Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

В почти всеки пост на Преса Паола или присъства, или е спомената. Само да е казал някой пак "Защо обсъждате детето на Преслава". Паола за добро или лошо вече е обществена личност, майка й стабилно я ползва за ПР.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

В почти всеки пост на Преса Паола или присъства, или е спомената. Само да е казал някой пак "Защо обсъждате детето на Преслава". Паола за добро или лошо вече е обществена личност, майка й стабилно я ползва за ПР.

Тя вече е подписала доживотен договор от нейно име да рекламира памперси - сега за бебета, а като остарее за възрастни. 😁

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Beat. каза:

Само за 2 години цели 4 песни с 100k лайка... а идва и пета. Добре си е изиграла картите.

Добре си е направила счетоводните планове за идните години. 😁

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gerganafen каза:

В почти всеки пост на Преса Паола или присъства, или е спомената. Само да е казал някой пак "Защо обсъждате детето на Преслава". Паола за добро или лошо вече е обществена личност, майка й стабилно я ползва за ПР.

Една година не я показваше, после като видя че събира много повече лайкове с нея, не спря да я качва..

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Putin каза:

Каква е тая елементарница? Такива като нея са ѝ готвели по 5 на Мара.

Албена ми беше любимка, но се изложи с тоя коментар. 

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Честит Ден на победата! Хайл Лиди!

 

Помислих я за Мара.

Току що, Willy каза:

Една година не я показваше, после като видя че събира много повече лайкове с нея, не спря да я качва..

Като не останаха железа, с живи хора взе да се снима.

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам в тези години как съм пренебрегвала Емилия. Харесвах я, но изобщо не ми беше като Преслава, Ивана... дори Райна мисля, че ме вълнуваше повече.

Но на всяко дете му е простено да мисли глупости, важното е, че като пораснах помъдрях! И сега могоа да се връщам в тези песнички и да им се наслаждавам, без да са ми омръзнали като тези на любимките ми онези години.

p.s. това стига ли поне за AirPods?

  • Haha 1
  • Love 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

 

p.s. това стига ли поне за AirPods?

Стига за безплатна еднократна финансова консултация. Имаш още много път да извървиш, докато ти повярва, че си се поправила! 

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Blueberry каза:

Не мога да повярвам в тези години как съм пренебрегвала Емилия. Харесвах я, но изобщо не ми беше като Преслава, Ивана... дори Райна мисля, че ме вълнуваше повече.

Но на всяко дете му е простено да мисли глупости, важното е, че като пораснах помъдрях! И сега могоа да се връщам в тези песнички и да им се наслаждавам, без да са ми омръзнали като тези на любимките ми онези години.

p.s. това стига ли поне за AirPods?

Любимите ми нейни песни от детство ми! Периодът и с Токича беше златен.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли този хит? Преоткрих го току-що! Много хубави спомени ми навява.

 

Клипът също за времето си е с изненадващо добро изпълнение, особено като за Дебора и Фен ТВ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gadinata каза:

Помним ли този хит? Преоткрих го току-що! Много хубави спомени ми навява.

 

Клипът също за времето си е с изненадващо добро изпълнение, особено като за Дебора и Фен ТВ.

Днес се сетих, като се чудех дали да я включа в рубриката Любимите 5 - оказа се, че Деба има 20 песни! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Днес се сетих, като се чудех дали да я включа в рубриката Любимите 5 - оказа се, че Деба има 20 песни! 

Имаше потенциал да стане голяма звезда, жалко, че го пропиля..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Много дразнеща махленска пиянка!

 

Поведението й не е от най-добрите, но пък явно е имала тежка съдба и може би в чашката търси утеха.

 

Имаше си брутална визия за времето (2009-2011), гласът й също беше доста сладък и приятен за слушане, наистина жалко, защото преди много я харесвах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gadinata каза:

Поведението й не е от най-добрите, но пък явно е имала тежка съдба и може би в чашката търси утеха.

 

Имаше си брутална визия за времето (2009-2011), гласът й също беше доста сладък и приятен за слушане, наистина жалко, защото преди много я харесвах.

Пак предпочитах гюбеците на Кристиана в този хит!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...