Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 2 минути, omline каза:

А яко ли ти е да трепериш всеки ден да не ти дойде новина за някой заразен или, недай си Боже, починал твой близък?

Ако си мислиш.че с това ще се оправим с маски на открито, много се лъжеш. Нищо няма да се промени, само ще се обринем и удушим с тези маски. До нищо хубаво не водят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Ако си мислиш.че с това ще се оправим с маски на открито, много се лъжеш. Нищо няма да се промени, само ще се обринем и удушим с тези маски. До нищо хубаво не водят. 

Отговори ми на въпроса, моля те!

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ходих до Еконт и то там все млади момчета работят и тоя път един със сини очи ме обслужи с маска и аз с маска и аз му казвам добър ден, а той ми отвърна със здрасти. 5 часа не можа да ми намери пратката за първи път, че се наложи да му помагат. После ме гледаше и ми вика чао. На връщане пък пред нашия вход засичам една жена възрастна за водата с един готин мъж не могст да си отворят, защото с домофони сме, че им отворих аз. И с тях бяхме в асансьора, ако я нямаше жената може би щях да го заговоря. Не знаех,че пращат такива готини мъже вече за водата,. Ако може само мъжа да идва. 

А при нас по една програма Моят град, моят квартал, моята улица в комплекса ни и на други места правят паркинги, площадки, озеленяване каквото искат гражданите на дадения комплекс и общината го изпълнява по тази програма. 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , zai4eto82 каза:

Въведоха в Бургас нови мерки. От тази вечер от 18:00 часа  сме с маски и на открито, вечерен час има за пълнолетни и непълнолетни до 20:00 часа. Мерките са до 31 март. 

31 март засега. Ако продължаваш да мрънкаш да не паднат до 31 декември дано. Годината ша я уточним някой друг път. 

 

преди 1 час, omline каза:

Отговори ми на въпроса, моля те!

Досега не ни е отговорила вече цяла година на тоя въпрос, а често и го задаваме кат я фане карантията, та ме съмнява да го направи и сега ;) Даже и Ники Бакшиша беше уж фанал, ма нашта продължава да плещи глупости и мрънкоти. Но виж да оглежда Еконтаджии и Водомери ша пише и без да я питаш. Те поне носят маски явно, за разлика от нея. 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Сега ходих до Еконт и то там все млади момчета работят и тоя път един със сини очи ме обслужи с маска и аз с маска и аз му казвам добър ден, а той ми отвърна със здрасти. 5 часа не можа да ми намери пратката за първи път, че се наложи да му помагат. После ме гледаше и ми вика чао. На връщане пък пред нашия вход засичам една жена възрастна за водата с един готин мъж не могст да си отворят, защото с домофони сме, че им отворих аз. И с тях бяхме в асансьора, ако я нямаше жената може би щях да го заговоря. Не знаех,че пращат такива готини мъже вече за водата,. Ако може само мъжа да идва. 

А при нас по една програма Моят град, моят квартал, моята улица в комплекса ни и на други места правят паркинги, площадки, озеленяване каквото искат гражданите на дадения комплекс и общината го изпълнява по тази програма. 

Да го беше заговорила. Кажи пред съседката, че трябва да викнеш майстор у дома за поправка на чешма... и готово! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Lelqtian каза:

31 март засега. Ако продължаваш да мрънкаш да не паднат до 31 декември дано. Годината ша я уточним някой друг път. 

 

Досега не ни е отговорила вече цяла година на тоя въпрос, а често и го задаваме кат я фане карантията, та ме съмнява да го направи и сега ;) Даже и Ники Бакшиша беше уж фанал, ма нашта продължава да плещи глупости и мрънкоти. Но виж да оглежда Еконтаджии и Водомери ша пише и без да я питаш. Те поне носят маски явно, за разлика от нея. 

 

Значи недей пиши глупости. В Еконт бях с маска и навън. Няма как да не носиш като има глоби и те задължават,  и в асансьора бях с маска., че ме изнервяш излишно. И на работа нося маска, но ми писна това положение вече и не само на мен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самото носене на маска няма как да ме изнерви. Свиква се, както с дрехите. Даже мен лично ме кефи.

Други мерки са досадни, но какво да се прави. Налага се да чакаме и търпим... 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Самото носене на маска няма как да ме изнерви. Свиква се, както с дрехите. Даже мен лично ме кефи.

Други мерки са досадни, но какво да се прави. Налага се да чакаме и търпим... 

Стой по цял ден с маска ще те питам дали няма да ти писне- то те боли ухото, топло ти става, някои се обриват- досадно е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Стой по цял ден с маска ще те питам дали няма да ти писне- то те боли ухото, топло ти става, някои се обриват- досадно е. 

За ухото има решение с поставяне на маската по друг начин. 

  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, asylum каза:

За ухото има решение с поставяне на маската по друг начин. 

А за обриването, потенето, топлото и дето ти става лошо какво ще кажеш?
Явно ти не седиш с маска по цял ден и не можеш да го разбереш, 

Какво да кажем за колегите по цял ден на фурните и печките с маски, а?

А брат ми дето къде ли не се вре и също е с маска по цял ден. 

Само, който работи по цял ден с маска, само той ще ме разбере. Едно е да отидеш до магазина с маска и да се прибереш, друго е да седиш постоянно с нея.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, zai4eto82 каза:

Значи недей пиши глупости. В Еконт бях с маска и навън. Няма как да не носиш като има глоби и те задължават,  и в асансьора бях с маска., че ме изнервяш излишно. И на работа нося маска, но ми писна това положение вече и не само на мен. 

Виж кво, на сички ни е писнало, ама не седим тука по цял ден да мрънкаме. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Виж кво, на сички ни е писнало, ама не седим тука по цял ден да мрънкаме. 

Ти като искаш цял живот ги носи щом ти харесва. 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Ти като искаш цял живот ги носи щом ти харесва. 

Ми не ми харесва, но като са казали - нося. На никой не са му окапали ушите от носене на маска. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе напълно одобрявам идеята ти да няма маски или мерки изобщо @zai4eto82 Защо да сме на 2ро място, като може да сме първо. 

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/balgariya-e-na-vtoro-myasto-v-sveta-po-smartnost-ot-covid

Цитат

България вече е на второ място по смъртност от коронавирус в света след Унгария. Това съобщи председателят на Националния оперативен щаб ген. Венцислав Мутафчийски по време на редовния седмичен брифинг в Министерския съвет.

Пак ли ша си на това мнение ако примерно твоя Бакшиш беше влезнал и той в тая статистика? Или някой от ваште? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, zai4eto82 каза:

А за обриването, потенето, топлото и дето ти става лошо какво ще кажеш?
Явно ти не седиш с маска по цял ден и не можеш да го разбереш, 

Какво да кажем за колегите по цял ден на фурните и печките с маски, а?

А брат ми дето къде ли не се вре и също е с маска по цял ден. 

Само, който работи по цял ден с маска, само той ще ме разбере. Едно е да отидеш до магазина с маска и да се прибереш, друго е да седиш постоянно с нея.

Всичко ти е на психична основа. На много места от година е задължително носенето на маска абсолютно навсякъде - навън, в офис, в кухня... Не мрънкат като теб. И пак има решение за всичко, което изреди, но няма да те открехвам, че пак ще мрънкаш така или иначе. 

Имаш избор - напусни и си стой вкъщи без маска. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Туцето се е разгорещило. 

От маската е! Сега следва да се обрине и чакаме да стане първия случай в световен мащаб на човек с окапали уши от много опъване на ластици! Като не сме на първо място поне да се отбележим с нещо в тая карантия. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , omline каза:

А яко ли ти е да трепериш всеки ден да не ти дойде новина за някой заразен или, недай си Боже, починал твой близък?

Не си ли схванал, колко крайно егоистична е тази личност? Има изключително ниско ниво на съчувствие, доста тесни интереси и обратнопропорционално съотношение между интелект и либидо. Има си някаква диагноза за това.

Преди си мислех, че е просто по детски наивна, но с времето осъзнах що за стока е.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Не си ли схванал, колко крайно егоистична е тази личност? Има изключително ниско ниво на съчувствие, доста тесни интереси и обратнопропорционално съотношение между интелект и либидо. Има си някаква диагноза за това.

Преди си мислех, че е просто по детски наивна, но с времето осъзнах що за стока е.

Гледам по малко по-щадящ начин да й кажа, че е хубаво да помисли малко и за нечий чужд задник. Не е готино да даваме толкова крайни оценки, ама влизам в обувките на хората, на които лази по нервите. Мен може би само БХК-то ме докарва до такова състояние с тъпотията си. При нея някак ми се ще да й кажа това дето имам да й кажа без да я ругая, щот за разлика от модераторчето, има нишан да схване.

  • Like 4
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема на Таня е, че е като дете. Ако не й се случи нещо, няма да го приеме. Недай си Боже да стане нещо с някой неин близък и да си отиде от Ковид, тогава ще ореве форума. Така беше със всичко до сега. Дава акъл, не й пука, а после като стане сефтето почват ред сълзи, ред сополи, ред драми. 

Тя не си дава сметка, че хора умират от тази болест. И да, мерките не са най - ефективните, но са единствените които имаме. И ако за някой не е проблем, че от 1000 човека, 1 ще умре, то за семейството на този един е голяма трагедия. Още по - тъпо е, ако този човек си е отишъл защото някой иска маникюр, или пломбата е ходил на дискотека. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин освен,че има няколко номинации и ще пее на Латиноамериканските музикални награди на 15 април- йееееееееееееееееееееее. 🤩🥳🥳🥳
 
Рики Мартин май ще пее на наградите чисто новата песен с Карлос Вивес. Ще й направи премиера. А Давид Бисбал за първи път ще изпее дуета си с Кери Ъндърууд- Tears of gold. Очертават се много интересни награди, макар и виртуални.
 
Рики Мартин с премиера на чисто нова песен с Карлос Вивес на Латиноамериканските музикални награди на 15 април. Нямам търпение. :P
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...