не си намира заради успеха на Ема. Знаем как тропа с крак и свива очи.  😂😂😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Да бе, как си го представяш... Преслава ще иска от Емилия да и плати филърите дето трябва да си бодне за да скрие получените от яд бръчки. Тя място не си намира заради успеха на Ема. Знаем как тропа с крак и свива очи.  😂😂😂

Верно е. На човек му стига само да си пусне клипа на "Беден в сърцето" и да види за каква озлобена, изнервена кикимора става въпрос.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penakavalli каза:

Днес сме на тема Най-фекалната дама на поп фолка и се присетих за тази песен, която незнайно за мен защо флопна. Да, Ганевски комерс е, ама Тотя не мячи и мяука така неприятно, както в много други песни.

 

Абсолютен хит в личния ми топ 5 за миналата година! 

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Принципно главната ми цел в живота е да карам Ролс Ройс /е разбира се след като в спалнятя ме чака готино гадженце/.

Защо никоя чалгарка не е възпяла БМВ? Джени,започвай мила. Ти си талантлива текстописка,ще измислиш рими!

 

Мистично етнопоп парче от Екстрата отпреди 22 години! Аферин, машалата!

 А ето ти и БМВ хит:

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

 А ето ти и БМВ хит:

 

Мани-мани, моралистката на попфолка, дето в даден момент почна да държи на поли с дължина до глезена, също е дала своя дан в морето от меркантилност:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Мани-мани, моралистката на попфолка, дето в даден момент почна да държи на поли с дължина до глезена, също е дала своя дан в морето от меркантилност:

 

Виж кво яко парче е била, човеК! Сега ми иде да я налагам с мокър парцал. На 30 и кусур стана лелка! Нина и на 70 ще си е яко гадже!

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Виж кво яко парче е била, човеК! Сега ми иде да я налагам с мокър парцал. На 30 и кусур стана лелка! Нина и на 70 ще си е яко гадже!

 

Знам, аз дори имах сантимент към нея. И даже си купих нейн албум на диск, брат. Тихооо 🤣

Любимите ми песни от него бяха "Не вярвам", тя даже беше хит.

И тази. Надувайййте:

https://www.vbox7.com/play:a604edbf

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Знам, аз дори имах сантимент към нея. И даже си купих нейн албум на диск, брат. Тихооо 🤣

Любимите ми песни от него бяха "Не вярвам", тя даже беше хит.

И тази. Надувайййте:

https://www.vbox7.com/play:a604edbf

Не отварям вбокс, батко :D 

Ей ти кака й га беше на 55 и се гъзи по гащи до БМВ и на кран :D Цура още нека се слелчосва. 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...