Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 21 минути, pechenko каза:

тВоЙтА лЮбИмА

 

Наистина топ проект на Е,Ми Ли Я?. Жалко че по предложение на Боровинката като се записах на Чалгавизия,Счети регистрира най-слабия си резултат. :(

преди 22 минути, penakavalli каза:

301B53EA-9881-41E0-AA75-E0E31928019D.jpeg.33b668c11603f568bc706aebc45f0636.jpeg

Вече ми беше в топ 3 през 2015. Даже като се регнах тук много плюх Преса :дд

преди 15 минути, Blueberry каза:

Обаче ти на която станеш фен - взима, че флопва.

Стани на Анелия, моля.

Вярно е това. Верно ще взема да стана фен на Теофиков или Емилия 😛

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Седи в камионетката?

Именно. Страшен cringe. Понякога е по-добре да ги пускат без клипове, вместо да си стават направо за смях.

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Вили, не си прави оглушки!

 

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Тя не спира да прави изцепка след изцепка дали в публичнто пространство, или в социалните мрежи.

Зебележете само какво измъкване - "Измислих го миналата година, сега вече ми е мила и блага". 🤣

Ти си двуличен като човек, остави поста ти. Когато беше по-малък и нетолкова обиграно прикрит, дори в този форум те наричаха "Шизофреника", защото си сменяше мненията през 5 минути. Така, че недей приписва своята диагноза на други.

По-нататък в поста ти отново лъжи и клишета. 24/7 плюене без причина в Интернет форум. Единственият човек, който е тук 24/7 е фен именно на Преслава.

 

Никъде не казах, че ми е блага. Просто в момента не прави нищо кой знае кво. Иначе обиграх се, сега вече не се забелязва. Докато при теб сергията си е отворена нон - стоп. Инак казано земи се стегни, бетер женска злоба имаш. Много важно, че неква :) ти се е подиграла у инстаграм. 

Това е последния пост в който ти отговарям, защото просто няма смисъл. Бахти на 100 години хора и още комуникират като малки деца...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес сме на тема Най-фекалната дама на поп фолка и се присетих за тази песен, която незнайно за мен защо флопна. Да, Ганевски комерс е, ама Тотя не мячи и мяука така неприятно, както в много други песни.

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 от чалгата за юни

 

1. Гпс-а - 4.2М

2. 100 живота - 3.3М

3. Просто секс - 3.1М

4. Той - 2.3М

5. Предишното момче - 1.8М

6. Сен тропе - 1.6М

7. В сезона на греха - 1.5М

8. Кой ме срещна с тебе - 1.3М

9. Сагапо - 1.3М

10. Беден в сърцето - 1.3М

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Ъ? На 4 юли тази песен има 2.7 милиона. За 4 дни е направила повече гледания, отколкото за първите 11?

Не, той просто не брои купените. Ние си имаме една формула за изчисление на купени и на Преслава ги вадим от бройката. :) :cradle:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Ъ? На 4 юли тази песен има 2.7 милиона. За 4 дни е направила повече гледания, отколкото за първите 11?

Верно.

В нейбъла са толко. За седмица имаше 1.6М, а втората +1М демек около 2.2М през юни. Сигурно е бъг или не брои купените.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

 Хаа, сега разбирам, че Галена била с ромски произход, явно по бащина линия

Тук се разказва за първия й  братовчед - http://epicenter.bg/article/archive/143/11/0

Ето го й него (майка му е сестра на бащата на Галена)

10_bez_EGN_1.jpg

Ужас... но това е показателно. Момчето е Галена преди парите на Галин. В смисъл човек от народа, който си има своите особености. Докато братовчедка му е порцеланова кукла облечена в скъпи марки вече и  обработена до съвършенство на снимките. Преди това беше като него с мазна коса, пухкава, щръкнали уши и бузеста. 

"Роден на 22 април 1993 г. в Берлин." - да си беше останал там, повече щеше да прокопса. 

Сега като прочетох статията Галена ми падна със сто пункта в очите. Може ли да оставиш роднините си така. Това е отвратително, снимаш се с не знам си какво, парадираш за не знам си какво... нямам думи, но нашата действително. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Верно.

В нейбъла са толко. За седмица имаше 1.6М, а втората +1М демек около 2.2М през юни. Сигурно е бъг или не брои купените.

Бъг. Два или три дни песента беше извън дневния топ и т.н.

Същото се случи и със ''Сто живота'' и ''Гпс-а''.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ужас... но това е показателно. Момчето е Галена преди парите на Галин. В смисъл човек от народа, който си има своите особености. Докато братовчедка му е порцеланова кукла облечена в скъпи марки вече и  обработена до съвършенство на снимките. Преди това беше като него с мазна коса, пухкава, щръкнали уши и бузеста. 

"Роден на 22 април 1993 г. в Берлин." - да си беше останал там, повече щеше да прокопса. 

Сега като прочетох статията Галена ми падна със сто пункта в очите. Може ли да оставиш роднините си така. Това е отвратително, снимаш се с не знам си какво, парадираш за не знам си какво... нямам думи, но нашата действително. 

Статията е доста стара, не знаем в какво положение е това момче.

Иначе и мои братовчеди тънат в разкош, а аз дори кола не притежавам, това не ги прави боклуци.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Статията е доста стара, не знаем в какво положение е това момче.

Иначе и мои братовчеди тънат в разкош, а аз дори кола не притежавам, това не ги прави боклуци.

Не говорим за това, момчето е нямало лична карта. Баба им го гледа все пак, говорим да му уреди документите и да му помогне с работа. Това се нарича поне по моите разбирания човешко отношение, защото тя има възможност. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Статията е доста стара, не знаем в какво положение е това момче.

Иначе и мои братовчеди тънат в разкош, а аз дори кола не притежавам, това не ги прави боклуци.

Мен пък някви балканджии ми викат "Имаш ли братовчедка, запознай ме с нея де". И аз викам - Имам, ма гъза й два декара и е черна. И те - Аа, не.

Така си е, братовчедите, каквито и да са, не са боклуци.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

 

Иначе и мои братовчеди тънат в разкош, а аз дори кола не притежавам, това не ги прави боклуци.

По-малко Емилия и повече Джена и всичко ще се нареди и при теб.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Топ идолка! А не някакви руси счетита.

@berryJ харесваш ли Е Ми Ли Я,мила?

Не ми е от най-любимите. Много ме дразни дрезгавия й глас по интервюта и надутото й поведение иначе има песни, които са ми сред любимите през годините. И напоследък ми е много неприятна в лице, този нос ми е като някакъв подгизнал във вода молив, преди повече ми харесваше визуално. Ама го пази в тайна Боровинка Оринджинъл да не чуе, че ще остана без айфон 11 😫

  • Haha 2
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, berryJ каза:

Не ми е от най-любимите. Много ме дразни дрезгавия й глас по интервюта и надутото й поведение иначе има песни, които са ми сред любимите през годините. И напоследък ми е много неприятна в лице, този нос ми е като някакъв подгизнал във вода молив, преди повече ми харесваше визуално. Ама го пази в тайна Боровинка Оринджинъл да не чуе, че ще остана без айфон 11 😫

Браво! Терминаторка! Боровинке,учи се от дъщеря си!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...