Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Днес Дамян е пускал само песни на Галена в инстаграм. Няма да кани повече изпълнители онлайн, защото на изпълнителките не им било до това да се показват в това положение и изпаднали в депресивни състояния. Поръчал е снимка на Ваня да сложи утре или другата седмица на телевизора в офиса. Идеята на онлайн дискотеките е по идея на Ваня. Дамян 5 дена издържал само от карантината и на 5-я ден вече бил нервен, качил 5 кг за 5 дена и всичко го боляло от лежане. Ваня забелязала,че е много нервен и му казала да вземе една колона, да се обади на Яворчо и да си пускат музика в офиса й. И той тъй направил ,хората го харесаали и така всяка вечер има онлайн дискотека. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Днес Дамян е пускал само песни на Галена в инстаграм. Няма да кани повече изпълнители онлайн, защото на изпълнителките не им било до това да се показват в това положение и изпаднали в депресивни състояния. Поръчал е снимка на Ваня да сложи утре или другата седмица на телевизора в офиса. Идеята на онлайн дискотеките е по идея на Ваня. Дамян 5 дена издържал само от карантината и на 5-я ден вече бил нервен, качил 5 кг за 5 дена и всичко го боляло от лежане. Ваня забелязала,че е много нервен и му казала да вземе една колона, да се обади на Яворчо и да си пускат музика в офиса й. И той тъй направил ,хората го харесаали и така всяка вечер има онлайн дискотека. 

Ще си кажеш, че е на смъртен одър. Много лабилен. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ще си кажеш, че е на смъртен одър. Много лабилен. 

Човек, който е постоянно в движение да го затворят изведнъж е напълно нормално. И аз не издържам на тоя затвор вече.

Мария пък каза днес при Камен Воденичаров, че е съжалявала,, че е отказвала много пъти на приятелките си да ходи на дискотека, и си намирала хиляди причини, за да не излезе, но каза,че само да отворят дискотеките и всеки ден ще е на дискотека. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Човек, който е постоянно в движение да го затворят изведнъж е напълно нормално. И аз не издържам на тоя затвор вече.

Мария пък каза днес при Камен Воденичаров, че е съжалявала,, че е отказвала много пъти на приятелките си да ходи на дискотека, и си намирала хиляди причини, за да не излезе, но каза,че само да отворят дискотеките и всеки ден ще е на дискотека. 

И аз съм в постоянно движение, но в леглото отивам само като спя, нито съм качил килограми. Льохман е тоя. 

И аз като Мара - всяка седмица отказвах покани, а от два-три дни яко ми се ходи. 

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо е вече събитие да видиш Коце по Планета. Много се изкефих като го видях сега с Емануела- Не ме заслужаваш на хитовете, избрани от Джордан. 

 

Хитове, избрани от Джордан: Джордан- Муцуна, Анелия- Проба- грешка, Цветелина Янева- Влез, с Деси Слава- Ангелите плачат, Емилия- Не виждам, Борис Дали- Пиян с Емануела- Купих ти сърце, Емилия и Денис- Тръгвай си, Галена и Цветелина Янева- Пей сърце, Джордан- Не те боли, Емануела и Константин- Не ме заслужаваш, Галин- Парата, ако хвана, Джена- Да видя какво е. Следва още.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, asylum каза:

Всеки е слушАл и гледАл Шефката!

 

 

Помислих я за Емилия Стоянова! 

Тъй като едва ли някой би нарекъл "Коя?" звезда, е ясно, че кралицата Миглена визира само и единствено КЛЕА! :heart: 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

@meleto, в какво се превърна popnable? Очаквам скоро топ 200 да е само с Амет, Сали Ока и т.н. 

Мисля, че е време фен видеа да бъдат блокирани! 

Аметби Сали Ока дори ги няма в дневния попнейбъл. А и какво да направим, че в БГ се слушат повече циганейшъни с оркестри от колкото фолк или поп музика. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Аметби Сали Ока дори ги няма в дневния попнейбъл. А и какво да направим, че в БГ се слушат повече циганейшъни с оркестри от колкото фолк или поп музика. 

Топ 100 само от PlanetaOfficial не е лоша идея.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Магда в 20:00: Магда- Тегля майни, Галена- Паника, Цветелина Янева- С какъвто се хванах, Денис и Малката- И това ще отмине, Магда- Море и суша, Галена с Деси Слава- В твоите очи, Милко Калайджиев- За да те забравя, Анелия- Не мога да губя, Магда- Спаси ме, любов, Деси Слава и Джордан- Ангелите плачат, Галена и Миле Китич- Добре ли си, Магда- Жълтата клюка, Преслава- Да гори в любов, Емануела с Джордан- Купих ти сърце, Яница- Въртележката.

Magda202004231.jpg

Безпрекорен вкус!

  • Like 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

Безпрекорен вкус!

Така е! Много ме кефи Магда, ма да беше сложила от нейните още Нали ти казах, Хронична липса..., Случаен флирт, Нямам душа, Достъп забранен, Не лягай сам, дуета с Вероника.., Утре късно е. Има какво да се чуе от нея. :) 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Така е! Много ме кефи Магда, ма да беше сложила от нейните още Нали ти казах, Хронична липса..., Случаен флирт, Нямам душа, Достъп забранен, Не лягай сам, дуета с Вероника.., Утре късно е. Има какво да се чуе от нея. :) 

Дуета с Вероника едва ли щяха да го пуснат заради Вероника и качеството на клипа. Утре късно е няма клип доколкото си спомням, а има Тв версия и тя е много стара. За другите не знам- може да не си ги харесва Не лягай сам толкова и по-новите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Амброжка. каза:

Това, макар и недооценено си остава едно от най-бруталните парчета на любимата ни императрица Яни! 🤍

 

Престъпление е, че тази песен има по-малко гледания от Отмъстителката. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, zai4eto82 каза:

Дуета с Вероника едва ли щяха да го пуснат заради Вероника и качеството на клипа. Утре късно е няма клип доколкото си спомням, а има Тв версия и тя е много стара. За другите не знам- може да не си ги харесва Не лягай сам толкова и по-новите. 

Утре късно е е един от първите клипове на Магда.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Утре късно е е един от първите клипове на Магда.

Вторият й, ако трябва да бъдем точни. Няколко приятели бяхме влюбени в нея, а други ни казваха, че сме луди да харесваме това бузесто същество. Сега е съвсем различна. 

Хайде, ден на Магда, по случай началото на месец Рамадан! Започваме с любимата ми нейна песен, която много ми харесва!

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Вторият й, ако трябва да бъдем точни. Няколко приятели бяхме влюбени в нея, а други ни казваха, че сме луди да харесваме това бузесто същество. Сега е съвсем различна. 

Хайде, ден на Магда, по случай началото на месец Рамадан! Започваме с любимата ми нейна песен, която много ми харесва!

 

Да, втория е. И аз много харесвам Магда.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да, втория е. И аз много харесвам Магда.

Чудна е, по едно време затъна с много тъпи песни.

Чувствай се поздравен с любимата ми нейна песен от първия й албум, която много ми харесва! Жалко, че остана без клип.

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...