Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Утре Рики трябваше да продължи турнето си в Hermosillo, Мексико. Концертът се отменя. Парите от билетите ще бъдат върнати на феновете. Така и не разбрах какво означава логистични проблеми.

В Мексико трябваше да има 13 концерта Рики и ето, че утре турнето трябваше да продължи в Мексико, а първият концерт се отменя там и ще продължи направо с концертите в Мексико на 13 март. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, zai4eto82 каза:

Утре Рики трябваше да продължи турнето си в Hermosillo, Мексико. Концертът се отменя. Парите от билетите ще бъдат върнати на феновете. Така и не разбрах какво означава логистични проблеми.

В Мексико трябваше да има 13 концерта Рики и ето, че утре турнето трябваше да продължи в Мексико, а първият концерт се отменя там и ще продължи направо с концертите в Мексико на 13 март. 

Коронавирус. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Асен Блатечки в На кафе каза, че след като забраниха сега театрите и киното заради корона вируса, ще убият филма му "Останалото е пепел" и няма да могат хората така да го гледат както и всички останали филми, които излизат през март. Първите 2 седмици били важни за продуцентите на филми по кината, а сега ще убият филмите с тоя корона вирус.

И турнето на Асен Блатечки в Америка пропада, няма да може да играе "За турнето в Америка' .Трябва да замине на 15 април, но се отменя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, zai4eto82 каза:

Асен Блатечки в На кафе каза, че след като забраниха сега театрите и киното заради корона вируса, ще убият филма му "Останалото е пепел" и няма да могат хората така да го гледат както и всички останали филми, които излизат през март. Първите 2 седмици били важни за продуцентите на филми по кината, а сега ще убият филмите с тоя корона вирус.

И турнето на Асен Блатечки в Америка пропада, няма да може да играе "За турнето в Америка' .Трябва да замине на 15 април, но се отменя. 

Така му се пада заради всичката злоба и неприязън, които носи в себе си!

  • Like 2
  • Haha 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Вярно е, тоя дърт Чумаруг. Кефи ме де, дали му е голям?

Готин си е Асен. Нали съм го виждала на живо много пъти. Толкова земен и обръща внимание на всеки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Vancho

Цитат

Ако е така - то заслужаваш да си изкараш мандата, НО аз на твое място след това не бих се кандидатирал за нов такъв. Вече доста години си на този пост и постоянно има недоволни от теб. Плюс това на определени теми си доста чувствителен и това често влияе на модерирането ти. Знаеш, че винаги съм те подкрепял, но това е истината - "отърваваш кожата" вече няколко пъти ... не е ли така? И не ти ли идва вече в повече? Не знам за какво толкова се натискаш да си на тоя пост ... след всичко...

Ако направиш глупостта(за мен ще е глупост) да се кандидатираш пак за модератор - няма да те подкрепя. Не се занимавай ...  

Не знам как изпуснах тази тема, но и аз да кажа. Наистина @Fast си вършиш работата, но каква е тази ваша фикция да сте модератори завинаги. Всяка година има проблеми, което е нормално, но не те ли натоварва ? 

Иначе едно мога да кажа на Фаст и то е евала, затова че никога не обиди или не престъпи приличието. Но не е хубаво да си толкова вманиачен в даден изпълнител. Да не ти е сестра ? Просто си довърши мандата и почни да си пишеш като нормален потребител. И аз няма да те подкрепя за следващ, съжалпвам.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

Дано работниците на Близард да хванат рак, даже децата им по добре, защото така болката ще е по голяма.

Ко са ти виновни Близард пък на тебе? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Вярно е, тоя дърт Чумаруг. Кефи ме де, дали му е голям?

 

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Готин си е Асен. Нали съм го виждала на живо много пъти. Толкова земен и обръща внимание на всеки. 

Начи си му го виждала наживо много пъти, но не искаш да споделиш колко му бил голям. 

Това сега в коя посока да го приемаме - че е толкова голям, чак не е за разправяне, или че е толкоз обратното, че пак така?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

@Lelqtian имаш специална забрана да ме обсъждаш, така че прекрати, ако не желаеш предупреждение за спам.

Не си ти човека, дето ще ми забрани да обсъждам каквото и да било. Както ти казах и миналата седмица, щом не желаеш да бъдеш обсъждан - знаеш къде е изхода от форума. 

В същия ред на мисли, ти обеща че повече няма да ме модерираш, но все още го правиш? 

@meleto Какви са тия специални забрани, къде са точно в правилника на форума и откога такива измислици, своеволия и произволи са повод за наказания? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast нали се разбрахме да не модерираш @Lelqtian ? 

По отношение на обсъждането  @Lelqtian не е ОК да даваш определения кой е лицемер и кой не (що се отнася до форумците), още повече в Попфолк скандалите.  

Освен това, ако ще обсъждате коронавируса - мястото не е в Попфолк скандали. Още повече, че от Преслава минахте на лични нападки.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрахме се с @Fast - няма да модерира @Lelqtian. Ако може, ограничете си коментарите и репликите един към друг. Няма нужда от излишно напрежение.

@Willy @Kriminal ако обичате поемете щафетата. 

Като компенсация към @Lelqtian му махнах наказанието (бана) за нарушенията, което беше основателно приложено.  

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 минута, meleto каза:

Разбрахме се с @Fast - няма да модерира @Lelqtian. Ако може, ограничете си коментарите и репликите един към друг. Няма нужда от излишно напрежение.

@Willy @Kriminal ако обичате поемете щафетата. 

Като компенсация към @Lelqtian му махнах наказанието (бана) за нарушенията, което беше основателно приложено.  

Къде точни ми е нарушението по 1.2 и 1.3? Спамим всички. Наказанието е за новоизмисленото правило от самият наложил го как съм нямал право да го обсъждам. Нещо, което първо сам си каза, и второ, не присъства никъде из правилата, още по-малко 1.2 и 1.3.

И това само щото отворих тема, в която реши че обсъждам него и безценните му модераторски права. 

Майната му, не ме вълнува дали Фаст, Маст или който е там да ме модерира. 

Начи това ако не е пълен произвол и злоупотреба с модераторски права, здраве да е. Редно е кажеш какви ще бъдат последствията за тия своеволия, в противен случай защо изобщо имаме модератори? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

 

Къде точни ми е нарушението по 1.2 и 1.3? Спамим всички. Наказанието е за новоизмисленото правило от самият наложил го как съм нямал право да го обсъждам. Нещо, което първо сам си каза, и второ, не присъства никъде из правилата, още по-малко 1.2 и 1.3.

И това само щото отворих тема, в която реши че обсъждам него и безценните му модераторски права. 

Майната му, не ме вълнува дали Фаст, Маст или който е там да ме модерира. 

Начи това ако не е пълен произвол и злоупотреба с модераторски права, здраве да е. Редно е кажеш какви ще бъдат последствията за тия своеволия, в противен случай защо изобщо имаме модератори? 

Системни нарушения по т. 1.2 и 2.2. 

Затова са ти точките и няма да бъдат премахнати. 

В един от коментарите категоризираш "лицемер", което е т.2.2, а 1.2 - коментарите нямат общо с темата и целят личностна нападка и разпалване на конфликт.

 

 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отплеснах се и постъпих импулсивно, за което съжалявам. Ако на Лелятиан не му харесва да бъде ограничаван, би могъл да престане с излишните провокации. Желателно е също да ме постави в своята игнор листа, ако съм му чак толкова неприятен. Аз съм си аз, и не мога да се променя заради никого.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, meleto каза:

Системни нарушения по т. 1.2 и 2.2. 

Затова са ти точките и няма да бъдат премахнати. 

В един от коментарите категоризираш "лицемер", което е т.2.2, а 1.2 - коментарите нямат общо с темата и целят личностна нападка и разпалване на конфликт.

Системни нарушения за това, че посочвам как потребител едната седмица използва обиди, а на следващата, когато той е под прицел, призовава да не се обиждаме? 

Лицемер съм го използвам в контекст, в който не е целял да бъде обиден, а просто отбелязвам фактите как определен потребител има поведение, което е като извадено от тълковен речник с/у думата "лицемер", а самият той намира факта за обиден. В абсолютно същия контекст, в който беше използвана думата "нередовни" миналата седмица. 

Така че, засега с добро, повторно моля въпросните 3 точки да ми бъдат свалени. 

 

преди 14 минути, Fast каза:

Отплеснах се и постъпих импулсивно, за което съжалявам. Ако на Лелятиан не му харесва да бъде ограничаван, би могъл да престане с излишните провокации. Желателно е също да ме постави в своята игнор листа, ако съм му чак толкова неприятен. Аз съм си аз, и не мога да се променя заради никого.

Как го каза миналата седмица, няма да ти го направя толкова лесно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.03.2020 г. от 23:18, Fast каза:

Използвах нередовен като синоним за неактивен, след което го промених на това и дори не го крия. Навик ми е да си редактирам и  доошлайфам постове си. Всеки, който ме познава поне малко, знае че не бих обидил никого на личностна основа, и ако някой се е засегнал от казаното от мен, искрено се извинявам.

Спри да се оправдаваш!

Очевидно е, че го направи без да искаш, защото Лелята ти бръкна много в нервите и след това опитваш да прикриеш обидата, но безуспешно ( Попадна на грешния - Лелята )

На всички беше ясно, че ще се измъкнеш и Меленцето ще ти избърше насраното.

Недостойно е да се правиш на жертва и оправданието да ти минава с изказвания от сорта "Аз исках да кажа, че са неактивни, а не нередовни ( луди ) ".

Кого лъжеш?

Нима Лелята, Асилум, Аз, Дойчо, Фиклена и другите сме нередовни ( неактивни както казваш ) ?

А въпросните потребители дето гласуваха за темата, която сам отвори за модераторството?

Те активни ли са? 

Смешно е оправданието ти! Както и още повече смешно Мелето да каже, че не е обидно и ден по-рано г-н Диктатора да скрие коментар в който го  наричат "Смешко" обидно било, а когато той употребява "Нередовни" към активни потребители опита да замаже.

Още повече смешна е ситуацията в която опита да ме изкараш расист и Меленцето те подкрепи.

Помолих коментарите в който обяснявам защо е написано и че не съм целял да обидя въпросният потребител да бъдат върнати и преместени

Великият ГеДЗБИ ( Мелето ) каза: Няма да ти бъдат върнати, да си ги писал в правилната тема.

А иначе диктатора си редактира коментари, групата от 6 модератори бездействат и не могат да върнат 2 коментара.

Смешно е.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.03.2020 г. от 15:42, meleto каза:

Къде пише, че не е за български форум? 

Я, малко се укроти.

Трябва ли някъде да пише?

Нямат ли хората право на мнение?

И какво обидно има в написаното?

Виждам, че си дал и зелена светлина да банват за най-малкото нещо, но в същият ден си избърсал гъза на Фаст заради обидата "Нередовни" - ЛУДИ,НЕНОРМАЛНИ.

А иначе разрешаваш и одобряваш банове за "Марш в Сърбия", но оправдаваш обиди като "Нередовни".

Явно много те жегнах онзи път с една думичка и още ти държи.

Проблем ви беше Кондома, който движеше форума... спря да пише

Проблем са ви Лелята и Асилум или така наречените от теб "хейтъри", което е напълно смешно и обидно имайки предвид, че подкрепяше този с почивките, който беше хейтър и манипулатор в пълният смисъл на двете думи.

Сега целта съм аз.

Ето защо няма да имаш нови потребители и ще караш модератори и техният лизач да се правят на клоуни ( забавни ) с цел вдигане на активноста. Нали видя колко страници се изписаха, когато "хейтърите" спряха да пишат?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...