Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Между другото видях Павел в болница Иван Рилски тази сутрин докато се тествах за Ковид 19. Изглеждаше видимо притеснен и си помислих, че чака Преслава или Паола и че няма да има нова премиера. 

Представяте ли си Преслава да го е пратила заради проблем с Паола , че да може тя на спокойствие д си пусне новия проект и да си гали егото с коментарите🤣🤣🤣

  • Haha 7

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Donatella каза:

Гласувайте за Галена - 100 Живота (6-та поредна победа)

 

https://signal.bg/гласуване-50-16-06-20/

Кой да предположи, че Преса ще пусне нова песен, а аз ще въртя още по усилено:

 

IMG_20200615_143315.jpg

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 6
  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Да се нареди на опашката да и бъде зачислен и номер. 

Аз предлагам да я наричаме Чия? От оня ден се чуя чия е, чия щерка, чие гадже? Очевидно може да бъде дъщеря на Емануелция, така че как ли са се намерили? Явно е щерка на някой неин познат, или голяма нейна фенка, помолила я да се включи наготово в проекта й?

 

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Аз предлагам да я наричаме Чия? От оня ден се чуя чия е, чия щерка, чие гадже? Очевидно може да бъде дъщеря на Емануелция, така че как ли са се намерили? Явно е щерка на някой неин познат, или голяма нейна фенка, помолила я да се включи наготово в проекта й?

 

Може да и е кандидат снаха, Емануелция нямаше ли голям син? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , asylum каза:

Много яка песен и се харесваше, макар и без клип. На мен "Вземи ме" ми е слабост от тия неклипираните. ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DevilWish каза:

Много яка песен и се харесваше, макар и без клип. На мен "Вземи ме" ми е слабост от тия неклипираните. ❤️ 

Бог на любовта също е жестока

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото не можах да възприема песента на Преси , но сега не ми излиза от главата и не спирам да я въртя. Със сигурност ще е хит ,но няма да е от ранга на “Пиян” , но знае ли се само времето ще го покаже. И не ми харесва това ,че си го е качила във нейния канал досега щеше рекорди да прави сигурен съм!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, presi_fen! каза:

В началото не можах да възприема песента на Преси , но сега не ми излиза от главата и не спирам да я въртя. Със сигурност ще е хит ,но няма да е от ранга на “Пиян” , но знае ли се само времето ще го покаже. И не ми харесва това ,че си го е качила във нейния канал досега щеше рекорди да прави сигурен съм!

Гледанията не са се рефрешнали. При 10ка лайка и 800 коментара, 60ка гледания не се възможни. Поне 150к би трябвало да са. Те ще се рефрешнат, но тук веднага ще го изкарат като купени гледания. 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

 

Колко да е забил брояча с 10к лайка? Върви си като нормална пайнерска песен. Сигурно има колкото прогнозните на Слави. То и пайнерските да не се ъпдейтват на секундата? 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Slavi каза:

Бог на любовта също е жестока

О, да! То "Вземи ме", "Бог на любовта" и "Има нещо" доста се откроиха на Магда от неклипираните й песни. След това като пусна "По пътя на греха", "Не мога без тебе" и особено "Любов на ръба", но нямаше как всичко да снима, иначе и те бяха успешни на времето. Аз си харесвам много и "Отмъщение" в последния. 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Колко да е забил брояча с 10к лайка? Върви си като нормална пайнерска песен. Сигурно има колкото прогнозните на Слави. То и пайнерските да не се ъпдейтват на секундата? 

Така беше и с Боже мой. Естествено, че 10 ка лайка са много за 50ка гледания. При пайнерските 10ка лайка са 150-200ка гледания. След 1000 жени имаше 15ка лайка на 350ка гледания премиерно или нещо такова. На лайковете брояча не забива. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...