Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Blueberry каза:

Яснооо, аз го разбирах "много късно някак си - само мой целия", а то си е "много късно някак - си само мой целия" и така има смисъл :D 

Тцтц,мръсница!!

Моля,някой да пише в чата за да си постна любимата песен в момента!! Не обичам да правя двойни постове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Тцтц,мръсница!!

Моля,някой да пише в чата за да си постна любимата песен в момента!! Не обичам да правя двойни постове.

Даже не разбирам кое е мръсното, толкова съм спряла :DDD 

Джулия е била симпатична преди, кога стана толкова безлична.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Даже не разбирам кое е мръсното, толкова съм спряла :DDD 

Джулия е била симпатична преди, кога стана толкова безлична.

"...само мой целия.."*патладжан*

Или ти си спряла или аз съм загорял.🤯

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята най-добра приятелка беше на екскурзия в Мексико заедно с Майки на Деси Слава и най-добрият приятел на Галена и тази вечер очаквам да ми разкаже малко истории директно от кухнята. Единственото, което ми подшушна е, че са били компания, изцяло съставена от гейове и лесбийки. Честито на наша Фатме. :roll1:Надявам се когато настъпи денят ”out of closet” за Майки тя да го преживее:naked:

 

  • Haha 2
  • Wow 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Амброжка. каза:

Моята най-добра приятелка беше на екскурзия в Мексико заедно с Майки на Деси Слава и най-добрият приятел на Галена и тази вечер очаквам да ми разкаже малко истории директно от кухнята. Единственото, което ми подшушна е, че са били компания, изцяло съставена от гейове и лесбийки. Честито на наша Фатме. :roll1:Надявам се когато настъпи денят ”out of closet” за Майки тя да го преживее:naked:

 

А толкова се надявах Майки скоро да я изненада с някое внуче, което да я вдъхнови за нови прекрасни творби като Да вдигнем шум. Ще чакаме явно Борис.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Баща ми за Коце при Цитиридис: Как може така да пие пред цяла България, защо викал на Цитиридис братле, защо бил така облечен. Пък аз му отвърнах, че Коце е приятелски настроен към всеки и той си е забавен и земен. Ама той какво толкова му харесваш. Аз му викам; гледай какъв е готин само, страхотен е. 2764.png

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Амброжка. каза:

Моята най-добра приятелка беше на екскурзия в Мексико заедно с Майки на Деси Слава и най-добрият приятел на Галена и тази вечер очаквам да ми разкаже малко истории директно от кухнята. Единственото, което ми подшушна е, че са били компания, изцяло съставена от гейове и лесбийки. Честито на наша Фатме. :roll1:Надявам се когато настъпи денят ”out of closet” за Майки тя да го преживее:naked:

 

Едва ли ще го приеме тежко.
https://signal.bg/песен-на-десислава-става-химн-на-гей-па/

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

А толкова се надявах Майки скоро да я изненада с някое внуче, което да я вдъхнови за нови прекрасни творби като Да вдигнем шум. Ще чакаме явно Борис.

Кой знае на какви неща се е нагледал от ранна възраст покрай похотливата Деса. Не бих се изненадал, ако е имало дълбоко въздействие върху психиката му.

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Баща ми за Коце при Цитиридис: Как може така да пие пред цяла България, защо викал на Цитиридис братле, защо бил така облечен. Пък аз му отвърнах, че Коце е приятелски настроен към всеки и той си е забавен и земен. Ама той какво толкова му харесваш. Аз му викам; гледай какъв е готин само, страхотен е. 2764.png

Ако бях баща ти досега да си се изнесла.

  • Haha 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

ОК, тука вече е отвратителен. Изобщо няма представа кога да спре.

Ми мацка е бе, знаеш ги кви са плеймейтките. Докат не сложат триста кила силикон в циците не мирясват. И той иска да е Галена, да си хване готин мъж, да стане от селска пуйка - готина мадама, да носи рокли на всерсаче, да го порят в ламборгини. Такива неща, тя затова Галинка заряза УНСС, защото е разбрала как се успява в живота - с физически, не с психически ресурс. Затова работи там. МАЦКА СИ МА ГАЛИНЕ, МАЦКА СИ!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми мацка е бе, знаеш ги кви са плеймейтките. Докат не сложат триста кила силикон в циците не мирясват. И той иска да е Галена, да си хване готин мъж, да стане от селска пуйка - готина мадама, да носи рокли на всерсаче, да го порят в ламборгини. Такива неща, тя затова Галинка заряза УНСС, защото е разбрала как се успява в живота - с физически, не с психически ресурс. Затова работи там. МАЦКА СИ МА ГАЛИНЕ, МАЦКА СИ!

Ама не е ли готинко как реди флоп след флоп? Чакам този момент от 6-7 години вече.❤

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Кой знае на какви неща се е нагледал от ранна възраст покрай похотливата Деса. Не бих се изненадал, ако е имало дълбоко въздействие върху психиката му.

Късметлия е, че е израсъл в музикална и креативна среда, която поощрява отвореност и приемственост. "Нормалните" семейства, особено в малките градове, втълпяват на различните си деца си чувство за вина, за това което са заради предразсъдъци или крайна религиозност и това ги обърква в живота. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

Ми мацка е бе, знаеш ги кви са плеймейтките. Докат не сложат триста кила силикон в циците не мирясват. И той иска да е Галена, да си хване готин мъж, да стане от селска пуйка - готина мадама, да носи рокли на всерсаче, да го порят в ламборгини. Такива неща, тя затова Галинка заряза УНСС, защото е разбрала как се успява в живота - с физически, не с психически ресурс. Затова работи там. МАЦКА СИ МА ГАЛИНЕ, МАЦКА СИ!

Не виждам нищо лошо и срамно един мъж да се поддържа, и поправя несъвършенства си, щом има желанието и възможността. Навлязохме в ново десетилетие. Зарежете тези тъпи стереотипи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Не виждам нищо лошо и срамно един мъж да се поддържа, и поправя несъвършенства си, щом има желанието и възможността. Навлязохме в ново десетилетие. Зарежете тези тъпи стереотипи.

Той не се поддържа, той се прави на мацка. Едно беше да оправи някои неща, съвсем друго да се направи новата Моника Валериева или ква беше Лозанова. То мечтата му е да е тях де. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен не ме кефи на последните снимки вече, за какво не знаят кога да спрат. Дано е само излязъл така от самото си изражение, устата вече гони на Мария тази...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Той не се поддържа, той се прави на мацка. Едно беше да оправи някои неща, съвсем друго да се направи новата Моника Валериева или ква беше Лозанова. То мечтата му е да е тях де. 

Щом това го прави щастлив, не мога да съдя личния му избор. За известните личностни е почти невъзможно да не се вкопчат във всяко малко тяхно несъвършенство, и докато не ги оправят, страдат отвътре. Така че е по-добре да си направи хиляда операции, отколкото да бъде мразеща себе си развалина.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Fast каза:

Щом това го прави щастлив, не мога да съдя личния му избор. За известните личностни е почти невъзможно да не се вкопчат във всяко малко тяхно несъвършенство, и докато не ги оправят, страдат отвътре. Така че е по-добре да си направи хиляда операции, отколкото да бъде мразеща себе си развалина.

Кефи ме как уж коментираш някой друг, а пак защитаваш клетото Преси.  То милото толкова е страдало заради несъвършенствата си, че от мразеща себе си развалина, се превърна в подигравана от всички развалина.

P.S.: "Поздравявам ви и с оригинала! "

Резултат с изображение за „преслава 2005“

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2005 всички си мислеха, че Глория си е вадила ребра и си е удължавала краката - митове, които и до днес битуват - и това се смяташе за позорно тогава. Днес, ако не се обезобразиш поне веднъж, си "мразеща себе си развалина" - егати света!

  • Like 2
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, plambata каза:

Кефи ме как уж коментираш някой друг, а пак защитаваш клетото Преси.  То милото толкова е страдало заради несъвършенствата си, че от мразеща себе си развалина, се превърна в подигравана от всички развалина. "Поздравявам ви и с оригинала! "💙

Резултат с изображение за „преслава 2005“

 

Стига сте ми слагали Преслава в устата. Почва да става досадно. 

Знаеш ли колко народ по света се самоубиват от тежка депресия и себе-омраза, защото не са имали финансовата или физическата възможността да си коригират част от тялото, заради която са съдени от околните им? Същото се отнася и за пълните хора поради болест/прием на лекарства, които и да искат не могат да бъдат фиданки. Не всички хора са надарени с психика от бетон, и преживяват грубия език към тях. Надявам се никой от вас да не изпада в подобни състояния.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Стига сте ми слагали Преслава в устата. Почва да става досадно. 

Знаеш ли колко народ по света се самоубиват от тежка депресия и себе-омраза, защото не са имали финансовата или физическата възможността да си коригират част от тялото, заради която са съдени от околните им? Същото се отнася и за пълните хора поради болест/прием на лекарства, които и да искат не могат да бъдат фиданки. Не всички хора са надарени с психика от бетон, и преживят всичко. Надявам се никой от вас да не изпада в подобни състояния.

Честно на теб ти има нещо

Потърси специалист

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Честно на теб ти има нещо

Потърси специалист

Това са напълно реални проблеми, а ти вместо да си поредния "доктор" поставящ ми несъществуващи диагнози, се замисли над тях. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Fast каза:

Стига сте ми слагали Преслава в устата. Почва да става досадно. 

Знаеш ли колко народ по света се самоубиват от тежка депресия и себе-омраза, защото не са имали финансовата или физическата възможността да си коригират част от тялото, заради която са съдени от околните им? Същото се отнася и за пълните хора поради болест/прием на лекарства, които и да искат не могат да бъдат фиданки. Не всички хора са надарени с психика от бетон, и преживят грубия език към тях. Надявам се никой от вас да не изпада в подобни състояния.

Това може да е така, но при Галин е болест да се оперира. Само патката не знам дали си е удължил, то не бяха силикони, скули, повдигане на веждите, брада. Верно е, че е бъкан с комплекси и 10 санта уй, а и от това, че го праскат и го бяха заснели, ма вместо да се замисли и да напраи адекватни неща, той курвува и прави интриги. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Това може да е така, но при Галин е болест да се оперира. Само патката не знам дали си е удължил, то не бяха силикони, скули, повдигане на веждите, брада. Верно е, че е бъкан с комплекси и 10 санта уй, а и от това, че го праскат и го бяха заснели, ма вместо да се замисли и да напраи адекватни неща, той курвува и прави интриги. 

Вика "10 санта уй" 😂😂😂

Шулевна ще ме умориш.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...