Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

Чудна е, по едно време затъна с много тъпи песни.

Чувствай се поздравен с любимата ми нейна песен от първия й албум, която много ми харесва! Жалко, че остана без клип.

 

Тази е готина. Благодаря! След "любовчетата" вярно затъна, особено тази "Ходи се лекувай" е някакъв Химн! :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Тази е готина. Благодаря! След "любовчетата" вярно затъна, особено тази "Ходи се лекувай" е някакъв Химн! :D 

Тази е много успокояваща и лежерна. Магда е терапевт! 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Тази е много успокояваща и лежерна. Магда е терапевт! 

 

От тия без клип най-любима на мен ми е "Вземи ме", иначе най-много си харесвам Море и суша и Случаен флирт в албума. Като цяло клипираните й песни са ми любими, но има и такива които и без клип са страхотни - Вземи ме, Желание, Отмъщение, По пътя на греха, Любов на ръба

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

От тия без клип най-любима на мен ми е "Вземи ме", иначе най-много си харесвам Море и суша и Случаен флирт в албума. Като цяло клипираните й песни са ми любими, но има и такива които и без клип са страхотни - Вземи ме, Желание, Отмъщение, По пътя на греха, Любов на ръба

И тези са супер!

 

 

  • Like 2
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дамян днес ще предава от Велинград. 

Дамян предава от фоайето на хотел Арте във Велинград сега и стартира с Коце- Майната ти свети Валентин. Сега и Един грам срам. 

Много са луди Дамян с Яворчо. То възглавници се мятат, скача се по дивани.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@аsylum днес Дамян предава от спа- хотела Арте във Велинград заедно с Яворчо и Ася и са по халати и тримата. Много са откачени. Даже Дамян ходи и на спа. Сега и на афтър партито също са по халати. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

@аsylum днес Дамян предава от спа- хотела Арте във Велинград заедно с Яворчо и Ася и са по халати и тримата. Много са откачени. Даже Дамян ходи и на спа. Сега и на афтър партито също са по халати. 

 

Дай му някой бакшиш и ще разтвори халата специално за теб. 😋

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Джордан в 20:00: Джордан- Не те боли, Емануела с Константин- Не ме заслужаваш, Галин- Парата, ако хвана, с Емануела- Купих ти сърце, Анелия- Проба- грешка, Цветелина Янева- Влез, Ангелите плачат, В твоите очи, Кой, Джордан- Муцуна, Тръгвай си, Преслава с Константин- Не ми пречи, Джена- Да те бях ранила.

За утре не се знае с на кой хитовете ще бъдем, ама поне видях Коце по Планета покрай Джордан. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...