Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Danger. каза:

Не знам защо пресовите в момента обясняват, че 300К били супер гледания за канал с 50К абоната, при положение, че “Боже мой” стартира в празен канал и имаше около 400К. 

@Willy също даде пример за Меди и Константин. 

Както и да е, ще видим как ще се развие, аз очаквам да стане хит заради името, но за хит на лятото даже и не си го представяйте. 

И 100 хил. гледания са си ОК, ако са реални. Пиклите купуваха яко. Стига сте броили тия тъпи гледания. Добре си се движи Прилепа. Песента не мога да я коментирам, защото не възнамерявам да я чуя. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 часа , Lelqtian каза:

1. То пък сега все има голяма конкуренция :) 

2. Никой не е карал Прилепа да си пуска песента в собствен канал. Или че си го е развила досега. Пък и 220 хиляди за 12 часа е съвсем прилична цифра.  

3. Нека не се лъжем - слабия клип и песен не са единствената причина за флопа, но са определено основната. 

1. Галин + Диона, Емрах, Мария х 2, Тони Стораро х 2, Алисия, Данна, Лидия + Десита, Лорена, Емануела + Джия? Не са всичките топ ниво, но чалгата се завърна. Когато Галена пусна 100 живота, в чалгата беше пълна суша (май само Ашли + Алисия?) и имахме Тита + Боро + Криско и TRF... 

2. Прилична е цифрата, аз също това казвам. Просто е безпредметно да се сравняват цифрите на премиерата на Галена и на Преслава, защото обстоятелствата са съвсем различни и това казвам с целия си пост. Не оправдавам Преслава, не принизявам Галена - соча липсата на логика.

3. За мен клипът и песента не са никак слаби! Просто "100 живота" е по-добра. Освен това съм далече от мисълта, че ще флопне - това е Преслава все пак, в кариерата си има не повече от 3-4 флопа - Bogove zemljom hode, Без теб, Чуплива и влюбена и In control. С риск да предизвикам взрив в рама, Галена има поне три пъти повече от старта на кариерата си - и не, кариерата й не започна нито след "Знам диагнозата",  нито след "Тихо ми пази".

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 минути, THE IIconic каза:

То и според мен баба ако беше мъжка нямаше да пъшка, ама...

Ми айде да видим Прехвалена и Кама, колко ще съберат за премиера в техните канали и тогава сравнявайте,, имали или няма рекорд...
Много ги разбирате всички... А на баба ти й направи профил в тубата, за да гледа, а не да пъшка! 

Редактирано от presi_presi
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за малък канал е силна премиера, но като за Преслава в петък срещу събота и толкова усилена реклама- не съвсем.

Тази цифра обаче само още повече може да ни убеди каква сила са Алфите. Без дългогодишно налагане и в сходен канал правят самостоятелни премиери от 200k-250k, което не е чак толкова под голямо име с 16-годишна кариера като Преслава. А като се съберат в дует мачкат с над 350k-400k.

Нямам търпение скоро Данна да издухва всички в канала на Планета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що Apple Music ми предложи да си направя събскрибшън, за да слушам новата песен на Прес, понеже смятали, че това е моят вкус. Мисля да сменям към андроид. 😄

Little do they know, вече съм си я качил. Напълно нелегално. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 Изводите след оглед дневните попнейбъли. 

 

1.Данна продължава да мачка с по над 100ка вече трета седмица

 

2.Излъжи ме вече втора седмица мачка Ламбото, така както го правеше като излязоха. Май това е истинската причина за Галениния яд над алфите

  • Haha 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Blueberry каза:

1. Галин + Диона, Емрах, Мария х 2, Тони Стораро х 2, Алисия, Данна, Лидия + Десита, Лорена, Емануела + Джия? Не са всичките топ ниво, но чалгата се завърна. Когато Галена пусна 100 живота, в чалгата беше пълна суша (май само Ашли + Алисия?) и имахме Тита + Боро + Криско и TRF... 

2. Прилична е цифрата, аз също това казвам. Просто е безпредметно да се сравняват цифрите на премиерата на Галена и на Преслава, защото обстоятелствата са съвсем различни и това казвам с целия си пост. Не оправдавам Преслава, не принизявам Галена - соча липсата на логика.

3. За мен клипът и песента не са никак слаби! Просто "100 живота" е по-добра. Освен това съм далече от мисълта, че ще флопне - това е Преслава все пак, в кариерата си има не повече от 3-4 флопа - Bogove zemljom hode, Без теб, Чуплива и влюбена и In control. С риск да предизвикам взрив в рама, Галена има поне три пъти повече от старта на кариерата си - и не, кариерата й не започна нито след "Знам диагнозата",  нито след "Тихо ми пази".

 

Те сравненията между двете от край време са безпредметни, но все тряя да чоплим нещо тука. 

И с това изкарваш че Галена е избухнала само щото никой друг не бил пускал песни май месец, което не е баш така, нали. Щото продължава да върви и в момента доста силно. Пример за избухвация в карантинния вакум е оная дрисня на Малките, дето никой не я помни вече :) 
 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Blueberry каза:

1. Галена пусна песента в период на "суша". Бяхме супер зажадняли за хубава чалга. И "Да ти олекне" да беше пуснала сега, пак щеше да се движи много добре.

2. Галена пусна песента си в много по-развит канал.

3. Няма да се лъжем - на Галена песента и клипът са доста по-силни, но все пак не е това едничката-единствена причина за по-големия интерес.

Причината е една и тя е ясна, Планета има 2 милионен канал , а Преслава има 52к мисля , че разликата е от тук до небето и пак гледате отгоре да излизате. 315к едва ли са малко за канала на Преслава. Ако беше в канала на Планета досега друга песен щеше да се пее тук. 

  • Haha 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Те сравненията между двете от край време са безпредметни, но все тряя да чоплим нещо тука. 

И с това изкарваш че Галена е избухнала само щото никой друг не бил пускал песни май месец, което не е баш така, нали. Щото продължава да върви и в момента доста силно. Пример за избухвация в карантинния вакум е оная дрисня на Малките, дето никой не я помни вече :) 
 

Никъде не казах "само щото" - просто това подпомогна до някаква степен. Ако беше "само щото", сега и Ашли щеше да е рекордьорка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-20200620-145054-No-Crop.jpg

12М за сезонен хит от 2018 си е екстра. В спотифай върви по-добре от топ хитове за годината, дори и изписано на кирилица, а тук се изкарваше флоп.

Screenshot-20200620-145158-Spotify.jpg

  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - Беден в сърцето за 24ч.

Гледания - 309 835

Лайка - 17 939

дислайка - 602

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Галена - "100 живота" за 24ч.

Гледания: 486,150

Лайкове: 30,034

Дислайкове: 415

Коментари: 1022

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Danger. каза:

AA6C14AF-3583-4CD2-99EB-3B1486E07AA7.jpeg

А що не споменеш ,че точно тази страница е фен страница на Галена. Когато Преслава винаги я надделява във анкетите тук не се изтъква ,но с вас неможе да се спори живеете си в някакъв собствен свят. Но с вас или без вас песента пак ще си е успешна!

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

Преслава - Беден в сърцето за 24ч.

Гледания - 309 835

Лайка - 17 939

дислайка - 602

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Галена - "100 живота" за 24ч.

Гледания: 486,150

Лайкове: 30,034

Дислайкове: 415

Коментари: 1022

“Беден в сърцето” в канал с 52к абоната

”100 живота” в канал с 2 милиона

Или за вас това няма разлика!

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

“Беден в сърцето” в канал с 52к абоната

”100 живота” в канал с 2 милиона

Или за вас това няма разлика!

е тогава как Алфите направиха 400к ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

“Беден в сърцето” в канал с 52к абоната

”100 живота” в канал с 2 милиона

Или за вас това няма разлика!

"Ламборгини" - 385к в канал с 2 милиона.

"Майната ти Св. Валентин" - 420к в канал с 5к абоната.

"Боже мой" - 440к в нов канал.

Нека погледнем и от тази страна, щом си мислиш че всичко е против Прес. Това как ще го коментираш? 

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Donatella каза:

Преслава - Беден в сърцето за 24ч.

Гледания - 309 835

Лайка - 17 939

дислайка - 602

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Галена - "100 живота" за 24ч.

Гледания: 486,150

Лайкове: 30,034

Дислайкове: 415

Коментари: 1022

Не забравяй, че Преслава още 2018 с Не се изтриваш, а после и с Да гори имаше самостоятелно видео с над 500ка,когато бе немислимо за друга. 

Феноменален от своя страна нямаше, а към днешна дата е с далеч повче гледания от други с по силни премиери. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...