Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Гальо каза:

Просто отдавна не си ми интересен грам, аз не виждам някой да се смее, затова не търси проблема в мен :D 

Страшен хит

 

А какво общо има това, че не съм ти интересен с другото? Говорим за Пепа, "Хейта", и чувството ти за хумор. И не е нужно да се смеят другите за да разберат, че се ебавам с отъркването на Малката от Пепа... следователно проблема продължава да е в теб.

Страшен хит? Знаеш ли значението на думата хит? Това е просто една популярна песничка и това е. Първата песен на Данна с хитов заряд и след нея повечето  ще разпознават Данна за певица и така ще събере фенове. Както Галин направи с песента "Няма да боли", Момче без сърце" т.е песен, която я тласна по течението и започна да е симпатична на публиката и да събира фенчета. Далеч е от хитовете на Денис или Малката.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Willy каза:

Е тя още 2018 си мачкаше, показвайки се буквално след всяка нова песен. Страшен късмет изкара с тая песен. Останах с впечатления че Бръммм й беше по-големият хит, защоти съм я чувал и тук и то не веднъж.

Късмет извади Добре ли си, че натрупа сума и милионо, а реално и в топ 3 на хитовете за 2019 не влиза. 

Как пък все милионите на едни са късмет, а при Галена са признак на успех... Опасни сте Галеновите... Насочих поста си към теб тъй като твърде често изкарваш Феноменален като хита на годината, въпреки, че нито е с най много гледния, нито се слушаше толкова през 2018,колкото през 2019. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Данна прави страхотен купон .

вижте сторитата

https://www.instagram.com/dani_sing1/

Определено един от най-големите хитове, излизали тази година. Страхотно е, че има без почти никаква популярност (една песен, известна в тикток) може да гръмне така. Естествено това се дължи и на бруталната песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Късмет извади Добре ли си, че натрупа сума и милионо, а реално и в топ 3 на хитовете за 2019 не влиза. 

Как пък все милионите на едни са късмет, а при Галена са признак на успех... Опасни сте Галеновите... Насочих поста си към теб тъй като твърде често изкарваш Феноменален като хита на годината, въпреки, че нито е с най много гледния, нито се слушаше толкова през 2018,колкото през 2019. 

Точно. И преди няколко дни бях написал най-силният самостоятелен хит ОТ 2018 година, а не през годината.

Добре ли си само ти я оспорваш. Още мачка с приеми по участия, има общо над 22М и е по-голям хит от Пиян. Добре че само в Рама се твърди обратното.

  • Like 3
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте какво ми излезе докато си скролвах из фб. Тъкмо да копирам линка и ми се рефрешна страницата. Някой ако го намери да качи.

Тони Стораро: Обиден съм на Азис

"Той не дойде на промоцията на албума на моят син Фики, както и на сватбата му и аз съм много обиден. Да не забравя истинските си приятели, щото след време, когато вече не е актуален, само те остават. Макар че той се има за втората Лили Иванова и си мисли че е вечен, но Лили е една!"

Ау, ау голям скандал, голямо нещо!

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Точно. И преди няколко дни бях написал най-силният самостоятелен хит ОТ 2018 година, а не през годината.

Добре ли си само ти я оспорваш. Още мачка с приеми по участия, има общо над 22М и е по-голям хит от Пиян. Добре че само в Рама се твърди обратното.

Зоопарка към днешна дата прави повече гледания от Феноменален 

 

Пиян също от Добре ли си. 

 

Останалото са празни приказки. 

 

Поне 2020 Галя ще е с най големите хитове. Не и се беше случвало отдавна. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Вижте какво ми излезе докато си скролвах из фб. Тъкмо да копирам линка и ми се рефрешна страницата. Някой ако го намери да качи.

Тони Стораро: Обиден съм на Азис

"Той не дойде на промоцията на албума на моят син Фики, както и на сватбата му и аз съм много обиден. Да не забравя истиснките си приятели, щото след време, когато вече не е актуален, само те остават. Макар че той се има за втората Лили Иванова и си мисли че е вечен, но Лили е една!"

Ау, ау голям скандал, голямо нещо!

 

 

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ръка за ръка с драмата, да си кажа че тук съм на страната на Тони. Лицемерката Азис много лети в небесата. Тони какъвто и да е бил си личи че доста е израстнал като човек!

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

Денис, Малката, Александър Робов и Цветелина Грахич - квартет през юли

Кой е този русият?

Грахич е като пропаднала наркоманка с няколко изоставени деца. На 28, а напълно обезобразена.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Ръка за ръка с драмата, да си кажа че тук съм на страната на Тони. Лицемерката Азис много лети в небесата. Тони какъвто и да е бил си личи че доста е израстнал като човек!

Азис е долен човек.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, pechenko каза:

 

Другата седмица при Фон Дю очаквам Емо Али, след това Валя Али, а за край може да направи интервю и с Фенди Али. Предпочитам Сторарови пред сектата на Галин, ама аман вече. На всеки канал са. Само канала на Българската православна църква не са ги поканили на интервю все още.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DrAkO каза:

Счетоводна къща EM Productions Ltd. | Bulgaria  честити рождения ден на любимата си клиентка!

 

За подарък певицата е избрала да подари песен на Глория и да покрие разходите по целия проект в това число са включени фризьори, гримьори, режисьори, дивани, рамки за картини, вентилатори, екзотична локация и др.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

За подарък певицата е избрала да подари песен на Глория и да покрие разходите по целия проект в това число са включени фризьори, гримьори, режисьори, дивани, рамки за картини, вентилатори, екзотична локация и др.

И един айфон.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро: Задължително съпругата на сина ми трябва да е девствена

Дали Тони и Валя, която пък му е трета братовчетдка, ама Тони няма проблем с това, са имали проблем, че Преслава вече е била мачкала чаршафите, когато им беше кандидат-снаха?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

 

Страшен хит? Знаеш ли значението на думата хит? Това е просто една популярна песничка и това е.

Значение на думата хит

хитът, хита, мн. хитове, (два) хита, м.
1. Широкоизвестна, популярна и харесвана песен, творба

Не се заяждам,но в тоя форум винаги ми става много смешно когато някой каже,че някоя песен не била хит,а просто популярна,при положение,че думите са синоними.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, pechenko каза:

Гласувай за Чалгавизия, защото няма да получиш твоя Айфон. 

Оф, нали беше 30-ти срока? Освен това не разбрах, че се включвам в състезание. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...