Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Помним ли това бруталче?🤗

На Галена най-много й отиват подобни леко скандални и еротични песни, като тази, Тихо ми пази и Феноменален. Дано ни зарадва с нова песен в тази стилистика!

 

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, PHILIPP PLEIN каза:

OMG,Марияяяяяя 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 

 

Е може ли по това време да ни го причиняваш? Кой ще ми лее куршум в 00:00 часа? 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Деса е същинска Петра! И не я е срам на плейбек.

Куплетите на Вторник беше са на живо. 

И Глория миналата година на концерта не се зссрами от плейбека. Чалгаджийки и срам в едно изррчение не вървят:D

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам къде попаднах онзи ден и чух три песни по Планета една след друга - аз, дето харесвам и кючеци, не съм вярвал, че ще ме заболи главата от маанета. Сори, ама и на Галена, и на протежетата на Галин, и на Яница и Теда, и на Илиян последните неща са нетърпими. То да е кючек като последната на Деса - да го слушаш, но безразборно виещи кларинети, синтезатори и тромпети... ужас, за текстовете да не говорим. Гледам, сега и на концерта... Трагедия. А Деса във вид на Петра излязла и тя барабар Петко с цялата сган, и то облечена в тоя вид. Еми... не знам, не знам. Генерална промяна му е майката. А като чух Галин, на когото от напомпани скули и джуки му се е изгубило изражението, да злобее как на попа и рапа са им паднали гледанията, а при нас са се върнали, и мазната чалга се завърнала... Това момче кога се сбърка, бе хора? Виждат ли си броя на публиката?

В тая фирма вярно накрая ще остане само Глория и ще си ударят по една наздравица и ще затворят фирмата така, както са я отворили.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Danger. каза:

BFE1B068-842B-4A15-98A7-8004D343C6A2.jpeg

BBC09E59-299E-41D6-8318-A8FDF70D07B2.jpeg

Всъщност Ламбото е на 20тия ден, пише 18 щото сайта беше бъгнат два дни. ТНСП на 20тия ден е имала 80К на официалното клипче. Факт е че ламбото задържа повече и наред с Излъжи ме се очертава да е хита на сезона, но също е факт и че тази песен позитиви на Галена не й донесе.

преди 13 минути, Slavi каза:

Емануела с пореден флоп:laughing:

Screenshot_20191215_114601_com.android.chrome.jpg

Така им трябва. В най-силния ден за гледания има 40К, а Анелия на шестия е вече на 50К. Така им се пада де. Очаквам вторник тотално да изпаднат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Амброжка. каза:

Днес си получих книгата на Гло и е мноооооооооого интересна. Разхвърлях тук-таме из страниците и е споделила доста за началото на кариерата и, има глави за Фильо и мъничко разбира се за Жоро Илиев. 😀Заслужава си всеки почитател на поп-фолка да си я купи да научи повече за кака Галя. 💘 Не ми изглежда толкова напудрена, имайки впредвид кой и е редактор. 😀

И кой е редактор? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Beat. каза:

"Коце " в ред ли е? :mf_surrender:

 

Това е предполгам поздрав за @zai4eto82, която в съседната тема се обяви против насилието над норки и евентуално други животни и заяви негласно някво намерение да става веганка. Явно следи форума, или поне нейните изяви тук. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Роско каза:

Емилия избухна с календар! 😍

79328071_10215539925238177_4758931610596802560_o.jpg

Поне разбрахме с какво е била тоооооооолкова заета за да пропусне концерта и остави келеша сам да и пее песните. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Willy каза:

Всъщност Ламбото е на 20тия ден, пише 18 щото сайта беше бъгнат два дни. ТНСП на 20тия ден е имала 80К на официалното клипче. Факт е че ламбото задържа повече и наред с Излъжи ме се очертава да е хита на сезона, но също е факт и че тази песен позитиви на Галена не й донесе.

Така им трябва. В най-силния ден за гледания има 40К, а Анелия на шестия е вече на 50К. Така им се пада де. Очаквам вторник тотално да изпаднат.

Хитовете на сезона са Излъжи ме и Полудей😜

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Толкова голям хит е втората че и името си й объркал!🤗

Аз не я слушам. Ужасно противни са и Денис и Малката, но песента им е огромен хит. 

Иначе:

Така ни се пада за 34 дни имаше 6,260 000 от всички клипчета. Ламборгини няма да има 4 и половина дори. Пак стигаме до момента, в който не зачитате фен клиповете на Преса, а когато са фен клипове на Галена водите дълги бакалски сметки... 

Но Така ни се пада се води хит на есента, но е по голям хит от Ламбото със сигурност. 

 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

https://streamable.com/j6lkt

Толкова аС

@SG Почвам да си мисла как тука във форума е едно на ръка че не се коментира как си избухват цялата 2ра част сичкото 2000 присъстващи публика, ма май го има и момента че хем така са го снимали, хем допълнително са се постарали да го монтират за КокошарникТВ, че да се вижда само на тия новите ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Аз не я слушам. Ужасно противни са и Денис и Малката, но песента им е огромен хит. 

Иначе:

Така ни се пада за 34 дни имаше 6,260 000 от всички клипчета. Ламборгини няма да има 4 и половина дори. Пак стигаме до момента, в който не зачитате фен клиповете на Преса, а когато са фен клипове на Галена водите дълги бакалски сметки... 

Но Така ни се пада се води хит на есента, но е по голям хит от Ламбото със сигурност. 

 

Е все тая дали ще е по-голям хит, реално и двете песни не оправдаха очакванията. Просто сме коментирали че Ламбото повече задържа без да е стартирала с 500к.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Е все тая дали ще е по-голям хит, реално и двете песни не оправдаха очакванията. Просто сме коментирали че Ламбото повече задържа без да е стартирала с 500к.

Е да, но не се е задържала повече. С фен клиповете Така ни се пада е над ламбото. Официалния клип на Ламбото се е задържал повече от официалния на Така ни се пада. Така би било по точно. 

Така ни се пада напълно опрадва очакванията. Мелодична попфолк песен с далеч по сносен текст и тотален хит по клубовете. Може би не е оправдала очакванията на Галеновите, но на Пресовите си го оправда. 

Като цяло тази година Преслава доминира почти всеки сезон, а Галена само пролетта влиза в топ 3 с Добре ли си. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

@SG Почвам да си мисла как тука във форума е едно на ръка че не се коментира как си избухват цялата 2ра част сичкото 2000 присъстващи публика, ма май го има и момента че хем така са го снимали, хем допълнително са се постарали да го монтират за КокошарникТВ, че да се вижда само на тия новите ;) 

Ами не е изключено. Но не може да се отрече, че точно новите имат най-стабилни приеми и това се забелязваше и от фен клипчетата.

Иначе е ясно, че Митака се насочва към новата версия на статуетка Мегазвезда. Но този път няма да е за една певица, а за повечето, които могат да са майки и бащи на новата генерация. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...