Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Lelqtian каза:

1. То пък сега все има голяма конкуренция :) 

2. Никой не е карал Прилепа да си пуска песента в собствен канал. Или че си го е развила досега. Пък и 220 хиляди за 12 часа е съвсем прилична цифра.  

3. Нека не се лъжем - слабия клип и песен не са единствената причина за флопа, но са определено основната. 

Сега ако няма конкуренция, не знам. 

Поне 10 чалга песни излязоха последните дни, поне още 10 поп и рап. В смисъл бълването сега е умножено по много в сравнение с това, когато Галена си пусна песента. 

Преслава в нейния смешен канал спокойно ще удари 400к. Замислете се в Планета, колко щеше да навърти. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , Danger. каза:

И Диона излезе голям боклук - качила си е стори как “избухва” на новата на Преслава, даже после е отишла на нейно участие и си я тагва.

Забрави как се мъкнеше след всяко второ участие на Галена, за да види 5 минути слава на сцената, противнячка гадна. 

Такива изказвания са супер нелепи. И щото се кефи на Галена, не трябва да се кефи на Преслава ли?

 

И не знам защо Галеновите се дразните, че алфите припадат по Преслава и сте с очакване, че едва ли не трябва да припадат по Галоша... Забелязал съм, че искрено откачате в подобни ситуации. Да, Диона ходеше по участия на Галош и в интервю е изказвала възхищението си от нея, но каква слава е получила на гърба на Галена? 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прес, очаквано, снощи в Сикретс не в пяла новата песен на живо. В нито едно стори като цяло не я чух да пее. За сметка на това е имала приличен микс от песни - Обратно в играта, Не се изтриваш...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, penakavalli каза:

 Прес, очаквано, снощи в Сикретс не в пяла новата песен на живо. В нито едно стори като цяло не я чух да пее. За сметка на това е имала приличен микс от песни - Обратно в играта, Не се изтриваш...

Това същият Прес ли е, който при под 10 случая на коронавирус дневно си спря участията? Защо при 100+ ги възобновява и всички пресови мълчат като риби? През март тук ме убеждаваха колко разумно е постъпила тогава, иначе голяма заплаха създавала за себе си и околните. Аз им казах, че това е пълно лицемерие и позьорщина от нейна страна и като Павел я натири да отива да си отваря устата, че да изкара лев за памперси, хич няма да ѝ пука за корони-морони. Лицемерната позьорка направи точно каквото очаквах едно към едно. Обичам когато съм прав. А за Преса винаги съм, защото е толкова плоска и предвидима завалийката, че само глобалният модератор и още двама - трима останаха да ѝ се връзват. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

Това същият Прес ли е, който при под 10 случая на коронавирус дневно си спря участията? Защо при 100+ ги възобновява и всички пресови мълчат като риби? През март тук ме убеждаваха колко разумно е постъпила тогава, иначе голяма заплаха създавала за себе си и околните. Аз им казах, че това е пълно лицемерие и позьорщина от нейна страна и като Павел я натири да отива да си отваря устата, че да изкара лев за памперси, хич няма да ѝ пука за корони-морони. Лицемерната позьорка направи точно каквото очаквах едно към едно. Обичам когато съм прав. А за Преса винаги съм, защото е толкова плоска и предвидима завалийката, че само глобалният модератор и още двама -трима останаха да ѝ се връзват. 

Като спре участията, защо ги нила спряла. Като ги почне, защо ги била почнала. Вече се коментира, но и ДесиСлава направи същото. Нормално е като видят развоя на ситуацията с короната и че това може да продължи до плюс безкрайност, в един момент да направят опит да си продължат живота и кариерите.

Търси се под вола теле. По добре хейтърите наблегнете на баналния нов проект, там по има за какво да се хванете. 

  • Like 8

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, penakavalli каза:

Прес, очаквано, снощи в Сикретс не в пяла новата песен на живо. В нито едно стори като цяло не я чух да пее. За сметка на това е имала приличен микс от песни - Обратно в играта, Не се изтриваш...

Че тя на живо никога не пее новите. Винаги поне месец по късно ги подкарва на живо, зс да може да са се утвърдили и да прави клипчета за канала си, в които хем всичко се дере, хем тя е на живо🤣

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Като спре участията, защо ги нила спряла. Като ги почне, защо ги била почнала. Вече се коментира, но и ДесиСлава направи същото. Нормално е като видят развоя на ситуацията с короната и че това може да продължи до плюс безкрайност, в един момент да направят опит да си продължат живота и кариерите.

Търси се под вола теле. По добре хейтърите наблегнете на баналния нов проект, там по има за какво да се хванете. 

"Проектът" е ясен - стопроцентов флоп.  Даже не си струва усилието да се хейти. Гледанията вече говорят сами. И Деса ли ги спря участията преди да забранят клубовете? Лицемерка е значи и тя, и всички други, които го направиха, а сега озверели от глад се връщат сред заразата, идваща "с невиждана ярост в човешката история". 

  • Like 2
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Че тя на живо никога не пее новите. Винаги поне месец по късно ги подкарва на живо, зс да може да са се утвърдили и да прави клипчета за канала си, в които хем всичко се дере, хем тя е на живо🤣

Ами, тя и Пиян още не я е подкарала на живо. 😀

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

"Проектът" е ясен - стопроцентов флоп.  Даже не си струва усилието да се хейти. Гледанията вече говорят сами. И Деса ли ги спря участията преди да забранят клубовете? Лицемерка е значи и тя, и всички други, които го направиха, а сега озверели от глад се връщат сред заразата, идваща "с невиждана ярост в човешката история". 

Ти и за Пиян бе убеден, че ще е флоп, а излезе топ 3 на хитовете на годината и най големия самостоятелен такъв. Всъщност няма песен на Преслава от Не се изтриваш насам, за която да не твърдиш, че е флоо и слаба, а както виждаш Преса си е все така на върха. Флопваше в периода 2014 - 2016,но след това отново си върна върха. 

Да, Преса и Деса са лицемерки, а Галош, която прекара вируса преди китайците е чиста като момина сълза. Това е твоя мироглед. И аз преди 3-4 месеца бях стриктно спазваш мерките и пазещ се, но сега съм решил, че живота продължава и ако е писано да го прекарам, няма да ми се размине. Предполагам масово разсъждават така, още повче че се говори, че в даден момент почти всички ще го прекарат. Ако това ме прави лицемер, нека съм такъв. 

  • Like 8
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, penakavalli каза:

Ами, тя и Пиян още не я е подкарала на живо. 😀

И Пиян и Така ни се пада имат лайфове на живо и от концерт в Перник и от участия и тук сме ги обсъждали. Изтрезняваш ли вече наистина е нямала

 

 

Ето гледай, щом си пропуснал 

 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penakavalli каза:

Прес, очаквано, снощи в Сикретс не в пяла новата песен на живо. В нито едно стори като цяло не я чух да пее. За сметка на това е имала приличен микс от песни - Обратно в играта, Не се изтриваш...

Щот никой не е видяла да я снима с телефона най-вероятно, що да пее флопа - или изобщо нещо - на живо? Др път малко по очевидно! 

преди 37 минути, plambata каза:

Това същият Прес ли е, който при под 10 случая на коронавирус дневно си спря участията? Защо при 100+ ги възобновява и всички пресови мълчат като риби? През март тук ме убеждаваха колко разумно е постъпила тогава, иначе голяма заплаха създавала за себе си и околните. Аз им казах, че това е пълно лицемерие и позьорщина от нейна страна и като Павел я натири да отива да си отваря устата, че да изкара лев за памперси, хич няма да ѝ пука за корони-морони. Лицемерната позьорка направи точно каквото очаквах едно към едно. Обичам когато съм прав. А за Преса винаги съм, защото е толкова плоска и предвидима завалийката, че само глобалният модератор и още двама - трима останаха да ѝ се връзват. 

Как бе, нали си е направила тест на фотошоп че нямала корона?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава май ще постави рекорд за коментари. Засега са 1200. На клетата това ще и единствения рекорд.

Погледнах, че ''Сто живота'' е имала 1022. ''Майната ти Св. Валентин'' с над 8 милиона гледания има около 1100. :D 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, -A. каза:

Преслава май ще постави рекорд за коментари. Засега са 1200. На клетата това ще и единствения рекорд.

Погледнах, че ''Сто живота'' е имала 1022. ''Майната ти Св. Валентин'' с над 8 милиона гледания има около 1100. :D 

Явно има няква мания. Интересно колко от коментарите са чист спам, само и само да се раздуе цифрата и да бъде отразена от алгоритъма. 
Screenshot_20200619-214235_YouTube.jpg

Screenshot_20200619-224741_YouTube.jpg

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Slavi каза:

И Пиян и Така ни се пада имат лайфове на живо и от концерт в Перник и от участия и тук сме ги обсъждали. Изтрезняваш ли вече наистина е нямала

 

 

Ето гледай, щом си пропуснал 

 

Не съм ги пропуснал.😁 Може като човек да не я харесвам, но харесвам музиката и и си я слушам сигурно ежедневно. 

Работата е там, че е само за видеото, както сам каза. Иначе снощи е пяла и една от старите и песни, която сега ми излезе от главата, която също не е била на живо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напънала ли се е за 2 песни на живо поне? 3 месеца не е пяла никъде и пак я мързи да си отвори устата. Не знам как ѝ се получава в последните няколко години да е олицетворение на всичко най-пошло в чалгата - пълен плейбек, малоумни, грозни и обидни статуси в мрежите, безумни пластични операции, пълни излагации в риалити програми и тв шоута, мъж-мутра, намесен в наркомански истории и чести побоища, секс афери със сумати народ. Тая,ако е пример за подражание на някого.по-добре да се гръмне човек. 

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

Напънала ли се е за 2 песни на живо поне? 3 месеца не е пяла никъде и пак я мързи да си отвори устата. Не знам как ѝ се получава в последните няколко години да е олицетворение на всичко най-пошло в чалгата - пълен плейбек, малоумни, грозни и обидни статуси в мрежите, безумни пластични операции, пълни излагации в риалити програми и тв шоута, мъж-мутра, намесен в наркомански истории и чести побоища, секс афери със сумати народ. Тая,ако е пример за подражание на някого.по-добре да се гръмне човек. 

Не съм бил на място, за да кажа със сигурност, че всичко е било на плейбек, но новата песен два пъти, Не се изтриваш, Обратно в играта, Така ни се пада, Пиян, Изтрезняваш ли, Не те забравям и една от доста по-старите и песни със сигурност не са били на живо.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, dan!el каза:

Аз само да питам защо като иска собствен канал Преслава използва шаблона за обложки на PlanetaOfficial? 

Защото не е виждала друго, освен канала на Планета. Някой трябва да я светне за подобни подробности.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо пресовите в момента обясняват, че 300К били супер гледания за канал с 50К абоната, при положение, че “Боже мой” стартира в празен канал и имаше около 400К. 

@Willy също даде пример за Меди и Константин. 

Както и да е, ще видим как ще се развие, аз очаквам да стане хит заради името, но за хит на лятото даже и не си го представяйте. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, plambata каза:

Напънала ли се е за 2 песни на живо поне? 3 месеца не е пяла никъде и пак я мързи да си отвори устата. Не знам как ѝ се получава в последните няколко години да е олицетворение на всичко най-пошло в чалгата - пълен плейбек, малоумни, грозни и обидни статуси в мрежите, безумни пластични операции, пълни излагации в риалити програми и тв шоута, мъж-мутра, намесен в наркомански истории и чести побоища, секс афери със сумати народ. Тая,ако е пример за подражание на някого.по-добре да се гръмне човек. 

Миналата година ходих в GABANA на уважаемата. Пя 40 минути от който МСМ, Обратно в играта и Да гори в любов на живо. Всичко останало припяваше на плейбека. Най лошо инвестираните 20 лева за вход.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...