Jump to content



Лидия, Десита и Диона - Излъжи ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 25
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Много е яка,но защо Лидия и Десита си пропиляват времето с кофти продуценти като Педалин и рециклираните мелодии на Асенов? Лидия е супер яката между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тая трио версия на "Феноменален" една година по-късно? Просто е 1:1, ужас. Горката Лидия, Галин все някакви предъвкани неща й пробутва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много прилича на “Феноменален” наистина, но Десита и Диона се пръскат да пеят оригинала по участия, гледал съм по сторита, явно са решили да си имат своя версия. 
Иначе не разбирам защо в коментарите всички умират за тая песен, а на Галена и Фики не я харесват, според мен са един тип - мръсни кючеци. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Много прилича на “Феноменален” наистина, но Десита и Диона се пръскат да пеят оригинала по участия, гледал съм по сторита, явно са решили да си имат своя версия. 
Иначе не разбирам защо в коментарите всички умират за тая песен, а на Галена и Фики не я харесват, според мен са един тип - мръсни кючеци. 

Двойни стандарти 😂😂 нищо че спонджака пробутва втора претоплена песен на Лидка и другите вълчици 😂😂 другото което не ми го побира главата как може да се впрягате, че Галя изглеждала пошло в новото видео ами тези 3 те девойки 🤷🏽‍♂️😁😁😁 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не просто прилича на Феноменален. 1:1 са. Но браво на Анелия, 2 години по-късно все още кавърдисват Зоопарк, песен която дружно обявихме за огромна простотия и флоп. Нямам търпение да почнат да кавърдисват Гъзарка, да видим как ще се прехлават и по нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че нещо по-незапеваемо от ламбото сроко няма да излезе, а те едва 24 часа по-късно ни го прадставиха...

И кога вече ще се спрят с тези дуети, квартети, квинтети и пр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона дразни както обикновено, Лидия не й трябваше нещо толкова бързо след големия хит с Алисия, който в момента гърми мощно, за Десита съм пас. Много е мазно, не разбирам защо трябва като идват празници и зимата традиционно да пускат цигании, преди беше обратното. Видеото става, а включването на Галински е най-якото нещо в песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Макар очевидното копиране на Феноменален, много ме кефи. За разлика от онзи бливоч от вчера, тук може да има кючек, но цигания - няма. Модерно, изпипано, момичетата са много харизматични и кефят. Мисля, че ще е един от хитовете на сезона. Галин кой да знае, че ще е толкова добър в продуцирането, браво.

И по коментарите си личи, че хората мислят като мен. Триото и Лорена навряха двамата мангали в кучи гъз. Да ходят да правят дуето със Сашо Жокера и Рико Бенд, това им е нивото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато песента е 1:1 с "Феноменален" и още поне 3 други песни, но тук се пише как съсипали Галена, от която и трите се учат и се подмазват като луди под снимките и в инста и на участия.

Ами бива. Зариби ме, но сигурно бързо ще ми омръзне щото няма нищо ново. Изненадващо, но Диона прави песента. Айде най-края е в Алфа с връзки с пайнер, може и да й се получи фийт или дует с идолката й.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича повече на "Изтрезняваш ли" и "Между гърдите", отколкото "Феноменален", но си е пак същата серия от песни след "Зоопарк", вече 7-8 подред.

Анелия може рядко да прави големи хитове, но изкара ли такъв всички се изреждат да я изкопират - с "Дай ми още" беще същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни са. Смешно е да се пише орез коментар как приличала на Феноменален, която е копие на Зоопарк. А и това е нещо редовно и нормално за чалгата. Харесва ми. Браво на мацките. Дионата не издържа и се подаде на чалгата и тя. Очакваше се. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича на ''Феноменален'', но всъщност е 1:1 с ''Между гърдите'' на Сузан Мурадова. Има нещо зарибяващо в трака категорично. Можеше без Галин да мине, супер досаден.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка песен, но... Десита... толкова е излишна, това можеше да е супер дует между Лидия и Диона. Да не говорим, че в началото с това "Алфа" е дефиницията на криндж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо, дори много ми хареса. Лидия е шаблонната чалгаджийка от преди 10г. Таня Боева в най-разгонените ѝ години. Изглежда супер старомодно. Десита е международна звезда в сравнение. Иначе Лидията повече се приема, което е нормално, имайки предвид извратения вкус на масите.

Не намирам прилика с Феноменален. Това е запеваемо, за разлика от оная тъпотия. Някой каза как Галена била обявена за пошла в Ламбото, а тези тук - не. Ами разликата е, че тези за млади и хубави, а другата е вече дърта и захабена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...