Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 8 часа , pechenko каза:

Цял ден се чудихте как да му се размине и измислихте супер елементарна причина

Защо друг модератор да го обработва? След като сам вижда, че е нарушил правилото е редно да си махне коментара или да го премести? Нали? Защо трябва да чака колегите му, след като той е нарушил правилото и е знаел, че коментара му не е там. И не знам какъв конфликт може да има след като си скрие коментара... Да не е без ръце? Някой ще му се скара, че е скрил собствения коментар, който очевидно нарушава правилата? Фаст дори си ги редактира, а той чака някой друг да се заеме?! Логика - нулева.

Причината това нещо да има толкова гласност е бездействието на модератора. 

Силно се надявах да има някакво действие този път, но явно няма да има.

Разбира се знам, че виждаш, че модератор Рибатрон2 какви ги върши и просто нямаш топки да тропнеш на масата и да кажеш сгреши и ще си понесеш наказанието.

Разбира се модератора е нарушил съзнателно правилото и още по съзнателно ми се подиграва в инстаграм като ми праща, че е видял всичко и няма да направи нищо.

Направи номера на Фаст като стана напечено и усети, че ще изгори и си скри коментара, а нали чакаше някой друг от модераторите да го направи ( заради възможен конфликт ) да, ама трънки.  Защо не го скри още в началото като е видял рапорта? Не е чакал никого! Кого лъжете? Кого се опитвате да заблудите? Смешно е да ми хвърляте прах в очите с някви смешни обяснения, че е чакал друг заради възможен конфликт, но имаше време да ми пише обиди и след това да ги маха и да ме нарича лъжец? Нямаше време да пита колегите си какво да направи? Отне почти ден и нещо..

Скъпи потребители, няма смисъл да се хабите в писане на романи и оплаквания към модератори! Файда никаква! Пример за това могат да бъдат Фаст и Рибатрон2.

Ето това ще плаши бъдещите потребители, а не другите глупости.

Могат да те банват за "Марш в Сърбия" и другите ( не ги помня вече ), но когато висшите модераторски чиновници бездействат и нарушават правилата = НИЩО!

Рибатрон2 тепърва ще копае дъното. Клетвите и обидите към мен и моето семейство са само началото.

 

Не ме разбра. Аз смятам, че с тази изцепка, мандатът на Криминал приключи. Само, че не нямам намерение да свалям права. Особено за подобно "деяние".  Не съм ОК с мотаенето и нарочното натрапване, че някой е модератор и затова няма да съдейства или коригира, правейки се на звезда.

Мисля, че в тази конфигурация модераторите са неефективни. За половин година има повече проблеми - откогато и да е било.

Харесвам всичките, но фактите са факти.

Надявам се, вашата група да излъчи кандидат (който е приемлив). Смятам, че само по този начин може да се балансират нещата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дана Гарсия отново заразена с коронавирус
 
 
Малко след като се възстанови, Дана Гарсия отново се зарази с коронавирус. Дана Гарсия обяви чрез профила си в Instagram, че въпреки че се е възстановила от коронавирус, тя отново се е заразила:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:
Дана Гарсия отново заразена с коронавирус
 
 
Малко след като се възстанови, Дана Гарсия отново се зарази с коронавирус. Дана Гарсия обяви чрез профила си в Instagram, че въпреки че се е възстановила от коронавирус, тя отново се е заразила:
 

Тая не знае ли да си мие ръцете.

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:
Дана Гарсия отново заразена с коронавирус
 
 
Малко след като се възстанови, Дана Гарсия отново се зарази с коронавирус. Дана Гарсия обяви чрез профила си в Instagram, че въпреки че се е възстановила от коронавирус, тя отново се е заразила:
 

Твърде съмнително. Ся че е нов вирус и има мн неизвестни, досега не е съвсем потвърдено да повтаря. Или не е била заразена първия път, или сега дава положителен резултат по други причини. Примерно един от вариантите на тестовете може да доведе до такъв фалшив положителен резултат след като си го прекарал. 

Или лъже и си прави реклама, ей така, щото и е скучно просто да си седи у тях. Иска хората да и обръщат внимание и тн. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Lelqtian каза:

Твърде съмнително. Ся че е нов вирус и има мн неизвестни, досега не е съвсем потвърдено да повтаря. Или не е била заразена първия път, или сега дава положителен резултат по други причини. Примерно един от вариантите на тестовете може да доведе до такъв фалшив положителен резултат след като си го прекарал. 

Или лъже и си прави реклама, ей така, щото и е скучно просто да си седи у тях. Иска хората да и обръщат внимание и тн. 

Айде стига глупости за такива неща. Ами не е изобщо лъжа, а е истина. Има и клипове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любовната история приключи в "Червената шатра". Братята как убиха принца- мъжа на сесгро им. Утре ще е интересно във втора част. Много брутално убийство беше..

Но го има и в Замунда, тъй че може да не се чака до утре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Айде стига глупости за такива неща. Ами не е изобщо лъжа, а е истина. Има и клипове. 

Кое е истина? Няма потвърдени случаи за повторение на ковид-19 към момента, така че щом не си измисля, или не е било тоз вирус първия път, или сега е лепнала нещо друго. Още малко ша кажеш че са и пратили прилепска пържолка добре неопечена по 5джито та да го прихване. 

Христос воскресе на всички!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Dominatora каза:

УЖАССС !!!

 

Журналистът е издъхнал на път за болницата, научи NOVA. Бил е с много тежки травми от силния удар, който свидетели описват като бомба. Цветков чаквал на червен светофар, когато другата кола се забила в задната част на автомобила му.

Водачът, предизвикал инцидента - мъж на 22 години, е шофирал под въздействието на наркотици, научи още NOVA.

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Милен Цветков е щял утре да бъде във Вечерното Шоу на Слави Трифонов е написал сега Слави
 
Слави Т. Трифонов

Неслучайно публикувам тези думи точно в 00:00 часа. Точно в 00:00 часа започваше предаването "Часът на Милен Цветков" по Нова телевизия. Когато вървеше това предаване, аз бях водещ в една друга телевизия. Прибирах се късно вечер вкъщи и си пусках точно това предаване. В 00:00 часа. Милен беше натикан в този късен час, но въпреки това хората го гледаха. Гледах го и аз. Почти всяка вечер.
Защото Милен правеше теми, които другите публицистични предавания не смееха да направят. То не че е имало и много други публицистични предавания...Всъщност, "Часът на Милен Цветков" беше едно от малкото такива предавания. В 00:00 часа.
Милен беше различен, беше обективен, беше човек, който живо се интересуваше "Какво става?", и най-важното - беше свободен.
С Милен имахме уговорката да ми гостува във "Вечерното шоу на Слави Трифонов" в понеделник вечер. Тоест днес. Поканих го да говорим за свободата на словото, особено в тази извънредна ситуация.
Със сигурност щяхме да говорим и за последния пост на Милен в инстаграм, който гласи: "Маските са за да мълчите, а не за да ви пазят".
Светъл път, Милене! Имахме нужда от теб! Ще ни липсваш!

 

Сигурно утре Вечерното Шоу на Слави Трифонов ще бъде посветено на Милен Цветков. 

  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Майка ми днес: гледа ли вчера филма по Нова, участва твоя Асен Блатечки. Викам не. После баща ми идва и ми казва: гледай филма с Асен Блатечки от снощи. И аз сега го свалих и ще го гледам. Съвсем нов филм от 2019 и премиера вчера по Нова. Щом участва Блатечки винаги ми казват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Богаташки син е убил Милен, не е загинал просто така. Не е бил удобен на някой, както става с повечето, които казват истината:

https://blitz.bg/kriminalni/prestplenie/mariela-nordel-za-milen-tsvetkov-ne-e-zaginal-pri-katastrofa-beshe-ubit_news740549.html

 

Известен пловдивски адвокат: Убиецът на Милен Цветков след 3 години отново ще шофира друсан с още по-мощен джип.

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Izvesten-plovdivski-advokat-Ubiecut-na-Milen-Cvetkov-sled-3-godini-otnovo-shte-shofira-drusan-s-oshte-po-moshten-dzhip-958143

 

Убиецът на Милен Цветков - шефско синче, рецидивист!

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Ubiecut-na-Milen-Cvetkov-shefsko-sinche-recidivist-958127

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Богаташки син е убил Милен, не е загинал просто така. Не е бил удобен на някой, както става с повечето, които казват истината:

https://blitz.bg/kriminalni/prestplenie/mariela-nordel-za-milen-tsvetkov-ne-e-zaginal-pri-katastrofa-beshe-ubit_news740549.html

 

Известен пловдивски адвокат: Убиецът на Милен Цветков след 3 години отново ще шофира друсан с още по-мощен джип.

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Izvesten-plovdivski-advokat-Ubiecut-na-Milen-Cvetkov-sled-3-godini-otnovo-shte-shofira-drusan-s-oshte-po-moshten-dzhip-958143

 

Убиецът на Милен Цветков - шефско синче, рецидивист!

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Ubiecut-na-Milen-Cvetkov-shefsko-sinche-recidivist-958127

 

с една дума 'БЪЛГАРИЯ', просто сме дъното в ЕС !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! трябва да получи мин.20 г затвор ! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:
Майката на убиеца е съдружник с Миню Стайков, който е баща на бившия на Ариа.
А този Миню Стайков също лежи в затвора. Само престъпници.

Младежът, отнел живота на Цветков, е щур купонджия

958148.jpg

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Mladezhut-otnel-zhivota-na-Cvetkov-e-shtur-kupondzhiya-958148

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...