Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 36 минути, asylum каза:

Одма си слагам

 

Уау, някой е дърпал вежди след 40. Нали плюеше силконките за многото операции. Цветето на попфолка беше естествено и all natural. Сега, когато някой й напомни на Цветелина за това нещо, извръща глава и се прави, че повече не го вижда. Ако го срещне на улицата пък минава на друг тротоар и троска с глава.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Уау, някой е дърпал вежди след 40. Нали плюеше силконките за многото операции. Цветето на попфолка беше естествено и all natural. Сега, когато някой й напомни на Цветелина за това нещо, извръща глава и се прави, че повече не го вижда. Ако го срещне на улицата пък минава на друг тротоар и троска с глава.

Тя в тоя клип май е някъде на 32-33. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Била е на 30 през 2007!

https://bg.wikipedia.org/wiki/Цветелина

Нямам думи. Да я глобят със стара дата. Тамън държавата има нужда сега от събиране на данъци и глоби.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Нямам думи. Да я глобят със стара дата. Тамън държавата има нужда сега от събиране на данъци и глоби.

Ей ти я на 41, скоро празнува 44! 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Ей ти я на 41, скоро празнува 44! 

 

Като телосложение за тази възраст е абслютен топ, сравнена с другите на нейната възраст в страната. Забалязвате ли какво масово напълняване се случва навсякъде? Това целяха и го постигат, защото всички им го разрешавате.

В лицето е видимо погрозняла, но въпреки това си личи, че е симпатичен човек. На мен ми се струва, че е забравила да си ъпдейтне лифтинга от 28 годишна възраст.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Като телосложение за тази възраст е абслютен топ, сравнена с другите на нейната възраст в страната. Забалязвате ли какво масово напълняване се случва навсякъде? Това целяха и го постигат, защото всички им го разрешавате.

В лицето е видимо погрозняла, но въпреки това си личи, че е симпатичен човек. На мен ми се струва, че е забравила да си ъпдейтне лифтинга от 28 годишна възраст.

В тяло и двете са като момиченца, фини и подвижни. Но ген явно, тя и майка им на 70 и кусур още си изглежда добре. Ама и здравословно се хранят и спортуват. Положението с новото поколение е страшно! Табуретки и толстолоби на 30-годишна възраст. Страх ме е. 

  • Like 2
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

В тяло и двете са като момиченца, фини и подвижни. Но ген явно, тя и майка им на 70 и кусур още си изглежда добре. Ама и здравословно се хранят и спортуват. Положението с новото поколение е страшно! Табуретки и толстолоби на 30-годишна възраст. Страх ме е. 

И даже някои се оформят като толстолопи още от 24...

На 28 вече скачат на живо месо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Видя ли Полина на актуална снимка?

Да, паднах!

Но между другото момичето поне ми се строи усмихнато и щастливо, въпреки че допускам, че може да е от хапчетата, коит пие. Помните ли всъщност какво остро излъчване имаше Полина, едно такова студено.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Да, паднах!

Но между другото момичето поне ми се строи усмихнато и щастливо, въпреки че допускам, че може да е от хапчетата, коит пие. Помните ли всъщност какво остро излъчване имаше Полина, едно такова студено.

Да, според мен беше в тежка депресия. 

Полина :: ЕТО ПОРЕДНАТА ЛЪЖА, ЗА ДА СИ СПЕЧЕЛИ ПОЛИНА ОЩЕ ВРАГОВЕ ...

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Да, според мен беше в тежка депресия. 

Полина :: ЕТО ПОРЕДНАТА ЛЪЖА, ЗА ДА СИ СПЕЧЕЛИ ПОЛИНА ОЩЕ ВРАГОВЕ ...

Тук дори е хубава, има особен чар.

Знаеш ли, мисля си, че много сериозно са я урочасали. Но се е случило, защото тя това е правила с хората. Някъде е сбъркала. Или е срещанала по-силен човек. Съдбата й е като за книга. Представям се да беше успяла да стане едно от топ имената, какъв отзвук щеше да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Тук дори е хубава, има особен чар.

Знаеш ли, мисля си, че много сериозно са я урочасали. Но се е случило, защото тя това е правила с хората. Някъде е сбъркала. Или е срещанала по-силен човек. Съдбата й е като за книга. Представям се да беше успяла да стане едно от топ имената, какъв отзвук щеше да има.

За мен беше най-красивата певица в оня период. И наистина бая са й завиждали - висока, слаба, красиво лице, естествена, чаровна... И може би беше и доста интелигентна за чалгата. Майка й говореше още в самото начало, преди да станат ексцесиите, че Поля драйфа и се чувства като парцал, след като излиза сред хора. Понякога си почиваше по 1-2 дни, за да се презареди, но си звучеше адекватно поне още 2-3 години. Нещо много тегаво ще да е станало после, за да отключи останалото. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

@asylum, все ще те питам, коя е тази на подписа ти?

Аз съм си скрил подписа, че ме дразни, а никой не ми направи нов с Клеа. Мисля, че последно Джена ме красеше с кадър от Горкото момиче! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

@asylum, все ще те питам, коя е тази на подписа ти?

Ти па не можеш ли да познаеш Джеронимо, ве брат? Само тя ги хвърля такива къчове. И в Катуница, ако знаеш колко й е добре. По дворовете, по улиците...

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

По двуизмерния задник се усъмних, но не бях сигурен. 

@asylum скандализира с липса на вкус и изисканост.

Толкова ме е срам, че съм я скрил, да не я гледам с това селско клинче :D 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

За мен беше най-красивата певица в оня период. И наистина бая са й завиждали - висока, слаба, красиво лице, естествена, чаровна... И може би беше и доста интелигентна за чалгата. Майка й говореше още в самото начало, преди да станат ексцесиите, че Поля драйфа и се чувства като парцал, след като излиза сред хора. Понякога си почиваше по 1-2 дни, за да се презареди, но си звучеше адекватно поне още 2-3 години. Нещо много тегаво ще да е станало после, за да отключи останалото. 

Ясно, тя е била хипер чувствителна и хората са я изпивали по дискотеките. То затова не всеки бизнес е за всеки. Трябвало е да спре по-рано сама, ако е виждала накъде отиват нещата. За жалост така й е сипано, че уж привидно няма оправия. Това е една от задачите на традиционната медицина да накара хората да си мислят, че от някои състояния няма връщане и така ще бъде до живот. Много скапана държава и скапан свят.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Коментирай как на промоцията й са я уважили само Яница и Амет, с кого има дует всъщност :D

 

 

И Симона Загорова, а после Глория е забранила пускането на промоцията, защото не искала да показват щерка ѝ.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

И Симона Загорова, а после Глория е забранила пускането на промоцията, защото не искала да показват щерка ѝ.

И токът спирал няколко пъти. 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...