Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Fast каза:

Близнаци с асцендент риби ми излиза на мен. Това добра или лоша комбинация е? Нищо не разбирам от зодии.

Зависи за риби или близнаци питаш. Макар, че май е като при мен, доста странно и несъвместимо... Рибите са много кротки, мълчаливи, пък близнаците не спират да говорят и са ми много противоположни на мен. Това ми се струва вече сложно! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Зависи за риби или близнаци питаш. Макар, че май е като при мен, доста странно и несъвместимо... Рибите са много кротки, мълчаливи, пък близнаците не спират да говорят и са ми много противоположни на мен. Това ми се струва вече сложно! :D 

Скучен, резервиран и неразговорлив съм. Не отговарям на типичния критерий за близнаци.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Скучен, резервиран и неразговорлив съм. Не отговарям на типичния критерии за близнаци.

Да, по-скоро на асцендента си отговаряш. Както се и споменава, че асцедента е зодията която те представя пред другите и отговаря на външността и характера ти. Поне тези неща за които аз съм чел. Правилно ти се пада риби. Близнаците обичат много и да спорят. В един сайт проверявах на майка ми асцендента, но тя си е 100% , защото при нея и асцендента се падна Близнаци, нищо учудващо за мен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Майка ми е Близнаци и е ужас.  

Мислех, че Стрелците се разбирате много добре с Близнаци. Ами да ти кажа и ние вечно сме на нож, даже до преди малко пак се карах с нея.... Много обичат и опитват да си наложат мнението повечето. :D При мен до сега не върви! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

А аз Рак с асцендент Рак к'во да кажа?!🙂🙂

Рак и скорпион, какво съм аз, май е по-зле от два пъти рак. 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, penakavalli каза:

Рак и скорпион, какво съм аз, май е по-зле от два пъти рак. 😅

A Cancer sign/Scorpio rising is sensible and clear-sighted. When Cancer/Scorpio makes up their mind to do something they do it. Sometimes, Cancer/Scorpio's feelings and temper will be so boiling hot that they say things they regret. A Cancerian/Scorpio is perceptive and sensitive and they have the gift of healing.

Vs моето

Cancers with an ascendant in Cancer cover up their quirks with some arrogance, then they are very vulnerable. Their sensitivity can act on the nerves of others.

Не знам кое е по-зле!😂

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Мислех, че Стрелците се разбирате много добре с Близнаци. Ами да ти кажа и ние вечно сме на нож, даже до преди малко пак се карах с нея.... Много обичат и опитват да си наложат мнението повечето. :D При мен до сега не върви! :D 

Майка ми е на настроения. Имах един бивш Близнаци, хич не се разбирах с него. Преди 2 месеца имаше един друг Близнаци, с него се разбирах пък. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Lelqtian каза:

Лъв, каквото и да рече това. 

Огнен знак. Много амбициозни, добродушни, но и те обичат да командват, то за това вкъщи майка и баба вечно като се скарат и все аз ги сдобрявах. :D Близнаци и Лъв, това е просто..... също голямо противоположност. Аз с моите везни пък не знам може ли да съм по-зле! :D Вечно си патя от това, че нямам твърда позиция, но реша ли нещо КРАЙ, а докато се реши е колебание и много лошо може да стане..... :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , zai4eto82 каза:

Майка ми е на настроения. Имах един бивш Близнаци, хич не се разбирах с него. Преди 2 месеца имаше един друг Близнаци, с него се разбирах пък. 

И майка ми е така..... даже днес някакви звъняха и тя "ама я не ме занимавайте, НЯМАМ ВРЕМЕ". Бърза да слезе до магазина, че аз съм доста злояд например и през ден зареждаме фризера с по минимум 4 фамилни опаковки шоколадови сладоледи, и допълнително от други.... шоколад и подобни сладки, щото ако не е сладко или пържени картофи, друго не обичам! :D Пък сега с тоя Covid-19 ..... май от тогава не ми дава на мен да пазарувам. Егати драмата са понякога тези близнаци. :D В това отношение поне нямам проблем, защото готвиме само за баба ми. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тая инвазия от индийци и араби по всички англоезични меме страници из фейсбук? Толкова са противна с повтарящите се шегички.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се разбирам с Близнаци, не мисля, че са чак противоположност на Лъв. Аз с Рак и Телец съм на тотално противоположен вайб, много гадни зодии. Аз предпочитам есенно-зимните като цяло, започвайки от Скорпион и стигайки до Овен. По-готинки са от тези между Телец-Везни. 
 

едит: чак след като го постнах осъзнах, че почти всяко изречение ми започва с “Аз”. Пролича си зодията хъхъ

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.08.2020 г. от 18:35, Fast каза:

Скучен, резервиран и неразговорлив съм. Не отговарям на типичния критерий за близнаци.

Рибите са така, брат ми е Риби. Асцедента ти в случая е надделял.

Мина ми моята консултация. Доста неща ми позна, особено за период преди 3-4 месеца. Остава да видим за бъдещето, ще ми е интересно. И много точно ме описа, та чак ми стана смешно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Putin каза:

Аз пък се разбирам с Близнаци, не мисля, че са чак противоположност на Лъв. Аз с Рак и Телец съм на тотално противоположен вайб, много гадни зодии. Аз предпочитам есенно-зимните като цяло, започвайки от Скорпион и стигайки до Овен. По-готинки са от тези между Телец-Везни. 
 

едит: чак след като го постнах осъзнах, че почти всяко изречение ми започва с “Аз”. Пролича си зодията хъхъ

А. не. Рак са Коце и брат ми. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Putin каза:

Аз пък се разбирам с Близнаци, не мисля, че са чак противоположност на Лъв. Аз с Рак и Телец съм на тотално противоположен вайб, много гадни зодии. Аз предпочитам есенно-зимните като цяло, започвайки от Скорпион и стигайки до Овен. По-готинки са от тези между Телец-Везни. 
 

едит: чак след като го постнах осъзнах, че почти всяко изречение ми започва с “Аз”. Пролича си зодията хъхъ

Нека позная? :D Със сигурност си ОВЕН, щом има толкова АЗ (то и на мен думичката АЗ присъства във всяко второ изречение от години). :D И точно защото май не се разбираш много, много с Телците.... :D Мисля, че Овен и Телец са най-големите ЕГО-исти! ха, ха.... то и за мен всеки казва, че имам огромен егоизъм, но.... не знам.... Всъщност истина е, че гледам предимно себе си ама това май е до възпитание! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На какво бях свидетел сега на улицата. Вървя си и насреща ми една млада двойка- момчето татуирано и вика на приятелката си- неблагодарна била, неблагодарно куче й вика и с всякакви други имена наричаше момичето, а то нищо не казваше само вървеше далеч от момчето- оня така я нареждаше. Ще видиш какво ще те направя, ще видиш какво ще ти се случи. Как може един мъж да се отнася така към едно момиче. И това момиче търпи всичко това без да каже и дума и този й е гадже. Изумена съм какви мъже има. Още малко  щеше да я набие по пътя и през цялото тоя й викаше с най-обидните думи за една жена. 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оказа се, че брат ми познава двойката. Момчето и момичето имали даже деца- близнаци и това било ежедневие тоя да обижда така момичето. Тези деца как растат в такава среда

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички! Знам, че не съм от най-активните тук, но от известно време мислих и реших, че отделям доста време на форума, с което не разполагам. Профилът ми от утре ще бъде баннат и нямам намерение да го връщам. Затова искам да благодаря на всички както за добрите, така и за лошите моменти във форума, на обективните потребители и на онези, които не бяха чак толкова обективни - също, защото вие правите форума това, което е. Още преди дни исках да го направя, но единственото, което ме спря бе ангажимента ми към печенко относно чалгавизия, който приключи преди няколко часа. Пиша това, защото не исках да си тръгвам оттук като призрак. Бъдете здрави, смели и себе си! Ние сме живият пример за това, че чалгата е доста далеч от онзи стереотип, с който всички я свързват.

 

  • Love 3
  • Sad 11
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.08.2020 г. от 16:18, DevilWish каза:

Нека позная? :D Със сигурност си ОВЕН, щом има толкова АЗ (то и на мен думичката АЗ присъства във всяко второ изречение от години). :D И точно защото май не се разбираш много, много с Телците.... :D Мисля, че Овен и Телец са най-големите ЕГО-исти! ха, ха.... то и за мен всеки казва, че имам огромен егоизъм, но.... не знам.... Всъщност истина е, че гледам предимно себе си ама това май е до възпитание! :D 

Лъв съм, но и Овен са много готинки, винаги се разбирам с тях отлично. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...