Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, nikitrz каза:

В интерес на истината, Грахич има брутален глас.Неслучайно толкова години беше при Слави.С добро лансиране има голям потенциал :)

Дали има шанс да се забележи и да блесне изобщо в квартет с две топ имена и един дебютант? 
Иначе и аз много я харесвам, има супер песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Гальо каза:

Денис, Малката, Александър Робов и Цветелина Грахич - квартет през юли

Малката, имам цялото търпение на света, защото това звучи като чутовно мазало. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това сега го чух случайно, пусна се автоматично след Константин и Софи. На Коцето частите и музиката са брутални, това ако беше с нормален текст щеше да гърми. Леееко са взели на Кати текста, но това трябваше да го пее друга...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Значи последни остават Преслава и Анелия за дует? Не знам какво да очаквам от тях, може би ще е в полза на Преслава след последната й песен. 

Не, Петя Радева обяви и за дует между Теофиков и Анелия.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

Значи последни остават Преслава и Анелия за дует? Не знам какво да очаквам от тях, може би ще е в полза на Преслава след последната й песен. 

Между дует и квартет има разлика... следователно Денис продължава да си има дует с Анелия :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не, Петя Радева обяви и за дует между Теофиков и Анелия.

По склонен съм да вярвям на това Анелия да има дует и с двамата, отколкото Преслава и Малката. Това ще е нещо ужасно

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

По склонен съм да вярвям на това Анелия да има дует и с двамата, отколкото Преслава и Малката. Това ще е нещо ужасно

Трябва да се радваш, че дъртото чукало Пепа ще се отърка от славата на Малката и ще види истински хит.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Трябва да се радваш, че дъртото чукало Пепа ще се отърка от славата на Малката и ще види истински хит.

Защо продължаваш да ме цитираш не разбирам, само хейт :D Намерила в кого да се търка, сам не си повярва

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Току що, Гальо каза:

Защо продължаваш да ме цитираш не разбирам, само хейт :D Намерила в кого да се търка, сам не си повярва

Преслава има ли песен с над 100 лайка?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Защо продължаваш да ме цитираш не разбирам, само хейт :D Намерила в кого да се търка, сам не си повярва

Защо да не те? Забранено ли е? 

И защо всяка дума казана за Прилепа е хейт? Не може ли да го погледнете от забавната страна и да усетите иронията...?

Явно слушането на Йосми, Дебелани и Прилепи убива всяко чувство за хумор.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Защо да не те? Забранено ли е? 

И защо всяка дума казана за Прилепа е хейт? Не може ли да го погледнете от забавната страна и да усетите иронията...?

Явно от слушането на Йосми, Дебелани и Прилепи убива всяко чувство за хумор.

Просто отдавна не си ми интересен грам, аз не виждам някой да се смее, затова не търси проблема в мен :D 

Страшен хит

 

  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...