Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Косата ми преди седмица, колко е дълга вече. За 2 години фризьорката ми чудеса постигна с косата ми. 

MY HAIR.jpg

 В тази перспектива изглеждаш като модел. Така се снимай само!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

@SG игра ли вече Last of Us 2 ? Какво мислиш за нея ?

Отказал съм се да я играя засега. Сюжетът ме разочарова. Но пък гледах геймплей и изглежда брутално, все пак.

Ghost of Tsushima е истината. Чудих се даже дали да не сложа Джин на аватар, но май ще си остана с Гералт за вечни времена. :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният албум на Рики- PausaPlay предназначен за слушалки, все едно пред теб пее. Много яка нова техника за слушане и Рики е първият изпълнител, който направи такъв албум за слушалки.

Откога не го бях слушала, че все няма време. Много е як.

Очакваме скоро и Play- с по-бързи и танцувални песни. 

Латино с индийско и с гласа на Рики- уникално!❤️

 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати късмета дето имам. Баща ми днес пак влиза в болницата заради тези бъбреци. Преди 2 години беше там за бъбреците, тогава лежах и аз за същото и пак беше на рождения му ден. Сега същото се повтаря 2 години по-късно , рождения му ден е в събота, а той ще е в болницата. :(

И са забранени и свижданията. 

  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.09.2020 г. от 20:29, SG каза:

Отказал съм се да я играя засега. Сюжетът ме разочарова. Но пък гледах геймплей и изглежда брутално, все пак.

Ghost of Tsushima е истината. Чудих се даже дали да не сложа Джин на аватар, но май ще си остана с Гералт за вечни времена. :D

Аз я играя The last of us 2 в момента и приключих частта с Ели, въпреки отвратителната “случка” в сюжеъа ми харесва всичко засега. Но от тук нататък продължаваме с Аби. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.09.2020 г. от 20:29, SG каза:

Отказал съм се да я играя засега. Сюжетът ме разочарова. Но пък гледах геймплей и изглежда брутално, все пак.

Ghost of Tsushima е истината. Чудих се даже дали да не сложа Джин на аватар, но май ще си остана с Гералт за вечни времена. :D

Аз я играя The last of us 2 в момента и приключих частта с Ели, въпреки отвратителната “случка” в сюжеъа ми харесва всичко засега. Но от тук нататък продължаваме с Аби. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, retr0 каза:

Аз я играя The last of us 2 в момента и приключих частта с Ели, въпреки отвратителната “случка” в сюжеъа ми харесва всичко засега. Но от тук нататък продължаваме с Аби. 

Случката е самата нелепост, не знам откъде им е хрумнало. Драма и съпричастност могат да докарат и по други начини.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Егати късмета дето имам. Баща ми днес пак влиза в болницата заради тези бъбреци. Преди 2 години беше там за бъбреците, тогава лежах и аз за същото и пак беше на рождения му ден. Сега същото се повтаря 2 години по-късно , рождения му ден е в събота, а той ще е в болницата. :(

И са забранени и свижданията. 

Бързо и леко възстановяване му желая!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.09.2020 г. от 0:02, zai4eto82 каза:

Мерси. И това за трета поредна година се случва все около рождения му ден. 

В понеделник може да го изпишат. Днес брат ми и майка ми ще отидат да го видят в 17:00 часа. Аз няма да мога, защото съм на работа. Само му се обадих да му честитя и почерпих на работа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, Рики има цели 4 номинации на наградите Латино Грами- за Албум на годината, песен на годината за Tiburones, Най-добър поп вокален албум и най- добра урбън интерпретация за Cantalo. Дано спечели за новия си албум. Стискам му палци. Последния му албум взе доста награди, сред които и Грами, но Американско Грами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

A Quien Quiera Eschuchar 2015 през 2016 спечели Грами за Най-добър Латино поп албум , за Латино Грами също беше номиниран, но Алехандро Санз му го взе. Също албумът взе и за Албум на годината и за песен на годината. Дано сега PAUSA пак спечели. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Че кой е овършал мъжете в БГ пък?

Ти.

 

  • Like 1
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Че кой е овършал мъжете в БГ пък?

Е как Асен Блатечки, Коцака, Борето и куп други котенца. Само Галин нали не, защото вие търсите еднакви усещания. Поне Рувас остави на мен, имай милост.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...