Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 часа , Willy каза:

Тва пък Ивон на нищо не прилича в лице. @Kitty коментирай!

 

Какво да я коментирам, Ивон е изпусната работа!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Майката колкото естествено красива беше, а и сега още, а тази е същински трол.

Тя Анелия май е от малкото без филъри и ботокс в кратуната. Само косата дето изсветли иначе чертите са и същите като от едно време

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Тя Анелия май е от малкото без филъри и ботокс в кратуната. Само косата дето изсветли иначе чертите са и същите като от едно време

Аня одърте, но още си е симпатяга и естествена. Дано не се окепази след някоя година.

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм експерт, но имам очи и се чудя какви са тия гримове? Емануела мяза някъв изчезнал вид рептил, а Джия има страшно разминаване между лицето и тялото.

1592473499450.jpg

Също така и не знам как може да ви харесва тази визия. Брутален травестит са я направили. Направо да я взимат в drag race.

  • Like 3
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Не съм експерт, но имам очи и се чудя какви са тия гримове? Емануела мяза някъв изчезнал вид рептил, а Джия има страшно разминаване между лицето и тялото.

1592473499450.jpg

Също така и не знам как може да ви харесва тази визия. Брутален травестит са я направили. Направо да я взимат в drag race.

Много по-добре е от преди като я правиха на клоун с какви ли не прически и дрехи. И за пръв път не изглежда толкова евтина

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Гальо каза:

Много по-добре е от преди като я правиха на клоун с какви ли не прически и дрехи. И за пръв път не изглежда толкова евтина

Тя си излъчва евтинко по принцип. Аз не намирам и особена разлика. Винаги ми е еднаква с тежък травеститски грим и излъчване на дърта вириндия

  • Like 3
  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Тя си излъчва евтинко по принцип. Аз не намирам и особена разлика. Винаги ми е еднаква с тежък травеститски грим и излъчване на дърта вириндия

Нова теория за това кой се крие зад @DurtataVirindiq

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Runevski каза:

За феновете на Петра тук : ще слушате любимата си "Маргарити" в нов вариант на Софка и КоЦе! 

Коцьо и той подкара вълна от дуети като вижда положението, че сам не струва. Мухльо

 

Тя всъщност е гръцка, така че предполагам, ще е с нов текст. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Прилепката е овършала и мъжа на Биляна! Шефът на Метро автобуси! 

https://www.blitz.bg/article/42723

 

По скоро Биляна е събирала остатъците на Преслава, тъй като е била след Преса с него. Ина ли снимки на въпросния Асен с име като на всеки втори от махалата... 

 

Някой ще разкаже ли повепе за периода, в който Анелия се е точила да затваря рамания. Кое я е провокирало? Със сигурност повечето четат като имат свободно време и се подхилкват на писанията, стига да не са по техен адрес. Като нищо да използват наши бисери, за да се плюят зад гърбовете. 

  • Haha 3
  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимката крещи: Смучи ми клитура

Марчела е доста креативна стане ли дума за креватни подвизи. Не се съмнявам, че е най предпочитана сред милиардерите. Сигурно обича да сяда на празните им кратуни, очаквайки шпакли и федерки🤣

  • Haha 1
  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

По скоро Биляна е събирала остатъците на Преслава, тъй като е била след Преса с него. Ина ли снимки на въпросния Асен с име като на всеки втори от махалата... 

 

Някой ще разкаже ли повепе за периода, в който Анелия се е точила да затваря рамания. Кое я е провокирало? Със сигурност повечето четат като имат свободно време и се подхилкват на писанията, стига да не са по техен адрес. Като нищо да използват наши бисери, за да се плюят зад гърбовете. 

Според мен е някоя изтекла песен.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...