Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Beat. каза:

"Даниел Ганев" и "песен, която не прилича на никоя друга"?

Това ще е интересно да се види и чуе. 

Сега само да не се получи така, че на Галена и Преслава песните са еднакви, защото и за нейната се беше писало тук, че била "по-различна". Ама все пак се съмнявам Ганев да преметне някоя от двете. 😁

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Runevski каза:

От 2:45

Сега само и само да се изкарате прави твърдите ,че Преслава е кючекиня. Мила Рени виждаме ,че Преслава едвам се кълчи ,а другата си е истинска кючекиня все пак си го има в кръвта. Айде сега да не даваме видеа ,че Галена е пълна с такива как се кълчи.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

Сега само и само да се изкарате прави твърдите ,че Преслава е кючекиня. Мила Рени виждаме ,че Преслава едвам се кълчи ,а другата си е истинска кючекиня все пак си го има в кръвта. Айде сега да не даваме видеа ,че Галена е пълна с такива как се кълчи.

https://www.vbox7.com/play:d3074e32?p=playlist&id=157747&order=date - първият клип на Преслава

https://www.vbox7.com/play:ac744996ed?p=favourites&id=3595989&order=date&pos=_ - Преслава на участия 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, presi_fen! каза:

Сега само и само да се изкарате прави твърдите ,че Преслава е кючекиня. Мила Рени виждаме ,че Преслава едвам се кълчи ,а другата си е истинска кючекиня все пак си го има в кръвта. Айде сега да не даваме видеа ,че Галена е пълна с такива как се кълчи.

https://www.vbox7.com/play:13b0470b

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , zai4eto82 каза:

Ти имаш ли си представа какво е NAS? Нищо общо с у нас.

NAS е една черна кутия- хардуер с хардискове, в които можеш да си качваш снимки, филми, и всякаква друга информация и да си ги пускаш оттам, да си ги триеш, пак да си качваш каквото искаш. Има определен размер- моя е 1 терабайт и се влиза с парола и потребителско име. Но брат ми го е направил в 00:00 часа да се изкючва NAS <че много шуми и свети. Утре чак сутринта в 8;00 автоматично се включва, но както казах това предаване не е качено в NAS. А пък дискове абсурд да седна да търся. На един диск има тоолкова качени неща, че 1 ден няма да стигне да ги проверя всички. 

 Мила, какво е хардуер и харддиск?

Нищо не разбрах...

Значи от мазето можеш да си качваш туршия в NAS и след това да влизаш с парола и потребителско име? Звучи страхотно! :jump:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, pechenko каза:

 Мила, какво е хардуер и харддиск?

Нищо не разбрах...

Значи от мазето можеш да си качваш туршия в NAS и след това да влизаш с парола и потребителско име? Звучи страхотно! :jump:

 

Да си разбрал. Не ми е добре, че да се обяснявам по 20 пъти. Чукни си Гугъл и ще разбереш. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , presi_fen! каза:

Знаеме коя е кючекинята на Амет , така че кючек очаквай от нея 100% съм сигурен! 

Добре, че не знаем коя е кючекчинята на Милко. Дебютната и песен е такава! Пък и от въпросната различни проекти не се очакват. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Добре, че не знаем коя е кючекчинята на Милко. Дебютната и песен е такава! Пък и от въпросната различни проекти не се очакват. 

Айде сега ново 20 Преслава била по-голяма кючекиня от Галена. Лекувайте си злобата бе хора ... аман от злобари!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, presi_fen! каза:

Айде сега ново 20 Преслава била по-голяма кючекиня от Галена. Лекувайте си злобата бе хора ... аман от злобари!

Аз като цяло не разбрах какъв е проблемът една певица да върти добри кючеци... Та чак и като обида да се ползва. 😁

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, presi_fen! каза:

Айде сега ново 20 Преслава била по-голяма кючекиня от Галена. Лекувайте си злобата бе хора ... аман от злобари!

Не е злоба, но на Преслава й отне няколко години повече да спре да прилича на потна приматарка, друсаща кючек пред сергията с касетки и дискове на пазара. Иначе и двете са кючекчийки по рождение, просто Галена и до днес не се срамува да ги друса, докато Преслава едвам се сдържа да не го прави, щото носа може да оперираш ама докато си жива ще си Петя от “права е жената” с Милко. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Фики в 20:00: Фики- Аз измръзнах, Галена- Пантера, Яница- Въртележката, Фики с Галена- С друг ме бъркаш, Борис Дали- Пиян, Деси Слава- И на всички като тебе, Фики- Пате, Илиян- Тупалка, Ивана- Шампанско и сълзи, Фики- Джале, Тони Стораро и Емрах- На твое място, Емилия и Емрах- По такива си падам.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Фики в 20:00: Фики- Аз измръзнах, Галена- Пантера, Яница- Въртележката, Фики с Галена- С друг ме бъркаш, Борис Дали- Пиян, Деси Слава- И на всички като тебе, Фики- Пате, Илиян- Тупалка, Ивана- Шампанско и сълзи, Фики- Джале, Тони Стораро и Емрах- На твое място, Емилия и Емрах- По такива си падам.

Браво на Фики няма да яде шамари от Гюлджан

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче админа на Цеца май ни чете, беше поствал "Ще издържиш ли" на Гергана, сега и скрийншотове от ТВ версиите на Цветелина от "Мога пак". Твърде случайно ми е да се е сетил просто така за тях :D 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Обаче админа на Цеца май ни чете, беше поствал "Ще издържиш ли" на Гергана, сега и скрийншотове от ТВ версиите на Цветелина от "Мога пак". Твърде случайно ми е да се е сетил просто така за тях :D 

Май ти си Цеца!

  • Haha 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Blueberry каза:

Обаче админа на Цеца май ни чете, беше поствал "Ще издържиш ли" на Гергана, сега и скрийншотове от ТВ версиите на Цветелина от "Мога пак". Твърде случайно ми е да се е сетил просто така за тях :D 

И аз го забелязах!! Преди дни пак имаше качено нещо коментирано в форума.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Надя колко фино и класно танцува, прилича на световна звезда. 

Ама това е дубайската труженичка Милица, не Надя тотото. 😲

 

  • Like 2
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Ама това е дубайската труженичка Милица, не Надя тотото. 😲

 

Неее, Тотото също е там, с къдравата коса. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...