Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 16 минути, Willy каза:

Всички от алфа са качили песента на стори с swipe. 🤢

Почнаха да се качват скоростно гледанията. Май все пак ще се окаже, че брояча беше забил. На 5 час бяха 50ка,а на 8ия 130ка.

Галя правила ли е 1000 коментара за 8 часа? 

Screenshot_20200619_220943_com.google.android.youtube.jpg

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Утре в 14:00 ще видим “рекордните гледания”, поради които броячът на Преси е забил. 🤣

Бас ловя, че ще има макс колкото Джипиеса.

Не знам колко е имала джи пи еса, но Преса ако направи 350ка би било чудесно. По важното е дали ще ги задържи обачв както не веднъж сме се убедили. 

 

Някой помни ли колко абоната имаше преди да обяви че ще пуска нова песен в своя канал. Интересно ми е. Иначе днес има 3к нови абоната. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Не знам колко е имала джи пи еса, но Преса ако направи 350ка би било чудесно. По важното е дали ще ги задържи обачв както не веднъж сме се убедили. 

 

Някой помни ли колко абоната имаше преди да обяви че ще пуска нова песен в своя канал. Интересно ми е. Иначе днес има 3к нови абоната. 

Около 45К имаше мисля

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е на по-слаба песен да няма 500к. Обратно в играта беше същия случай и направи двойно по-малко от Не се изтриваш.

Иначе канала й имаше към 47/8к абонати преди обявяването.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Около 45К имаше мисля

Беше близко до Емилия, да. Май 47ка по скоро. Но добре върви де. Една Камелия е с толкова абоната а от години е със собствен канал. До 2 месеца ще е минала Деса, която е със 75ка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Slavi каза:

Почнаха да се качват скоростно гледанията. Май все пак ще се окаже, че брояча беше забил. На 5 час бяха 50ка,а на 8ия 130ка.

Галя правила ли е 1000 коментара за 8 часа? 

Screenshot_20200619_220943_com.google.android.youtube.jpg

 

Screenshot_20200619-214235_YouTube.jpg

Screenshot_20200619-224741_YouTube.jpg

  • Haha 8
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Утре в 14:00 ще видим “рекордните гледания”, поради които броячът на Преси е забил. 🤣

Бас ловя, че ще има макс колкото Джипиеса.

Бас ловя че няма да има и колкото Джипиеса. 

И отново, брояча не е забил заради "рекорден интерес", а заради начина по който функционира ютубето - стопира се след определен брой гледания за да бъдат валидирани. След което пак се пуска. Така е на всички канали, евентуално тия с по-малък брой абонати си личи повече.

Стана интересно Пепа Прилепа нарочно ли тиражира тая откровена лъжа за да и порасне носа отново? 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Beat. каза:

И всички са качили единствената яка част от песента - "Градът гори..."

Оф, явно ша ни тормозят с дует на целия курник фючъринг Прилепа .... 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ''Мамино синче'' има по-малко коментари и лайкове а е с над 350 хиляди. Да не говорим, че там 2-та милиона абонати играят супер роля. Така че като нищо реалните гледания в момента да са около 350к. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

@Blueberry 

Преслава:"Я се виж къде дойде-дъното..."

Дори Прес не харесва факта,че я смени за Счетоводителката. :(

 

 

20200619_214711.jpg

На всички стопкадри на тази страница бие на чернокоса Ажда Пеккан, която е на 74 и с десетки операции. :D

  • Like 2
  • Haha 2
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, asylum каза:

На всички стопкадри на тази страница бие на чернокоса Ажда Пеккан, която е на 74 и с десетки операции. :D

Нашия Прилеп дори на брой операции не го докарва, но изглежда по дърта от 74.  Дори Лили Иванова младее сравнение с нея ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Това ме зариби страшно много! Признавам си го че съм боклук от класа и без прикритие!

 

На мен ми харесва по начина, по който ми харесват например песни от сорта на Грация например - за лиготия.😁

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иронията е, че премиерният ден за гледанията на Преслава ще има колкото седмият ден на Галена - около 300к.

Преслава я пуска в петък (силен ден)

Обявява дни по-рано.

Спонсорира песента във Facebook.

В Инстаграм има swipe up от нея, Галин, Лидия и Десита, Данна, Софка, които общо имат над 1 млн. последователи.

Във фен страниците във Facebook и Инста има колажи за гласуване между двете песни и 100 живота води убедително, въпреки че е на месец и половина.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Иронията е, че премиерният ден за гледанията на Преслава ще има колкото седмият ден на Галена - около 300к.

Преслава я пуска в петък (силен ден)

Обявява дни по-рано.

Спонсорира песента във Facebook.

В Инстаграм има swipe up от нея, Галин, Лидия и Десита, Данна, Софка, които общо имат над 1 млн. последователи.

Във фен страниците във Facebook и Инста има колажи за гласуване между двете песни и 100 живота води убедително, въпреки че е на месец и половина.

С една дума - Пепа официално флопна 

:D 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

Иронията е, че премиерният ден за гледанията на Преслава ще има колкото седмият ден на Галена - около 300к.

Преслава я пуска в петък (силен ден)

Обявява дни по-рано.

Спонсорира песента във Facebook.

В Инстаграм има swipe up от нея, Галин, Лидия и Десита, Данна, Софка, които общо имат над 1 млн. последователи.

Във фен страниците във Facebook и Инста има колажи за гласуване между двете песни и 100 живота води убедително, въпреки че е на месец и половина.

1. Галена пусна песента в период на "суша". Бяхме супер зажадняли за хубава чалга. И "Да ти олекне" да беше пуснала сега, пак щеше да се движи много добре.

2. Галена пусна песента си в много по-развит канал.

3. Няма да се лъжем - на Галена песента и клипът са доста по-силни, но все пак не е това едничката-единствена причина за по-големия интерес.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

1. Галена пусна песента в период на "суша". Бяхме супер зажадняли за хубава чалга. И "Да ти олекне" да беше пуснала сега, пак щеше да се движи много добре.

2. Галена пусна песента си в много по-развит канал.

3. Няма да се лъжем - на Галена песента и клипът са доста по-силни, но все пак не е това едничката-единствена причина за по-големия интерес.

1. То пък сега все има голяма конкуренция :) 

2. Никой не е карал Прилепа да си пуска песента в собствен канал. Или че си го е развила досега. Пък и 220 хиляди за 12 часа е съвсем прилична цифра.  

3. Нека не се лъжем - слабия клип и песен не са единствената причина за флопа, но са определено основната. 

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Диона излезе голям боклук - качила си е стори как “избухва” на новата на Преслава, даже после е отишла на нейно участие и си я тагва.

Забрави как се мъкнеше след всяко второ участие на Галена, за да види 5 минути слава на сцената, противнячка гадна. 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...