Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DarkChild каза:

Че й се смя за мухата 😌

Тя самата Преса е една муха, която по-късно се превърна в прилеп. Едва ли я помни дори. Незначителна е. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Fast каза:

Защо споменаваш през пост че уж е абортирала? Започва да става досадно. Очевидно опорката ти не ти се получава, защото тук религиозни фанатици няма, и ако направиш анкета за/против аборта е ясно какъв ще бъде резултата. Намери си друга дъвка.

Ти ли шЪ ми казвЪш квО да пускАм, бЕ?

Ти си досадния. Не спираш да плюеш Фики и Галена и ще ми казваш, че било досадно. Абортирала е и Фики и скъса мазната п**тка, а сега другите ядат това, което е останало от нея - огризки.

Как ти се отразява карантината?

 

  • Haha 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, zai4eto82 каза:

Коце днес: 

Зидаме,къртим и пием здраво!!!
Някой ,ако има нужда да ни пише на лично,,,😀😝

 

 

Представяш ли си някой верно да му пише "Коце, трябваш ми тука за една работа, ама не за пеене":roll1:

Пепа Перачката:

:1000(10):

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Представяш ли си някой верно да му пише "Коце, трябваш ми тука за една работа, ама не за пеене":roll1:

Пепа Перачката:

:1000(10):

Кой знае колко ще му пишат. Ама как го е написал само.

Дамян ще прави всяка вечер вече различни вечери. Ще има вечер само с гръцко, сръбско и турско, вечер на ретрото, вечер на Слави Трифонов, вечер на народните песни само, вечер на патриотичните песни, вечер на махленските песни и т.н. И от инстаграм ще предава само в youtube,че там по-хубаво се гледало. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази Ася излезе много несериозна. Вчера Дамян й каза да не вземеш да не дойдеш утре и да си почиваш, и тя вика няма и днес никаква я няма. И това е момиче на 29 години без един работен ден и се изморила от кълчене снощи във Велинград и пиене и днес никаква я няма. Направо тя трябва да се скрие някъде. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За месец и половина карантина Рени излъчи 3те си видеокасети, направи 4 концерта за страницата и, 2 за английска и сръбска платформа, като въведе модата за концертите, даде 4 интервюта и пя в македонско шоу с оркестър! Дреме и за отпадналите участия! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако исках друг, щях да го имам
Казвай кой и го забивам. Черпя с болка наред
затова, че нямам теб.Ти си, който не виждам
Искам те и ненавиждам. Питам как ме смени
Мен ще ме научиш ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Fast каза:

Ето така всичко си идва на мястото. Галена със Спри ме, Преслава с 2 песни. Но са излъчили по тъпите... 

 

Деска е била днес с Ники Кънчев на Орлов мост за инициативата Защото сме хора. Отново се доказа като голям човек, който не се интересува само от посредствени неща. Почти се разплака миличкия ми ангел😇 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В една друга тема стана въпрос за това колко струва една песен и текст. Някой знае ли и коментирано ли е колко струват песните и текстовете от различните композитори и текстописци?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Джулия в 20:00: Джулия- Поздрав за жена ти, Анелия- Аз и ти, Цветелина Янева и 100 кила- 4 червени луни, Джулия- Ще остана, Преслава- Лъжа е, Ивана- Шампанско и сълзи, Джулия- Твоя бях, Галена- Пантера, Емануела- Виновна, Джулия- Чужда, Джена- Ти къде беше, Анелия- Аз съм дявола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Представяш ли си някой верно да му пише "Коце, трябваш ми тука за една работа, ама не за пеене":roll1:

Пепа Перачката:

:1000(10):

Таво ака не е ДЪНОООООООООО

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Усмихвай се и не плачи, усмихвай се когато много боли,
смей се на съдбата за да не може тя на теб да ти се смее.
Усмихвай се и не плачи, щастието не обича сълзи
пустият живот с усмивка и любов по-лесно се живее.
 
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...