Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Вече е качена плейлистата на Райна:

https://www.xploremusic.net/systemPlaylist/54321993/BG

Но някои песни не са ги излъчвали

И това ще преживея и Добрата лошата май не ги излъчваха. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

И това ще преживея и Добрата лошата май не ги излъчваха. 

Разделените не празнуват, Големи думи, Губя те бавно, Написано с любов, Ти ли си, Много се лъжеш, Продължавам също не са ги давали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен по телевизията се излъчват съкратени плейлисти, вероятно затова в онлайн платформата има повече песни. Иначе май Райнуш е първата, която е посочила Гертруд.:Vishenka_05:От днес съм полу-Райнев!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Зайке, намери си работа, не е нормално жена на средна възраст да ми следи програмата по Планета.. 

Отчайващо! 

То не е нормално който и да било да следи програмата по Планета. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Зайке, намери си работа, не е нормално жена на средна възраст да ми следи програмата по Планета.. 

Отчайващо! 

Следенето на програмата сигурно отнема от 2 до 4 минути на ден. Не виждам проблем да го прави, при положение, че потребителите даже я карат да го прави.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Кирил Атанасов: Само мен, Мария- Чувал ли си за такива, Емануела- Вечно свързани, Джена- Да видя какво е, Галин- Момче без сърце, Юнона- В друг живот, В твоите очи, Тръгвай си, С Данна- Как ще си простиш, Преслава- Не те забравям, Яница- Твоето ферари, Илиян- Машина, с Таня Маринова- С теб, любов, Галена и Фики- Кой, Цветелина Янева- Ангелът. Следва още.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Olay каза:

Следенето на програмата сигурно отнема от 2 до 4 минути на ден. Не виждам проблем да го прави, при положение, че потребителите даже я карат да го прави.

Аз даже не ги гледам понякога. Връщам назад и ги записвам за тука. Всичко гледам, което ми харесва и по други телевизии. Понякога нямам възможност да ги следя и добре, че има връщане назад. А и на стереото не му е никаква работа да ми казва какво да правя особено за работа в това положение. Като не знае, да не приказва излишно. 

Kирил Атанасов как го подценяват само от Пайнер. Даже статия няма за него в сайта на Планета, че днес хитовете избира той, а само във фейса на Планета има. Само дето влезе в Пайнер той, няма да го бъде и не залагат на него. 

 

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Putin каза:

То не е нормално който и да било да следи програмата по Планета. 

То пък щото е много нормално да бичим из чалга форумите, но го правим. 😄

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Кирил Атанасов: Само мен, Мария- Чувал ли си за такива, Емануела- Вечно свързани, Джена- Да видя какво е, Галин- Момче без сърце, Юнона- В друг живот, В твоите очи, Тръгвай си, С Данна- Как ще си простиш, Преслава- Не те забравям, Яница- Твоето ферари, Илиян- Машина, с Таня Маринова- С теб, любов, Галена и Фики- Кой, Цветелина Янева- Ангелът. Следва още.

Ако беше избал Гери щях да кажа, че е кралица, но засега е обикновена придворна дама. Дано довечера се издигне!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Духчето Каспър влиза от твое име... 

Миличък, нека да ти обясня нещо много важно - аз влизам веднъж месечно в този форум, а ти ежедневно. Там е разликата. Освен това е много по-нормално, отколкото да следиш плейлист на Планета, ние коментираме реални събития и работим с информация. Мислете малко.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Putin каза:

Миличък, нека да ти обясня нещо много важно - аз влизам веднъж месечно в този форум, а ти ежедневно. Там е разликата. Освен това е много по-нормално, отколкото да следиш плейлист на Планета, ние коментираме реални събития и работим с информация. Мислете малко.

Скъпичък, убеден съм, че от началото на годината до днес си изписал повече постове от мен. Не, че е важно, но ти го правиш на въпрос. Вече далеч не съм толкова редовен. 

Принципно хората около мен ми се чудят как изобщо губя време за подобно нещо, така че за някои е точно толкова странно, колкото и да следиш плейлисти. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

Ако беше избал Гери щях да кажа, че е кралица, но засега е обикновена придворна дама. Дано довечера се издигне!

Придворна дама ли? Кичка е най обикновен слугинаж 😁

  • Haha 3
  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Скъпичък, убеден съм, че от началото на годината до днес си изписал повече постове от мен. Не, че е важно, но ти го правиш на въпрос. Вече далеч не съм толкова редовен. 

Принципно хората около мен ми се чудят как изобщо губя време за подобно нещо, така че за някои е точно толкова странно, колкото и да следиш плейлисти. 

Ами преброй ги, котенце. Теб явно нещо те гложди, че влизаш във форума, та даже го и коментираш с хората около себе си. Аз съм си спокоен и си пия кафето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Putin каза:

Ами преброй ги, котенце. Теб явно нещо те гложди, че влизаш във форума, та даже го и коментираш с хората около себе си. Аз съм си спокоен и си пия кафето.

Преброй ги ти, пиленце. Времето ми е прекалено ценно, а и диалога вече отива в посока, в в която не желая да тръгвам. Да ти е сладко кафенцето. Не, че те питах какво пиеш... 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не виждам, кое е странното. Даже е интересно да разбереш какво харесват любимите ти изпълнители. Например дотук разбрах аз, че някои имат много добър вкус, но други не. 

А и като не може да се работи и да се излиза, какво да се прави И музика ли да не се слуша и да не се гледа. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Преброй ги ти, пиленце. Времето ми е прекалено ценно, а и диалога вече отива в посока, в в която не желая да тръгвам. Да ти е сладко кафенцето. Не, че те питах какво пиеш... 

Сигурен съм, че ти е изключително ценно и нямаш такова в излишък. Не търси безсмислен диалог с мен, след като не желаеш да тръгва в тази посока. Глупости няма да търпя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, zai4eto82 каза:

И аз не виждам, кое е странното. Даже е интересно да разбереш какво харесват любимите ти изпълнители. Например дотук разбрах аз, че някои имат много добър вкус, но други не. 

А и като не може да се работи и да се излиза, какво да се прави И музика ли да не се слуша и да не се гледа. 

Не им се обяснявай, златце! Прави си каквото искаш! 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, asylum каза:

Оргазмирах от коментарите за феКали! 

https://signal.bg/кали-срещу-онлайн-концертите-някой-го/

Дъно. Какво й пречи, че колегите й са решили да разнообразят ежедневието на затворените хора, па макар и провокирано от жажда за внимание да е?  Според мен точно сега си пролича на кои наистина им пука за музика и публика, и кои пеят само за пари. За съжаление тези, които се потрудиха да да направят нещо са единици, и то главно от старото поколение. Красноречиво е за това колко им пука на младите певици за нас, за изкуството и т.н. Е, някои просто са твърде бездарни и/или безакълни за да направят концерт, ама това е друг въпрос :D

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Дъно. Какво й пречи, че колегите й са решили да разнообразят ежедневието на затворените хора, па макар и провокирано от жажда за внимание да е?  Според мен точно сега си пролича на кои наистина им пука за музика и публика, и кои пеят само за пари. За съжаление тези, които се потрудиха да да направят нещо са единици, и то главно от старото поколение. Красноречиво е за това колко им пука на младите певици за нас, за изкуството и т.н. Е, някои просто са твърде бездарни и/или безакълни за да направят концерт, ама това е друг въпрос :D

Бас ловя, че феКали живее в кенеф и затова я е срам да се покаже на живо. 

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, asylum каза:

Оргазмирах от коментарите за феКали! 

https://signal.bg/кали-срещу-онлайн-концертите-някой-го/

Жестоки унижения. 100 про си гризе ноктите под масата докато ги чете. ПачавУра мръсна

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...