Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, SG каза:

Ами не е изключено. Но не може да се отрече, че точно новите имат най-стабилни приеми и това се забелязваше и от фен клипчетата.

Иначе е ясно, че Митака се насочва към новата версия на статуетка Мегазвезда. Но този път няма да е за една певица, а за повечето, които могат да са майки и бащи на новата генерация. :D

Ми то крайно време беше, ма явно го е хванала деменцията вече и някви нови идеи трудно се възприемат. 

Ся остана само освен нови пеещи лица, да измислят отнякъде и няколко нови автора, както на музика, така и за текстове, че тук положението е дори още по страшно. Иначе ша стигнем и до Зоопарк 34 ... 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче след като изтриха клиповете на Така ни се пада, този беше с 300ка,а за 10ина дни е с 511,което значи че прави по 20ка дневни... 

 

Хита продължава да мачка с гледания на фен клипове. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Ми то крайно време беше, ма явно го е хванала деменцията вече и някви нови идеи трудно се възприемат. 

Ся остана само освен нови пеещи лица, да измислят отнякъде и няколко нови автора, както на музика, така и за текстове, че тук положението е дори още по страшно. Иначе ша стигнем и до Зоопарк 34 ... 

Че това сега не е ли нова идея- да налага младите на концерт, на който другите най-хитови за годината ги няма? :D

Сега ако иска да си довърши делото Митака ще върне наградите и ще даде Мегазвезда на Преслава и Галена. Най-малкото ще помогне на много хора да се залеем от смях, пък ако ще и това да не помогне особено и двете да продължат да властват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Че това сега не е ли нова идея- да налага младите на концерт, на който другите най-хитови за годината ги няма? :D

Сега ако иска да си довърши делото Митака ще върне наградите и ще даде Мегазвезда на Преслава и Галена. Най-малкото ще помогне на много хора да се залеем от смях, пък ако ще и това да не помогне особено и двете да продължат да властват.

Абе почти нова е, ма трябваше да почне с налагането на нов курник още преди поне 5 години :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

По-добре късно, отколкото никога хихи. :D

Това го свалиха от ефир още преди 15 години? Може и повече. И не помня дори една чалгарка да се мерна в него навремето (изключваме Дамян, който беше водещ за малко). 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

С лек шок и шаш заявявам, че тая песен ме зариби и е жестокааааа

 

  • Haha 1
  • Wow 2
  • Love 2
  • Angry 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

Когато излизаш с два микрофона на сцената, но пак ползваш плейбек. Икона.

 

Минаха, точно любимата и Цура и Мара, като излезнаха на кой концерт беше с оркестъра и си избичиха плейбека както обикновено. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Радвам се поне, че е жива още и не е забравила единствена си любов :) 

Тук е момента да споменем, че издателството на сина ѝ тиражира книгата на Примата. 😀
Между другото в автобиографията си споменава, че “Изповед” и “Ледена кралица” Фильо ги е направил за нейна колежка, ама тя му се тръшнала и той ще-не ще и ги е дал. 

 

  • Like 2
  • Wow 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Така ни се пада напълно опрадва очакванията. Мелодична попфолк песен с далеч по сносен текст и тотален хит по клубовете. Може би не е оправдала очакванията на Галеновите, но на Пресовите си го оправда. 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Danger. каза:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Не завиждай. Когато Ламбото направи 6 милиона за месец, тогава си подавай нослето тук. Галоша пак е разгромена и унижена. Казах! 

  • Like 4
  • Thanks 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Отказва да пее на концерта

- Пайнер блокират клиповете й в нейния канал

- Пайнер трият нейн клип от PlanetaOfficial

Всичко това за един месец..хмм🧐

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Screenshot-20191215-171443-Chrome.jpg

Я и някой друг от чужбина да види да не е достъпен само за Бг, не знам.

Емилия толкова иска да се прави на световна звезда, че си оставя по-мазните чалгийки достъпни само за България :D 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Screenshot-20191215-171443-Chrome.jpg

Я и някой друг от чужбина да види да не е достъпен само за Бг, не знам.

И на мен не ми отваря хахаха

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

HcORI9m.png

Така на мен през 2016 или 2017 ми излезе като гледах от същия сайт, не можах нито един клип да гледам, изпратих им мейл и за чудо го оправиха

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГЪЗАРКА е ПЕСЕНТА! Обаче "провала" Така ни се пада беше с най-добър прием, дори без Преслава.

  • Like 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...