Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Любимите ми бози на Фекали:

Пионката заслужаваше много по-висока оценка от феновете, а Среден пръст ми звучи като турбо мазна боза на някоя дебютанка от Хит Микс тип Кристина, за което ЖИВЕЯ дето вика цеца_официалл__:

 

  • Like 1
  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Любимите ми бози на Фекали:

Пионката заслужаваше много по-висока оценка от феновете. 

Пионката наистина заслужаваше много. За сметка на това Каква съм луда, която на мен не ми е нищо особено, има 10 милиона. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Балонът Кали се спука във Вип Брадър. И докато Рени, въпреки че се изложи, не понесе чак такива щети, защото и без това погледите не бяха вперени в нея, като самопродуцираща се, при Кали всичко се срути. 

Всъщност с влизането си, Рени даде заявка поне за сигурен финалист. Да, така и стана - остана до края, но когато влезе, масово казваха, че това е най-голямата звезда в сезона. Дори когато водещите отккрехваха какви хора да очакваме, казаха че ще влезе и международна звезда, която е красяла дори кибритчетата, и беше като голямата изненада. Дори аз не повярвах, че я обявяват толкова добронамерено. Посрещането и беше най-бурно и дори имаше скандирания. Стана любимка на всички и дори когато падна на влизане коментираха, че е сладко и естествено. 

Замазаха и очите и от там нататък формата започна яко да и взима. За мен точно Брадъра е причината за хейта към нея. И го определям като най-голямата и грешка в професионален план. Също, и че не извади "За най-красивия боклук" тогава, както всеки изпълнител прави във формата, а 8 месеца по-късно. Поне това можеше да намаже. Чудя се какво ли щеше да бъде, ако беше в "Пайнер" и имаше и за нея железен договор, не позволяващ да се покаже умишлено в лоша светлина.. 

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Пионката наистина заслужаваше много. За сметка на това Каква съм луда, която на мен не ми е нищо особено, има 10 милиона. 

Каква съм луда направи 10м още през 2017 когато най-нагло започна да тръгва директно след Хабиби. Инае беше най-зле от трите й песни.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е вие изкарахте клетата Кали на ниво Биляна.

''4-4-2'', ''Отрова'', ''Мразя те'', ''Дали съм жив'' и ''Забрави ме'' са топ ретро хитове. В Пайнер също има много силни песни - ''Като те почна'', ''Спрях ли ти тока'', ''Недей, сърце'', ''Така ми говори'', ''Копие'' и други.

Тук смаза с прием.

Тук дори и на ''Няма страшно'' пее народа.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Балонът Кали се спука във Вип Брадър. И докато Рени, въпреки че се изложи, не понесе чак такива щети, защото и без това погледите не бяха вперени в нея, като самопродуцираща се, при Кали всичко се срути. Нито хитове, нито участия. А и май поредна раздяла. 

Мина времето, когато ПАйнера я ползваше за вербално острие. Сега ми прави впечатление, непрекъснато питат гостите на Автограф дали са мислили за самостоятелна кариера и канали в Ютуб. Явно доста изпълители вече го обмислят  и са го обявили. Да не говорим, че 2020 и 2021 са годините, в които ще подновяват най-много договори. Понеже са 5 или 10 годишни, сещате ли се кои почнаха 2000, 2005, 2010, 2015?

Тя не беше ли в брадъра преди 10 години, че и повече?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , penakavalli каза:

Пионката наистина заслужаваше много. За сметка на това Каква съм луда, която на мен не ми е нищо особено, има 10 милиона. 

Аз пък много харесвам Каква съм луда. Има и яки песни Фекали ама нещо напоследък не ѝ се получава. 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Напълно нормално. Старите хитове на Андреа къртят с гледания песните на Галена и Преслава от същия период,а пък тук нека се говори,че преди 10 години са били лидери.

Това е безспорен факт. Последната голяма звезда в чалгата е Андри. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Любимото ми на Кали от последните години. Sorry not sorry че си падам по курвенските неща.🤤

 

Май и ти искаш Емануела да ти направи прическата, за която се пее... 😁 Винаги като чуя тая песен се сещам за SMS-ите на Емануела към Мартина Петрова.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Май и ти искаш Емануела да ти направи прическата, за която се пее... 😁 Винаги като чуя тая песен се сещам за SMS-ите на Емануела към Мартина Петрова.

Оо аз вече съм си я направил сам. Карантин ефект.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Магда в 20:00: Магда- Тегля майни, Галена- Паника, Цветелина Янева- С какъвто се хванах, Денис и Малката- И това ще отмине, Магда- Море и суша, Галена с Деси Слава- В твоите очи, Милко Калайджиев- За да те забравя, Анелия- Не мога да губя, Магда- Спаси ме, любов, Деси Слава и Джордан- Ангелите плачат, Галена и Миле Китич- Добре ли си, Магда- Жълтата клюка, Преслава- Да гори в любов, Емануела с Джордан- Купих ти сърце, Яница- Въртележката.

Magda202004231.jpg

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.04.2020 г. от 3:00, Lelqtian каза:

Нека не се кротва в цоциалните мрежи, нека поства на воля като инфлуенцърката, която явно иска да бъде. Колкото повече се посвети на новата си избрана професия, толкова по-малко ще ни досажда с пеене. 

1. Толбухинската мумия от предполагаемо женски пол?

2. Пепа Джексъна с новия нос?

3. Ефтиния клонинг на Галена, въобразил си как е успешна инфлуенцърка с реклама на памперси, долнопробни цигари и някви гадни козметики, но по 150 лв бройката? 

Поздравлениа!!! Печелите награда която се състои от домашен пор + ампотираният обонятелен хроштялен сензор на личността от фотосите запазен в боркан с газиран оцет запазващ живота му по дълго.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Всички й помнят само 442, максимум Като те почна. Биляна, клетата, и това си няма. 

Ааа, на Кали помня че албума в Ара го скъсах от въртене, ноо ме кефеше. Изобщо има песни жената, не е кат да няма, колкото и да свали качеството им с влизането в димитровградския курник. А Биляна ... коя беше тая?

преди 29 минути, DurtataVirindiq каза:

Поздравлениа!!! Печелите награда която се състои от домашен пор + ампотираният обонятелен хроштялен сензор на личността от фотосите запазен в боркан с газиран оцет запазващ живота му по дълго.

Моля да го изпратиш на ситинската победителка, личността от толбухин. Малката - не пвеицата, щерката теа - със сигурност ще се зарадва да си има домашен льобимец. Носа може да го пратиш на Рашия, тя и ще му се зарадва най-много. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Runevski каза:

Всъщност с влизането си, Рени даде заявка поне за сигурен финалист. Да, така и стана - остана до края, но когато влезе, масово казваха, че това е най-голямата звезда в сезона. Дори когато водещите отккрехваха какви хора да очакваме, казаха че ще влезе и международна звезда, която е красяла дори кибритчетата, и беше като голямата изненада. Дори аз не повярвах, че я обявяват толкова добронамерено. Посрещането и беше най-бурно и дори имаше скандирания. Стана любимка на всички и дори когато падна на влизане коментираха, че е сладко и естествено. 

Замазаха и очите и от там нататък формата започна яко да и взима. За мен точно Брадъра е причината за хейта към нея. И го определям като най-голямата и грешка в професионален план. Също, и че не извади "За най-красивия боклук" тогава, както всеки изпълнител прави във формата, а 8 месеца по-късно. Поне това можеше да намаже. Чудя се какво ли щеше да бъде, ако беше в "Пайнер" и имаше и за нея железен договор, не позволяващ да се покаже умишлено в лоша светлина.. 

Ти май си гледал друго предаване😄

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Ааа, на Кали помня че албума в Ара го скъсах от въртене, ноо ме кефеше. Изобщо има песни жената, не е кат да няма, колкото и да свали качеството им с влизането в димитровградския курник. А Биляна ... коя беше тая?

Моля да го изпратиш на ситинската победителка, личността от толбухин. Малката - не пвеицата, щерката теа - със сигурност ще се зарадва да си има домашен льобимец. Носа може да го пратиш на Рашия, тя и ще му се зарадва най-много. 

Аз и трите й албума в Ара слушах, но повечето песни бяха бая крадени. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

2014

Сега коя година сме?

А кой ден сме? Сериозно питам, че се обърквам. Чувствам се като да е януари, сряда сутринта примерн.о. 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...