Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Глупости, тогава беше едно по - хубаво и безгрижно време. Справка - навремето нямах проблеми с ТЕЛК, а днес трябва да се мъкна пак до тъпото ТЕЛК в Монтана, нашите пак ще се ядосват, че съм несправедливо оценена и пак ще получавам ниска пенсия, после аз пак ще изляза виновна. Преди не беше така. Един преглед - и си получаваш документите и процентите без протакане. А сега ме размотават като цирково пони напред - назад. Че и рано да ставам!:angry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-красивата, приятна и неповторима счетоводителка детронира дуета на Константин и Меди и вече е номер едно в popnable с 130к. 

#искамсиайфона #итенискафилипплейннеотказвам #времеезановхит #емилияпевица2020

Найтапа настрана, голямо постижение. Трябва да се гордее.

''Не идвай'' с над 70к. 😮 Мислех, че на втория ден вече ще е аут. 

  • Like 2
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , retr0 каза:

Ние не сме виновни, че тези неща вече на практика НЕ СЪЩЕСТВУВАТ! България си отива, с това и много от нещата, от чисто развлекателен тип, които по-късно се превръщат в  мил спомен също. Освен това, отдала си се изключително много на ностагията по отминали времена, научно доказано е, че чрез филтъра на носталгията всичко изглежда по-хубаво отколкото реално е било, както каза DarkChild, когато сегашните времена се превърнат в далечно минало, вероятността да ти липсват по същия начин е огромна. Такива емоции граничат с илюзия, ако анализираш по-задълбочено споменкте си ще се увериш, че и тогава нещо не ти е допадало, имала си грижи от всякакъв вид и като цяло нищо не е толкова розово колкото е в спомените ти. Пробвай да се насладиш на това, което имаш сега докато е време!  И помни - Аман, аман! 

Стига пък ти, ша земеш да и разсееш розавия облак от 2007ма и тогава шса наложи да сложи такъв за някоя друга година, 2006та примерно. Все пак не забравай, даваш акъл на жената, която не просто не хваща нож, ами го заобикаля през 2 стаи и 3та, иначе може да се пореже!

Аз лично отивам да се помоля на иконите за нея, то друго не остана. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

YouTube Music Charts - Най-гледани музикални видеа в България от началото на годината до 23 февруари 2020.
1. Тони и Петър Рангелов - G-Class 4849825
2. Babi Minune & Susanu - Ia Sistem Turbat Chak Thak 2868395
3. Яница - Твоето Ферари 2636334
4. Диона - Къде си 2453917
5. Andreana Čekić & Emir Đulović - Cipele 2402642
6. Галена и Фики - Ламборгини 2334503
7. Константин и Меди - Майната ти Св. Валентин 2278176
8. Били Хлапето x D3MO - Бели нощи 2132014
9. Дана и Десита - Имаш да взимаш 2065803
10. Лидия x Десита x Диона - Излъжи ме 1933051
11. Емрах и Алисия - Душо моя 1914802
12. Емилиано - Сватбата ти 1853082
13. Ваня и Меди - Параноя 1717715
14. Ариа и Алисия - Кой 1691713
15. Малката и Денис Теофиков - Полудяваш 1598359
16. Цветина и Рико Бенд - Мръсна песен 1519895
17. Гери-Никол ft. 100 Кила - Дръжте се мъжки 1463500
18. Tones And I - Dance Monkey 1452175
19. Torino, Pepi & Pashata - Te Amo 1451632
20. Синан - Мега Бомба 1413298
 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

YouTube Music Charts - Най-гледани музикални видеа в България от началото на годината до 23 февруари 2020.
1. Тони и Петър Рангелов - G-Class 4849825
2. Babi Minune & Susanu - Ia Sistem Turbat Chak Thak 2868395
3. Яница - Твоето Ферари 2636334
4. Диона - Къде си 2453917
5. Andreana Čekić & Emir Đulović - Cipele 2402642
6. Галена и Фики - Ламборгини 2334503
7. Константин и Меди - Майната ти Св. Валентин 2278176
8. Били Хлапето x D3MO - Бели нощи 2132014
9. Дана и Десита - Имаш да взимаш 2065803
10. Лидия x Десита x Диона - Излъжи ме 1933051
11. Емрах и Алисия - Душо моя 1914802
12. Емилиано - Сватбата ти 1853082
13. Ваня и Меди - Параноя 1717715
14. Ариа и Алисия - Кой 1691713
15. Малката и Денис Теофиков - Полудяваш 1598359
16. Цветина и Рико Бенд - Мръсна песен 1519895
17. Гери-Никол ft. 100 Кила - Дръжте се мъжки 1463500
18. Tones And I - Dance Monkey 1452175
19. Torino, Pepi & Pashata - Te Amo 1451632
20. Синан - Мега Бомба 1413298
 

Къде е великата Преслава ? Къде е ? Сега какво окото ли ще си оперира или гъза за да напомни за себе си ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето как изглежда за последните 90 дни (30 ноември - 26 февруари ?)

 

Кои 90 дни трябва да гледаме за определяне на за хит на зимата? 

 

1
Излъжи ме (Dessita & Lidia)
Dessita
5.89M показвания
 
2
Lamborghini (Galena & Fiki)
Galena
5.56M показвания
 
3
Dusho moya (Emrah & Alisia)
Emrah
4.94M показвания
 
4
TONI & PETAR RANGELOV - G-Class - 2020 - ( Cover ) - ( BOSHKOMIX )
--
4.9M показвания
 
5
Cipele (Andreana Čekić & Emir Đulović)
Andreana Čekić
4.07M показвания
 
6
Ia Sistem Turbat Chak Thak
Susanu
3.99M показвания
 
7
Poludyavash (Malkata & Denis Teofikov)
Malkata
3.6M показвания
 
8
PARANOYA
Vanya
3.51M показвания
 
9
Svatbata ti
Emiliano
3.37M показвания
 
10
Ella Ella
Dara
3.07M показвания
 
11
Dance Monkey
Tones and I
2.95M показвания
 
12
Te Amo (Torino, Pepi & Pashata)
Torino
2.86M показвания
 
13
Koy (Aria & Alisia)
Aria
2.77M показвания
 
14
Angelat
Cvetelina Yaneva
2.72M показвания
 
15
Мръсна песен (RIKO BAND & Tsvetina)
RIKO BAND
2.66M показвания
 
16
Tvoeto Ferrari
Yanitsa
2.64M показвания
 
17
Gorilla (2Bona & Krisko)
2Bona
2.61M показвания
 
18
Бели Нощи (feat. D3mo)
Billy Hlapeto
2.53M показвания
 
19
Mega Bomba
Sinan
2.51M показвания
 
20
Къде си
Diona
2.45M показвания
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Olay каза:

Ето как изглежда за последните 90 дни (30 ноември - 26 февруари ?)

 

Кои 90 дни трябва да гледаме за определяне на за хит на зимата? 

 

1
Излъжи ме (Dessita & Lidia)
Dessita
5.89M показвания
 
2
Lamborghini (Galena & Fiki)
Galena
5.56M показвания
 
3
Dusho moya (Emrah & Alisia)
Emrah
4.94M показвания
 
4
TONI & PETAR RANGELOV - G-Class - 2020 - ( Cover ) - ( BOSHKOMIX )
--
4.9M показвания
 
5
Cipele (Andreana Čekić & Emir Đulović)
Andreana Čekić
4.07M показвания
 
6
Ia Sistem Turbat Chak Thak
Susanu
3.99M показвания
 
7
Poludyavash (Malkata & Denis Teofikov)
Malkata
3.6M показвания
 
8
PARANOYA
Vanya
3.51M показвания
 
9
Svatbata ti
Emiliano
3.37M показвания
 
10
Ella Ella
Dara
3.07M показвания
 
11
Dance Monkey
Tones and I
2.95M показвания
 
12
Te Amo (Torino, Pepi & Pashata)
Torino
2.86M показвания
 
13
Koy (Aria & Alisia)
Aria
2.77M показвания
 
14
Angelat
Cvetelina Yaneva
2.72M показвания
 
15
Мръсна песен (RIKO BAND & Tsvetina)
RIKO BAND
2.66M показвания
 
16
Tvoeto Ferrari
Yanitsa
2.64M показвания
 
17
Gorilla (2Bona & Krisko)
2Bona
2.61M показвания
 
18
Бели Нощи (feat. D3mo)
Billy Hlapeto
2.53M показвания
 
19
Mega Bomba
Sinan
2.51M показвания
 
20
Къде си
Diona
2.45M показвания

Зависи.

Ако Пепа ша пуска песен тия дни, хит на зимата ша броим от като пусне, докато ... стигне резултати дето може да бъде изкарана номер 1. 

Ако няма да пуска, ша броим от като излезе дуета с другата толбухинска мумия, докато там се пада че е на първо място. 

Ако пак не ни отърва, ша броим хит на зимата от като качиха на Йоана кавъра оня ден до сега, и макар заобиколно, пак ша пишем победата за Пепа Крадливия Джексън, щото нали, че "оригинала" е нейния. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Lelqtian каза:

Зависи.

Ако Пепа ша пуска песен тия дни, хит на зимата ша броим от като пусне, докато ... стигне резултати дето може да бъде изкарана номер 1. 

Ако няма да пуска, ша броим от като излезе дуета с другата толбухинска мумия, докато там се пада че е на първо място. 

Ако пак не ни отърва, ша броим хит на зимата от като качиха на Йоана кавъра оня ден до сега, и макар заобиколно, пак ша пишем победата за Пепа Крадливия Джексън, щото нали, че "оригинала" е нейния. 

 

Пропусна да споменеш какво правим ако още дълго време реши да не пуска нищо или вземе, че пусне флоп, а междувременно някоя друга заплашително заприлича повече на Певица на годината- чакаме чак есента за хит, за да я обявим за номер 1 за цялата година или ако пак излезе флоп- чакаме приема на старите песни на РД, за да кажем 'Няма друга като тази жена'.

Обаче "Така ни се пада" действително излезе един от най-изненадващите балони в последно време, а дори и аз я харесвах в началото. Сезонни хитчета като Полудяваш, Ангелът, Душо моя, Мръсна песен и малко по-големи като Ламборгини и Излъжи ме, да не говорим за песни на никому известни изпълнители като Синан и Емилиано… всичките излезли в седмиците след дуета, но намират мястото си в поне едната от двете опции на класацията, някои на челните места... Преслава и Галин... никъде. Останаха си с големите гледания от първите дни, заради имената им.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Пропусна да споменеш какво правим ако още дълго време реши да не пуска нищо или вземе, че пусне флоп, а междувременно някоя друга заплашително заприлича повече на Певица на годината- чакаме чак есента за хит, за да я обявим за номер 1 за цялата година или ако пак излезе флоп- чакаме приема на старите песни на РД, за да кажем 'Няма друга като тази жена'.

Обаче "Така ни се пада" действително излезе един от най-изненадващите балони в последно време, а дори и аз я харесвах в началото. Сезонни хитчета като Полудяваш, Ангелът, Душо моя, Мръсна песен и малко по-големи като Ламборгини и Излъжи ме, да не говорим за песни на никому известни изпълнители като Синан и Емилиано… всичките излезли в седмиците след дуета, но намират мястото си в поне едната от двете опции на класацията, някои на челните места... Преслава и Галин... никъде. Останаха си с големите гледания от първите дни, заради имената им.

Е сега гласиме само хит на зимата. За 2020та предстои да видим, ша мислим варианти като му дойде времето, или просто ша ползваме някои от готовите шаблони, не е като да не върви тоя сериал вече поредна петилетка. В много краен случай - молим се на иконите :) 

Колкото до дуета - разбира се, че е балон. Все пак е дует на двете най-купуващи мумии в чалгата, тоест факта, че от поне две години гледанията, съответно стриймовете, не са най-надеждния показател за хит, колкото и да му се иска в определени моменти на форумния Диктатор да е другояче, почва да става все по-видим дори и за щатните коне с капаци наоколо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

Ето как изглежда за последните 90 дни (30 ноември - 26 февруари ?)

 

Кои 90 дни трябва да гледаме за определяне на за хит на зимата? 

 

1
Излъжи ме (Dessita & Lidia)
Dessita
5.89M показвания
 
2
Lamborghini (Galena & Fiki)
Galena
5.56M показвания
 
3
Dusho moya (Emrah & Alisia)
Emrah
4.94M показвания
 
4
TONI & PETAR RANGELOV - G-Class - 2020 - ( Cover ) - ( BOSHKOMIX )
--
4.9M показвания
 
5
Cipele (Andreana Čekić & Emir Đulović)
Andreana Čekić
4.07M показвания
 
6
Ia Sistem Turbat Chak Thak
Susanu
3.99M показвания
 
7
Poludyavash (Malkata & Denis Teofikov)
Malkata
3.6M показвания
 
8
PARANOYA
Vanya
3.51M показвания
 
9
Svatbata ti
Emiliano
3.37M показвания
 
10
Ella Ella
Dara
3.07M показвания
 
11
Dance Monkey
Tones and I
2.95M показвания
 
12
Te Amo (Torino, Pepi & Pashata)
Torino
2.86M показвания
 
13
Koy (Aria & Alisia)
Aria
2.77M показвания
 
14
Angelat
Cvetelina Yaneva
2.72M показвания
 
15
Мръсна песен (RIKO BAND & Tsvetina)
RIKO BAND
2.66M показвания
 
16
Tvoeto Ferrari
Yanitsa
2.64M показвания
 
17
Gorilla (2Bona & Krisko)
2Bona
2.61M показвания
 
18
Бели Нощи (feat. D3mo)
Billy Hlapeto
2.53M показвания
 
19
Mega Bomba
Sinan
2.51M показвания
 
20
Къде си
Diona
2.45M показвания

Не виждам никъде топ трака на Деси Слава, който с изтритите клипчета е наброил над 3 млн. гледания.:girl_witch:

  • Like 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Е сега гласиме само хит на зимата. За 2020та предстои да видим, ша мислим варианти като му дойде времето, или просто ша ползваме някои от готовите шаблони, не е като да не върви тоя сериал вече поредна петилетка. В много краен случай - молим се на иконите :) 

Колкото до дуета - разбира се, че е балон. Все пак е дует на двете най-купуващи мумии в чалгата, тоест факта, че от поне две години гледанията, съответно стриймовете, не са най-надеждния показател за хит, колкото и да му се иска в определени моменти на форумния Диктатор да е другояче, почва да става все по-видим дори и за щатните коне с капаци наоколо. 

И за хит на зимата ще се броят гореспоменатите евентуални успехи в края на годината- това имах в предвид. Хит от края на 2020 или силен прием на песни от 2005 ще се води достатъчно забележително, за да покрие цялата година вкл. и началото й.

Гледанията в YouTube действително вече не са същия фактор, но все още са основния. Иначе ще стане доста трудно да определим кое всъщност е хит, освен пак да започнем да изреждаме кое колко пъти сме го чули да гърми в дискотеката или от прозорци, асансьори и мазета. 

Тук е място за реклама- тези дни чух "Да мога да обичам" от една кола.😊

преди 11 минути, Амброжка. каза:

Не виждам никъде топ трака на Деси Слава, който с изтритите клипчета е наброил над 3 млн. гледания.:girl_witch:

И на мен ми се искаше да го добавя, но тази класация май е за гледания само от Бг, където нашата явно има по-малко от 2.4 милиона. :crying_anim02: Нищо, за нея така или иначе на всички е ясно каква мега звезда е в чужбина и защо регистрира някакви гледания от там.😎

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

И за хит на зимата ще се броят гореспоменатите евентуални успехи в края на годината- това имах в предвид. Хит от края на 2020 или силен прием на песни от 2005 ще се води достатъчно забележително, за да покрие цялата година вкл. и началото й.

Гледанията в YouTube действително вече не са същия фактор, но все още са основния. Иначе ще стане доста трудно да определим кое всъщност е хит, освен пак да започнем да изреждаме кое колко пъти сме го чули да гърми в дискотеката или от прозорци, асансьори и мазета. 

Тук е място за реклама- тези дни чух "Да мога да обичам" от една кола.😊

И на мен ми се искаше да го добавя, но тази класация май е за гледания само от Бг, където нашата явно има по-малко от 2.4 милиона. :crying_anim02: Нищо, за нея така или иначе на всички е ясно каква мега звезда е в чужбина и защо регистрира някакви гледания от там.😎

Добре че ми напомни. Тоя вектор го бях забравил. То и затова ги няма явно Толбихинските мумии - дует Тюсо явно ще да е хит на зимата от всички международни вилаети ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Си само мой целия

Яснооо, аз го разбирах "много късно някак си - само мой целия", а то си е "много късно някак - си само мой целия" и така има смисъл :D 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...